Moderatorzy : Paul Delaney, Mistrz Gry, Sirius Hartwood

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Sasankiplansza drużyny

ABCDEFGH
1
2
3
4
5
6
7
8

Goździkiplansza drużyny

ABCDEFGH
1
2
3
4
5
6
7
8

Jajostatkievent wiosenno-wielkanocny

Każdy z Was na pewno przynajmniej raz w życiu zagrał w statki. W forumowej, świąteczno-wiosennej wersji tej gry podzielimy graczy na dwie drużyny. Każda z drużyn ma do dyspozycji osiem jajostatków (różnokolorowych jajek w kilku rozmiarach), które samodzielnie rozmieści na planszy. Do użytku drużyn zostaną oddane dwa prywatne kanały na Discordzie, na których uczestnicy będą mogli nie tylko wspólnie rozmieścić pisanki, ale również ustalić strategię i wspólnie wybierać pola przeciwnika, w które chcą oddać strzał.

Kto może wziąć udział?

Udział może wziąć każdy, kto ma zaakceptowaną kartę postaci, odrobinę kreatywności oraz chęci, a także założony kalendarz. Zadania można wykonywać dowolnym kontem, ale zgłosić można tylko jedno - to w przypisanym do niego kalendarzu będą zamieszczone zadania. Nie ma limitu zgłoszeń - przyjmujemy je do 02.05 godziny 14:00.

Za inspirację dziękujemy @Duke Wellington. <3

Na czym to polega?
  1. Ruchy w grze polegają na wykonaniu losowo przydzielonego zadania, które Mistrz Gry umieści w kalendarzu postaci. Dopiero wykonanie zadania pozwala Graczowi na wybranie pola na planszy przeciwnika, w które chce oddać strzał.
  2. Każdy Gracz otrzymuje dodatkowo tematyczną planszę bingo. W dowolnym momencie gry może wykorzystać słowa ukryte w wybranej poziomej/pionowej/ukośnej linii w swoim zadaniu, za co przysługuje bonus w postaci aż dwóch pól, w które można oddać strzał. Z planszy bingo można skorzystać maksymalnie pięć razy: 5 linii poziomych, 5 linii pionowych i 2 linie na skos.
  3. Hasła znajdujące się na planszy bingo to słowa lub wyrażenia związane ze świętami lub wiosną, których należy użyć w poście fabularnym, używając do tego wylosowanego zadania. W jednym poście musi znaleźć się 5 słów lub wyrażeń, które tworzą na planszy linię pionową, poziomą lub ukośną. Jeśli Gracz użyje słów z innych pól, to i tak nie zostaną one odhaczone z planszy.
  4. Wykonanie zadania (wraz z ewentualnym wykorzystaniem 5 pól bingo) zamieszcza się w wątku z grą w jajostatki, używając do tego zamieszczonego poniżej kodu. Poza linkiem do posta (i ewentualną informacją o wykorzystanych słowach), należy również wybrać pole (lub dwa, w przypadku użycia słów z bingo) z planszy przeciwnika, w które zamierza się celować.
  5. Jeśli strzał okaże się celny i Gracz trafi w ukryty na planszy jajostatek (lub jego część), w danym polu pojawi się pęknięte jajko oznaczające trafienie. Jeśli nie trafi, w polu pojawi się szare, nieuszkodzone jajko. Z kolei w pełni zatopione jajostatki zostaną oznaczone pisklętami.
  6. Na wykonanie zadania Gracz ma 48 godzin. Jeśli nie dokona tego w tym czasie, zadanie wraca do puli.
  7. Po kolejne zadanie można się zgłosić dopiero po upływie 12 godzin od wykonania ostatniego zadania. W przeciwieństwie do prawdziwych zasad gry w statki, tutaj nie trzeba czekać na ruch przeciwnej drużyny.
  8. Wygra ta drużyna, która jako pierwsza zatopi wszystkie jajostatki.
O co toczy się gra?
Nagrodą za uczestnictwo jest unikalna odznaka. Ponadto ta drużyna, która jako pierwsza zatopi wszystkie jajostatki przeciwnika, przez dwa tygodnie będzie się cieszyła wyjątkowym kolorem grupy.
Zgłoś się do gry!
Skopiuj poniższy kod, uzupełnij go według wzoru i wklej w tym temacie.

Kod: Zaznacz cały

ZGŁOSZENIE DO GRY "JAJOSTATKI"
[b]Nick postaci:[/b] tutaj oznacz zgłaszaną postać
[b]Discord:[/b] tutaj wklej swoją nazwę na discordzie
Losowanie zadania
Przed losowaniem zadania upewnij się, że w Twoim profilu uzupełniony jest link do kalendarza postaci. Pamiętaj, że po kolejne zadanie możesz się zgłosić dopiero po 12 godzinach od wykonania poprzedniego!

Kod: Zaznacz cały

Losuję zadanie!
Zgłoszenie gotowego zadania

Kod: Zaznacz cały

ZADANIE WYKONANE!
[b]Nazwa Twojej drużyny:[/b]

[b]Treść zadania:[/b]
tutaj wklej treść zadania, które miał*ś wykonać

[b]Link do zadania:[/b]
tutaj wrzuć odnośnik do posta lub postów, w których wykonał*ś zadanie

[b]Użyte słowa z bingo:[/b]
jeśli użył*ś słów z którejś z pionowych/poziomych/ukośnych linii z bingo, powiadom nas o tym

[b]Pole, w które chcesz oddać strzał:[/b]
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
Losuję zadanie!
Zadanie wylosowane i wklejone do kalendarza. - Jessie
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Keanan Barnaby Hale
Awatar użytkownika
33
lat
179
cm
Szef kuchni
Nowi Zasobni Pracownicy
Losuję zadanie!
Zadanie wylosowane i wklejone do kalendarza. - Jessie
Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez#4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yass, please.
Szukam najlepszego przyjaciela z dzieciństwa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: choroby psychiczne, uzależnienia, wulgaryzmy, nagość, przemoc.

Podstawowe

Osobowość

Eventy

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Losuję zadanie!
Zadanie wylosowane i wklejone do kalendarza. - Jessie
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Lucy Umbridge
Awatar użytkownika
33
lat
172
cm
Dziennikarka, prezenterka telwizyjna
Uznana Klasa Średnia
Losuję zadanie!
Zadanie wylosowane i wklejone do kalendarza. - Jessie
Mów mi Myre. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda myre#4344. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam rodzeństwa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przekleństwa, erotykę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

William Pilgrim
Awatar użytkownika
22
lat
179
cm
gbur
Prekariat
Losuję zadanie!
Zadanie wylosowane i wklejone do kalendarza. - Jessie
Mów mi Janek. Piszę w 3 os., czas przeszły. Wątkom +18 mówię że miło je widzieć, ale najczęściej mi się nie chce.
Szukam ludzi ze skłotu.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Dużo przekleństw, autodestrukcyjnych zachowań oraz pomysłów, których nie pochwaliłaby Twoja mama..

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Pandora Rochester
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
adwokat
Elita
Losuję zadanie!
Zadanie wylosowane i wklejone do kalendarza. - Jessie
Mów mi echo. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię nie, jeżeli chodzi o sceny erotyczne.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nic strasznego.

Podstawowe

Eventy

Dla użytkownika

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
ZADANIE WYKONANE!
Nazwa Twojej drużyny: Goździki

Treść zadania:
W dowolnie wybranym poście zaplanuj wspólny piknik z rozmówcą lub rozpocznij fabułę, która polega właśnie na wiosennym pikniku na łonie natury.
[Wymóg: akapit na co najmniej 500 znaków lub post liczący co najmniej 2000 znaków]

Link do zadania:
viewtopic.php?p=7924#p7924

Użyte słowa z bingo:
zapach kwiatów, pszczoły, świeżość, relaks, Wielkanoc

Pole, w które chcesz oddać strzał: C3, F6
Zadanie zaliczone, plansza bingo uaktualniona, strzały naniesione na planszę Sasanek. Po kolejne zadanie możesz zgłosić się 06.05 o godzinie 0:48! - Jessie
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
Losuję zadanie!
Zadanie wylosowane i wklejone do kalendarza. - Jessie
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Jeremy Jonathan Wrens
Awatar użytkownika
5
lat
120
cm
dumny uczeń podstawówki
Uznana Klasa Średnia
Losuję zadanie!
Zadanie wylosowane i wklejone do kalendarza. - Jessie
Mów mi Okamgnienie. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Okamgnienie#0081. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię nie, dzięki.
Szukam koleżanek, kolegów, cioć i wujków - czyli źródła słodyczy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: bolesną bezpośredniość i dziecięce mądrości.

Podstawowe

Eventy

Odznaki od publiczności

Lucy Umbridge
Awatar użytkownika
33
lat
172
cm
Dziennikarka, prezenterka telwizyjna
Uznana Klasa Średnia
ZADANIE WYKONANE!
Nazwa Twojej drużyny: Sasanki

Treść zadania:
Opowiedz innej postaci o tym, z jakiego powodu skrajnie nienawidzisz zajęcy lub wręcz przeciwnie, dlaczego są Twoimi ukochanymi zwierzętami.
[Wymóg: akapit na co najmniej 600 znaków]

Link do zadania:
klik

Użyte słowa z bingo:
zając, alergia, koszyczek, przebudzenie, pisanki

Pole, w które chcesz oddać strzał:
6C i 7D
Zadanie zaliczone, plansza bingo uaktualniona, strzały naniesione na planszę Goździków (przez Mię). Po kolejne zadanie możesz zgłosić się 06.05 o godzinie 01:59! - Jessie
Mów mi Myre. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda myre#4344. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam rodzeństwa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przekleństwa, erotykę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Keanan Barnaby Hale
Awatar użytkownika
33
lat
179
cm
Szef kuchni
Nowi Zasobni Pracownicy
ZADANIE WYKONANE!
Nazwa Twojej drużyny: Sasanki

Treść zadania:
W kolejnym poście, jaki przyjdzie Ci napisać, z zaskoczenia opryskaj swojego rozmówcę wodą. Możesz też pójść na całość i przemoczyć go całkowicie...
[Wymóg: akapit na co najmniej 500 znaków]

Link do zadania:
viewtopic.php?p=7934#p7934


Użyte słowa z bingo:
zielony nasiona forsycja pszczoły katar

Pole, w które chcesz oddać strzał: 6D i 7C
Zadanie zaliczone, plansza bingo uaktualniona, strzały naniesione na planszę Goździków (przez Mię). Po kolejne zadanie możesz zgłosić się 06.05 o godzinie 03:58! - Jessie
Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez#4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yass, please.
Szukam najlepszego przyjaciela z dzieciństwa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: choroby psychiczne, uzależnienia, wulgaryzmy, nagość, przemoc.

Podstawowe

Osobowość

Eventy

Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
ZADANIE WYKONANE!
Nazwa Twojej drużyny: Sasanki

Treść zadania:
Mimo, że temperatury nie pozwalają jeszcze na chodzenie w krótkim rękawku (chyba że lubisz się wychładzać) to w powietrzu po prostu czuć wiosnę, coraz częściej widać też słońce. Opowiedz innej postaci, jak cieszysz się z tych zachodzących w pogodzie zmian.
[Warunek: długość akapitu z dialogiem musi wynosić przynajmniej 500 znaków]

Link do zadania:
viewtopic.php?p=7936#p7936

Użyte słowa z bingo:
pisanki, trawa, przebiśniegi, jaskółka, motyl

Pole, w które chcesz oddać strzał:
6B, 7B

Zadanie zaliczone, plansza bingo uaktualniona, strzały naniesione na planszę Goździków (przez Mię). Po kolejne zadanie możesz zgłosić się 06.05 o godzinie 06:03! - Jessie
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Jeremy Jonathan Wrens
Awatar użytkownika
5
lat
120
cm
dumny uczeń podstawówki
Uznana Klasa Średnia
ZADANIE WYKONANE!
Nazwa Twojej drużyny: Sasanki

Treść zadania:
Przygotuj jedną z tradycyjnych, wielkanocnych potraw typowych dla Anglii. Pamiętaj - nie musisz być urodzonym kucharzem, liczą się chęci!
[Wymagana długość posta to minimum 1500 znaków ze spacjami]

Link do zadania:
viewtopic.php?p=7938#p7938

Użyte słowa z bingo:
O - pionowo (świeżość, deszcz, tulipany, wiosenne porządki, błoto)

Pole, w które chcesz oddać strzał:
6F, 7G
Zadanie zaliczone, plansza bingo uaktualniona, strzały naniesione na planszę Goździków (przez Mię). Po kolejne zadanie możesz zgłosić się 06.05 o godzinie 07:35! - Jessie
Mów mi Okamgnienie. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Okamgnienie#0081. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię nie, dzięki.
Szukam koleżanek, kolegów, cioć i wujków - czyli źródła słodyczy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: bolesną bezpośredniość i dziecięce mądrości.

Podstawowe

Eventy

Odznaki od publiczności

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
ZADANIE WYKONANE!
Nazwa Twojej drużyny: Goździki

Treść zadania:
W dowolnie wybranym poście Twoja postać musi opowiedzieć rozmówcy o jakiejś wielkanocnej tradycji, którą wyniosła z domu. Może to być coś zwykłego, co robią prawie wszyscy, albo coś charakterystycznego dla jej rodziny.
[Warunek: długość akapitu z dialogiem musi wynosić przynajmniej 500 znaków]

Link do zadania:
viewtopic.php?p=7942#p7942

Użyte słowa z bingo:
przebudzenie, radość, alergia, wiosenne porządki, słońce

Pole, w które chcesz oddać strzał:
A5, D3
Zadanie zaliczone, plansza bingo uaktualniona, strzały naniesione na planszę Sasanek (przez Jessie). Po kolejne zadanie możesz zgłosić się 06.05 o godzinie 08:47! - Mia
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Noa Sofía Connely-Carvajal
Awatar użytkownika
31
lat
158
cm
Psychoterapeuta, seksuolog
Uznana Klasa Średnia
Losuję zadanie!
Zadanie wylosowane i wklejone do kalendarza. - Jessie
Mów mi Zmieja, Nyśka, Serg. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Chszatra#5727. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak, ale jestem wybredna, a co.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
42
lat
173
cm
Złych goni, dzieci zawodzi
Uznana Klasa Średnia
ZADANIE WYKONANE!
Nazwa Twojej drużyny: goździki

Treść zadania:
Przeprowadź rozmowę telefoniczną (przynajmniej dwa posty), w której Twoja postać opowie przyjacielowi / członkowi rodziny o tym, jak spędziła tegoroczne święta wielkanocne.

Link do zadania:
o tutaj o

Użyte słowa z bingo:
pionowo: przebudzenie, radość, alergia, wiosenne porządki, słońce

Pole, w które chcesz oddać strzał: E2, B8
Zadanie zaliczone, plansza bingo uaktualniona, strzały naniesione na planszę Sasanek. Po kolejne zadanie możesz zgłosić się 06.05 o godzinie 09:38! - Jessie
Mów mi Janek. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię jasne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Noa Sofía Connely-Carvajal
Awatar użytkownika
31
lat
158
cm
Psychoterapeuta, seksuolog
Uznana Klasa Średnia
ZADANIE WYKONANE!
Nazwa Twojej drużyny: Sasanki

Treść zadania:
Napisz posta, w którym Twoja postać robi zdjęcie jakiemuś wiosennemu lub wielkanocnemu elementowi. Nie musi do tego posiadać profesjonalnej lustrzanki - aparat w telefonie wystarczy jej w zupełności!
[Wymóg: akapit na co najmniej 300 znaków]

Link do zadania:
klik

Użyte słowa z bingo:
B - radość - motyl - zielony - rozkwit - mżawka

Pole, w które chcesz oddać strzał: 6E i 7 E
Zadanie zaliczone, plansza bingo uaktualniona, strzały naniesione na planszę Goździków. Po kolejne zadanie możesz zgłosić się 06.05 o godzinie 14:25! - Mia
Mów mi Zmieja, Nyśka, Serg. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Chszatra#5727. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak, ale jestem wybredna, a co.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Losuję zadanie!
Zadanie wylosowane i wklejone do kalendarza. - Jessie
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Lucy Umbridge
Awatar użytkownika
33
lat
172
cm
Dziennikarka, prezenterka telwizyjna
Uznana Klasa Średnia
Losuję zadanie!
Zadanie wylosowane i wklejone do kalendarza. - Jessie
Mów mi Myre. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda myre#4344. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam rodzeństwa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przekleństwa, erotykę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Zamknięty