Awatar użytkownika
7
lat
185
cm
Skoki
Duży Sport
Salvatore
ft. Jawbreaker
11.04.2014
Holandia
holenderski koń gorącokrwisty
ogier
siwa
skoki
Duży Sport
Oliver Pelerieux
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: -
Po uzgodnieniu zgadzam się na: -
Narodziny11 kwietnia 2014
Salvatore został wyhodowany z myślą o karierze w skokach, do czego predysponowało go jego pochodzenie. Ojciec, Soliman de Hus, odnosił sukcesy w zawodach głównie o randze krajowej, ale nie zabrakło mu także startów w konkursach o skali międzynarodowej. Potencjał do skoków Salvy dało się zauważyć niemalże po samych narodzinach. Niestety, z czasem zaczęły się pojawiać także problemy wychowawcze. Psotliwość i upartość ogiera częściowo zostały w nim do teraz. Z tego powodu zajeżdżono go dość późno, bo w wieku 5 lat, a siwy wkrótce zaczął trening ściśle ukierunkowany na skoki.
Przeprowadzka do Angliisierpień 2020
Temperament Salvatore okazał się na tyle dokuczliwy, że jego ówczesny właściciel zdecydował się na sprzedaż konia. Ten ostatecznie trafił do Anglii, w której został zakupiony przez Olivera, który zauważył w nim wielkie ambicje oraz dobre warunki do dużego sportu. Rozpoczął z zawodnikiem typowo sportową pracę oraz starty w zawodach, dając nadzieję na udaną przyszłość mimo trudnego charakteru wierzchowca.
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: -.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Soliman de Hus
m. Rieke

Maść:
siwa
Rasa:
holenderski koń gorącokrwisty
Wzrost:
185 cm
Data urodzenia:
11.04.2014
Pochodzenie:
Holandia
Hodowca:
Michiel Denekamp
Właściciel:
Oliver Pelerieux

Głowa:
łysina

Nogi:
Lewa przednia:
brak
Lewa tylna:
brak
Prawa przednia:
brak
Prawa tylna:
brak
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
zajęte miejsce
dyscyplina i klasa
ranga
jeździec
VII msc
krajowe
Oliver Pelerieux
VII msc
krajowe
Oliver Pelerieux
Eloise Morris
podpis wystawiającego
Oliver Pelerieux
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty