Michael Villan
Awatar użytkownika
25
lat
186
cm
raper
Prekariat
Michael "Mickey" Villan
ft. Xavier Dolan
15/01/1997
Eastbourne
Brighton School of Business and Management, BSc degree
Kawaler
Muzyk
Freelancer
Prekariat
Devonshire
ekstrawertyk vs introwertyk
pracowitość vs lenistwo
pokora vs pycha
idealizm vs materializm

Poziom MG: 3

W rozgrywkach nie zgadzam się na: sprawdź mnie
Po uzgodnieniu zgadzam się na: prawie wszystko
Trigger warning: bój się o siebie
Kariera 01/07/2020
Michael Villan kończy wymarzone przez rodziców studia i rozpoczyna pracę w Metro Bank na stanowisku analityka kredytowego. Wiedzie życie na pozór przykładnego obywatela średniej klasy. Od kilku lat wrzuca do sieci autorskie utwory muzyczne gatunku horrorcore, trafiając do małego grona odbiorców. Uzewnętrznia kłębiącą się w nim frustrację, rapując pod pseudonimem "Mickey V". W niedalekiej przyszłości rozpoczyna koncerty w lokalnych klubach.
Diagnoza 15/02/2022
W środku koncertu na wyjeździe u znajomych dostaje intensywnego napadu bólu brzucha. Po dobie spędzonej na pogotowiu dowiaduje się, że od dawna ignorował objawy złośliwego nowotworu jelita grubego. W ciągu następnych godzin poddaje się operacji wycięcia guza. Onkologiczne rokowania bez terapii dają mu niecałe trzy lata.
Rozłam 02/03/2022
Villan rezygnuje z podjęcia chemioterapii. Wywołuje to gwałtowną reakcję rodziców, którzy do tej pory sterowali jego poczynaniami. Mężczyzna zwalnia się z pracy i porzuca dotychczasowe życie, oddając się w pełni muzycznej karierze. Wyprowadza się, zrywając kontakt z rodziną i pomieszkuje u znajomych, utrzymując się wyłącznie z drobnych przestępstw i koncertów, na których zjawia się - przy dobrych lotach - najwyżej kilkadziesiąt osób. Desperacja wywołana nieuleczalną chorobą sprawia, że wyzwala się z oków moralności i pogłębia zbrodnicze fantazje, coraz częściej rozważając ich popełnienie.
Mów mi mickey. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię trzy razy tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wszystkie twoje triggery, nigdy nie wiesz.

Podstawowe

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 7 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra?. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia, oraz z Przewodnikiem po Anglii, który ułatwi Ci wczucie się w klimat miasta. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł lub skorzystać z social media. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty