Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Nieobecności

W związku z tym, że do utrzymania konta aktywnym regulamin wymaga tylko jednego posta na dwa miesiące, nie prowadzimy nieobecności w formule znanej z innych for. Jeśli wyjeżdżasz na wakacje, masz sesję albo z innego powodu nie możesz być obecn* na forum przez parę dni, po prostu daj nam znać w tym temacie - Twoi Współgracze na pewno to docenią i będą wiedzieli, że na odpowiedź na posta muszą trochę poczekać. Nie musisz podawać powodu nieobecności, ale postaraj się ocenić, ile dni może Cię nie być. Co ważne - nie wpływa to na czas, w którym musisz napisać wymaganego przez regulamin posta.

Dajemy również możliwość zawieszenia konta na maksymalnie dwa miesiące, jeśli chwilowo nie masz na nie weny, a nie chcesz go stracić. Zawieszone konto nie traci koloru, wizerunku ani swoich tematów. Wraz z regulaminowymi dwoma miesiącami na napisanie posta, pozwoli Ci to na cztery miesiące nieaktywności na wybranym koncie; jeśli jednak po ich upływie nie napiszesz fabularnego posta, konto zostanie dezaktywowane. Żeby skorzystać z tej opcji, konto musi istnieć od minimum 4 miesięcy. Kolejnego zawieszenia na tym samym koncie możesz dokonać dopiero po roku.

CODE: Zaznacz cały

ZAWIESZENIE KONTA
[b]Konto/a:[/b] tekst

Jeśli grasz z nami ponad 1,5 roku, zgodnie z regulaminem możesz wziąć długą nieobecność, która uprawnia Cię do ośmiu miesięcy nieobecności, przy jednoczesnym zachowaniu kont aktywnymi. Jeśli potrzebujesz takiej długiej przerwy od forum, wystarczy, że wypełnisz formularz:

CODE: Zaznacz cały

DŁUGA NIEOBECNOŚĆ
[b]Konto/a:[/b] tekst
[b]Powód:[/b] tekst
Tylko konta, które wymienisz, będą "chronione". Podanie szczegółowego powodu nie jest konieczne. Po powrocie z nieobecności masz trzy dni na rozpoczęcie fabuły i zgłoszenie się w tym temacie, żebyśmy mogli Cię skreślić z listy. Jeśli jednak nie wrócisz po upływie 8 miesięcy, Twoje konta zostaną dezaktywowane.
Po wykorzystaniu długiej nieobecności, kolejną możesz wziąć dopiero po roku.

Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Letizia Fontane
Awatar użytkownika
24
lat
162
cm
zawodnik w Orchard Stable
Uznana Klasa Średnia
Ostatnimi czasy obowiązki trochę mnie przytłaczają i zabierają dużo czasu, dlatego rzadziej zaglądam na forum i odpisy z mojej strony również pojawiają się z opóźnienie (żeby nie powiedzieć, że z ogromnym opóźnieniem). Ten tydzień będzie jeszcze ciężki, postaram się w przyszłym tygodniu ogarnąć już wszystkie fabuły i odpisać wszystkim, którzy na to czekają.

Rozumiem, jeśli ktoś będzie chciał ze mną przerwać lub zawiesić fabułę. Proszę tylko o poinformowanie na PW (najlepiej na to konto).
Mów mi Livienn. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Livienn#0694. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię no jasne!.
Szukam osób, które na fabułach sprawnie odpisują i mają fajne pomysły.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Awatar użytkownika
18
lat
176
cm
high school student, addict
Techniczna Klasa Średnia
DŁUGA NIEOBECNOŚĆ
Konto/a: Jennlynn, Rayleigh
Powód: dalej przerąbanie w pracy, jakoś do 1/3 lipca...
Mów mi Jennilynn Hynes. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda najpierw pv. Piszę w 3 osobie. Wątkom +18 mówię do dogadania.
Szukam próbującej się nie rozp***ć rodziny i sytuacji typowych dla końca liceum <KLIK>. Ponadto dram, dragów, niedobrych chłopaków, szemranych znajomości, triggerów bipolarnych i kłopotów!.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: zawartość. W tym: wulgaryzmy, drugs, alko, problemy psychiczne, dosłowność w trudnych kwestiach.

Podstawowe

Jessica Wrens
Awatar użytkownika
29
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
Adminy jadą na krótkie wakacje, więc w dniach 6-10 lipca kontakt ze mną będzie ograniczony. Mam w tym miesiącu również spory remont, więc ogólnie z moją dyspozycją w tym miesiącu może być różnie. :(
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Raya Harmond
Awatar użytkownika
16
lat
165
cm
pain in the society's ass
Prekariat
DŁUGA NIEOBECNOŚĆ
Konto/a: Rayleigh, Jennilynn
Powód: real rządzi, na przykład
Mów mi Ray, Raya. Piszę w 3.os.. Wątkom +18 mówię yep.
Szukam guza.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: margines społeczny, abnegację, nihilizm, dekadencję, używki, głupotę, wulgarność, paskudne słownictwo i cholera wie co jeszcze.

Podstawowe

Odznaki od publiczności

Odpowiedz