Keanan Barnaby Hale
Awatar użytkownika
33
lat
179
cm
Szef kuchni
Nowi Zasobni Pracownicy
Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez#4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yass, please.
Szukam najlepszego przyjaciela z dzieciństwa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: choroby psychiczne, uzależnienia, wulgaryzmy, nagość, przemoc.

Podstawowe

Osobowość

Eventy

Keanan Barnaby Hale
Awatar użytkownika
33
lat
179
cm
Szef kuchni
Nowi Zasobni Pracownicy

#1 Just eat me, mate!
@Maxine Leftley

Keanan wyciągając Maxine na wycieczkę do Guestling nie spodziewał się tego, że dozna czegoś więcej poza ukojeniem płynącym z otoczenia. Drzewa potrafią jednak sięgać gałęziami daleko, a raczej głęboko — przebijając się prosto do rdzenia poznania. Czwarty wymiar zlewa się z trzema pozostałymi, oferując zbłąkanym szaleńcom wszystko to, o co Ci bali się wcześniej poprosić.
w trakcie

#1 Show me a smile
@Harper Pearson

xxx
w trakcie
Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez#4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yass, please.
Szukam najlepszego przyjaciela z dzieciństwa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: choroby psychiczne, uzależnienia, wulgaryzmy, nagość, przemoc.

Podstawowe

Osobowość

Eventy

Awatar użytkownika
0
lat
0
cm
Elita

Keanan Haleplansza bingo

BINGO
radość
ziemia
grabienie
cebulki
wiosna
motylpączekogródekpisanki
drzewa owocowe
zielony
nasiona
forsycja
pszczoły
katar
rozkwitżabazapach kwiatówfiołek
bocian
mżawkagniazdożonkilerower
słońce
Mów mi Mistrzu Gry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .
Brak odznak
Awatar użytkownika
0
lat
0
cm
Elita
Hello Sunshine! W kolejnym poście, jaki przyjdzie Ci napisać, z zaskoczenia opryskaj swojego rozmówcę wodą. Możesz też pójść na całość i przemoczyć go całkowicie...
[Wymóg: akapit na co najmniej 500 znaków]
Mów mi Mistrzu Gry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .
Brak odznak
Awatar użytkownika
0
lat
0
cm
Elita
Hello Sunshine! Przygotuj (lub powiedz, że to zrobił*ś i opisz jak) niespodziankę dla innej postaci, która polega na ukryciu czekoladowego zająca lub jajek.
[Wymóg: akapit na co najmniej 400 znaków]
@Keanan Hale
Mów mi Mistrzu Gry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .
Brak odznak
Awatar użytkownika
0
lat
0
cm
Elita
Hello Sunshine! Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Przyłóż do tego rękę i wykonaj prace ogrodowe, lub po prostu przesadź domowe rośliny. 
[Wymóg: akapit na co najmniej 600 znaków]
@Keanan Hale
Mów mi Mistrzu Gry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .
Brak odznak
Awatar użytkownika
0
lat
0
cm
Elita
Hello Sunshine! Opowiedz innej postaci o tym, z jakiego powodu skrajnie nienawidzisz zajęcy lub wręcz przeciwnie, dlaczego są Twoimi ukochanymi zwierzętami. 
[Wymóg: akapit na co najmniej 600 znaków]
@Keanan Hale
Mów mi Mistrzu Gry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .
Brak odznak
Odpowiedz