The Dragon of the North Z
Awatar użytkownika
7
lat
172
cm
Skoki
Duży Sport
The Dragon of the North Z
ft. Colorit Z
28.01.2015r
Anglia
Zangersheide
Ogier
Siwa
Skoki
Duży Sport
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: stałe wykluczenie z zawodów/treningów
Po uzgodnieniu zgadzam się na: raczej jestem otwarta
I believe I can fly
Sportowa maszyna w nowoczesnym wydaniu. Skaczący sam z siebie paszport, umiarkowany temperament, bardzo dobra technika już od najmłodszych lat i duża chęć do pokonywania przeszkód. North był świetnej budowy, z raczej mało problemowym, ale dość niezależnym podczas jazdy charakterem. Lubił mieć swoje zdanie na temat tempa i miejsca odbicia, ale ponieważ miał sporo naturalnego wyczucia, to na tym miejscu powstawało niewiele konfliktów z jeźdźcami. Na pierwsze luźne zawody został puszczony od razu jak skończył cztery lata i od tamtej pory zaliczał regularne starty. Dobrze znosił podróże i nerwową atmosferę, miał tendencję do wyratowywania skoków za wszelką cenę, jeśli po drodze coś nie zagrało. Sprzedany został po pierwszym udanym sezonie i trafił w ręce doświadczonego, ambitnego zawodnika. Ich współpraca jednak nie była najbardziej owocna, bo chociaż nie dało się ukryć, że jeździec wiedział, co robi, to jednocześnie całkowicie nie zgrywali się stylem. Wrażliwy w pysku i lubiący niezależność na parkurze North nie reagował zbyt pozytywnie na dość ciężką rękę i mocną kontrolę zawodnika przyzwyczajonego do ostrych, narowistych koni. Ze względu na te różnice poszedł w mechaniczny trening i mechaniczne starty, co spowodowało, że oprócz coraz częstszych prób zdominowania jeźdźca na parkurze, również w stajni stał się bardzo obojętny wobec ludzkiego towarzystwa.
Call me calloused, call me cold
Dwa lata mieszanych (raz na wozie, raz pod wozem) osiągnięć zakończyły zawody, na których North całkowicie wjechał w przeszkodę, gdzie spadające drogi wlazły mu pod nogi wywołując upadek jego i zawodnika. Podczas wstawania kopnął jeźdźca i poszedł dalej, chociaż raczej był to przypadkowy ruch. Po prostu niespecjalnie dbał podczas podnoszenia się, gdzie znajduje się mężczyzna. Odpukać ani jeden ani drugi nie został kontuzjowany, ale podjęta została decyzja odnośnie sprzedaży ogiera. Dalsza współpraca pomiędzy nim a zawodnikiem nie była opłacalna dla żadnej ze stron.
Pomimo braku niesamowitych osiągnięć dalej miał przyzwoitą pozycję w rankingu, a także bardzo konkretny papier mogący zostać wykorzystany w hodowli, więc szybko znaleźli się zainteresowani. Orchard Stable potrzebowało skoczków do dużego sportu, więc po uważnym przejrzeniu jego przeszłości zdecydowali się na kupno North'a, mając nadzieję, że któremuś z zawodników uda się pchnąć siwego wyżej. W innym przypadku ma zostać po prostu wykorzystany jako ogier rozpłodowy.
Mów mi nick. Piszę w brak danych. Wątkom +18 mówię brak danych.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Eventy

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Cicero Z van Paemel
m. Cephale 2000


Płeć:
ogier
Maść:
siwa
Rasa:
zangersheide
Wzrost:
172 cm
Data urodzenia:
28.01.2015
Pochodzenie:
Anglia
Hodowca:
Michelle O'Ryan
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
brak

Nogi:
Lewa przednia:
brak
Lewa tylna:
brak
Prawa przednia:
brak
Prawa tylna:
brak
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
krwawe odmiany: od prawej górnej części szyi do prawej łopatki, wewnętrzne prawe przednie przedramię, plama na prawej części ganaszy
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty