Randolph Varmus
Awatar użytkownika
34
lat
188
cm
Bereiter, instruktor NHM
Uznana Klasa Średnia

( ͡° ͜ʖ ͡°)
𝓞𝓴𝓪𝔂 𝓲 𝓵𝓲𝓴𝓮 𝓲𝓽, 𝓟𝓲𝓬𝓪𝓼𝓼𝓸


Więc?
Wracam trochę do podstaw — czyli obróbki, fotomontażu, animacji — więc chcąc umilić sobie nieco wolny czas, z chęcią porobię wam trochę gifów i grafik <3
Masz jakiś odjechany pomysł i nie jesteś go w stanie zrealizować? Pomogę Ci w tym.
Zdjęcie jakościowo jest mega średnie i chcesz to zmienić? No problem, compadre.
Trzeba kogoś usunąć ze zdjęcia albo w jakiś magiczny sposób pobawić się z kadrowaniem? To też ogarniemy.
Zmiana koloru oczu, dodawanie blizn, ran, chcesz, żeby inna osoba przytulała Twoją postać... okay, rzuć mi tylko pomysł.

Znajdę też dla Ciebie odpowiednie zdjęcia — ale jeżeli masz już jakieś, to ja je z chęcią przyjmę!

Jeżeli chodzi o gify; yt, tiktok, film pełnometrażowy, zrobię je ze wszystkiego, wystarczy, że podeślesz mi link i opcjonalnie określisz, na jakich kadrach Ci zależy.

Głowę mam otwartą i pokłady kreatywności wielkie, więc nie bój się rzucać pomysłów, które na pierwszy rzut oka mogą wydawać się ciężkie do zrealizowania
... albo po prostu głupie(・―・)

Kod: Zaznacz cały

[b]Informacje:[/b]
[b]Baza:[/b]
Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez #4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię zawsze na tak.
Szukam brak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: seks, przekleństwa, przemoc, uzależnienia.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Odpowiedz