Regulamin forum
Przypominamy, że w tym temacie przypada JEDEN temat na Użytkownika, czyli na WSZYSTKIE jego postacie! :) Jeśli się pomylił*ś, daj znać Jessie, połączę Twoje tematy w jeden.
Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
Profil Karta postaci

znajomi Jess jest duszą towarzystwa. Ma mnóstwo znajomych, wie o wszystkim i wszystkich, buzia jej się nie zamyka. Plotkara, lubi sensacje. Kocha się ją lub się nienawidzi - ale nawet w tym drugim przypadku nie traci entuzjazmu! Szukam dla niej znajomych, głównie kobiet, w dowolnym wieku. Wspólne zakupy? Babski wieczór? Obgadywanie mężczyzn? I'm all in!

inni rodzice Jess jest mamą sześciolatka, który chodzi już do drugiej klasy szkoły podstawowej. Jeśli Twoja postać również ma dzieciaka w tym lub bardzo zbliżonym wieku, nasze postacie mogą się znać! Czy to z wywiadówek, czy z placu zabaw. W końcu nikt lepiej nie zrozumie mamy niż druga mama. Albo może jest na sali jakiś samotny tata?!

treningi Jess jeździ zawodowo ujeżdżenie, i chociaż ma stawkę własnych koni, to chętnie przygarnę jeszcze jakieś konie w trening. mogą być z małego lub dużego sportu, bo mowa raczej tylko o treningach ujeżdżeniowych.

Profil Karta postaci

koledzy swego czasu Tony uwielbiał wychodzić z kolegami, grać w piłkę, iść na piwo czy pograć w pokera. z pewnych względów przestał, ale teraz, gdy zaborcza żona nie stoi mu już na drodze (rozwód), nic nie stoi na przeszkodzie, by do tego wrócić!

boks Tony jest profesjonalnym bokserem wagi ciężkiej. trenuje prawie codziennie, walczy na ringu. ale okazjonalnie też trenuje innych, jeśli ma ku temu powód. jeśli Twoja postać trenuje boks - możemy się umówić na fabułę treningową, pobić się razem w kontrolowanych warunkach. jeśli też grasz bokserem tej wagi, możemy się umówić na prawdziwą walkę z kostkami. :)

wpier.... gratis Tony jest, delikatnie mówiąc, nerwowy. łatwo go wytrącić z równowagi, ale stara się nad tym panować, bo już jeden wyrok w zawiasach za pobicie otrzymał. niemniej drażnią go krzywe spojrzenia, ma też sporo uprzedzeń względem homo lub osób o innym kolorze skóry, także jeśli potrzebujesz adreliny i masz taką postać, to w graniach rozsądku Tony może uczynić jej życie "ciekawszym".

Profil Karta postaci

znajomi szukam dla CJ'a znajomych, najlepiej również związanych z tańcem. Charlie tańczy breakdance, lubi dać show na ulicy, czy nawet w klubie. im więcej osób bierze w tym udział, tym lepiej! niewykluczone też, że sprawdziłby się jako tancerz na wieczorze kawalerskim... generalnie jestem otwarta na propozycje, jeśli chodzi o tę postać.

właściciele koni CJ jest stajennym w Orchardzie. sam nie przepada za końmi, ale swoją robotę wykonuje dobrze. jeśli masz konia w Orchardzie, albo może też jesteś stajennym/ą, możemy się zgadać na fabułę w tym miejscu!

Profil Karta postaci

znajomi od picia Gerard zwykle pije sam w mieszkaniu, bo codziennie wizyty w pubie wykraczają poza jego możliwości finansowe, ale może właśnie podczas jednej z wizyty mógłby znaleźć kogoś z podobnym problemem i nawiązać mniej lub bardziej trwałą znajomość?

znajomi ogółem rozglądam się też za jakimikolwiek relacjami dla starszego Wayforda. co prawda większość postaci na forum jest znacznie młodsza, ale myślę, że to nie będzie przeszkoda, jeśli wpadniemy na dobry wątek. wszystko do ugadania.

Profil Karta postaci

znajomi szukam znajomych ze studiów lub skateparku, do wspólnego odwiedzania tych i innych miejsc.

wrogowie Aiden jest bezkonfliktowy. grzeczny, cichy, dobry i empatyczny, a mimo to spotyka go wiele przykrości ze strony innych. w szkole był wyzywany od pedałów, na ulicy został pobity za ojca policjanta, który zaszedł komuś za skórę. szukam osób, które chciałyby uderzyć w podobny wątek i uprzykrzyć Aidenowi życie.

treningi Aiden jeździ tylko konie wyścigowe, także jeśli masz taką postać, chętnie przygarnę ją w trening lub wezmę na zawody!

Profil Karta postaci

znajomi ze stajni Oli całe dnie spędza w stajni - w związku z tym szukam znajomych, którzy chcą zamienić parę słów w pokoju socjalnym, pojechać wspólnie w teren, czy cokolwiek w tym guście

treningi wezmę na trening jakiekolwiek konie z klasycznych dyscyplin, najchętniej skokowe.

miłość odkąd zmarła narzeczona Olivera, ten z nikim innym się nie związał. chętnie bym to jednak zmieniła, więc jeśli ktoś jest chętny na romantyczną relację, to możemy coś ustalić i zobaczyć, co z tego wyjdzie

Profil Karta postaci

znajomi z pracy chętnie popiszę fabułę o pracy - wspólny dyżur, spotkanie w szpitalnej stołówce, rozmowa w pokoju lekarskim... cokolwiek!

pacjenci Sevastien pracuje na ostrym dyżurze i dodatkowo przyjmuje pacjentów w gabinecie, więc chętnie popiszę z kimś, kto potrzebuje pomocy lub diagnozy


Profil Karta postaci

znajomi szukam znajomych wszelkiech maści - ze stajni, modelingu, a może i przypadkowo poznanych na mieście?

pary na treningi Tyler jest trenerem jeździectwa - chętnie poprowadzę trening skokowy/ujeżdżeniowy/crossowy w dowolnej formule, na początkującym lub średnio-zaawansowanym poziomie

Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Eveline Rodriguez
Awatar użytkownika
27
lat
159
cm
dżokej
Techniczna Klasa Średnia
@Jessica Wrens

C.J. Proste, znamy scenariusz, zróbmy powtórkę. Ty. Ja. Karaoke - niech ponownie rządzą bajki disneya! (byle już nie kraina lodu, proszę). To jak się tam w ogóle znajdziemy (po traumie) wcale nie będzie przypadkiem, ot mikrozłośliwym kuksańcem :lol:

Aiden. Widzieć się widywaliśmy i widujemy pewnie nadal podczas pracy, więc może kiedyś jakiś wspólny sparring? :hm:
Mów mi Evi. Piszę w trzeciej osobie liczby pojedyczej. Wątkom +18 mówię to zależy.
Szukam kliknij i sprawdź.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: skutki katastrofalne i działania nieodpowiedzialne.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
@Eveline Rodriguez 2xtak! <3 Na sparing jeszcze się umówimy, bo póki co są chyba tylko dwa konie wyścigowe (a jeden wyjeżdża), ale CJ'em na karaoke mogę iść choćby zaraz!
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Eveline Rodriguez
Awatar użytkownika
27
lat
159
cm
dżokej
Techniczna Klasa Średnia
@Jessica Wrens aczkolwiek świadomie zaklepuję sobie to pierwszeństwo w przyszłości :lol:
i biegnę gdzieś nam zaczynać w takim razie 8-)
Mów mi Evi. Piszę w trzeciej osobie liczby pojedyczej. Wątkom +18 mówię to zależy.
Szukam kliknij i sprawdź.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: skutki katastrofalne i działania nieodpowiedzialne.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Sonia Andriejewna Aristova
Awatar użytkownika
19
lat
176
cm
Asystentka, stawia też tarota
Pracownicy Usług
Hej @Jessica Wrens :hi:
Podrzucam ci Sonię dla Aidena, bo w sumie mieszkają po sąsiedzku i Sońka też jeździ na deskorolce, więc może ich relacja mogłaby pójść w kumplowanie się lub mogą prowadzić ze sobą wojny sąsiedzkie i ścigać się na skateparku :lol:
Ew. podrzucam też dla Tony'ego, bo Sonia trenuje sztuki walki i łapie się każdej możliwej okazji do tego, żeby kogoś podpatrzeć i poćwiczyć, więc jeśli Tony'emu nie przeszkadzałoby to, to może dałby jakąś radę lub coś w tym guście c:
Uwaga, moje posty mogą zawierać: opisy wypadku samochodowego i jego konsekwencje, nadużywanie alkoholu, przemoc, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
Super! Aiden w domyśle całymi dniami siedzi w skateparku i również pracuje w tym sklepie dla skejtów, więc jeśli Sonia również ma taką zajawkę, to doskonale się składa. <3 Daj znać kiedy będziesz chciała iść nimi pograć.

A jeśli chodzi o Tonego, to powiem Ci, że żadne ewentualnie, tylko musimy to zrobić! :lol: Tak się składa, że Tony trenuje już @Jolene Earnshaw i zawsze BARDZO nam brakowało osoby, która fabularnie chciałaby w ramach treningu "powalczyć" trochę z Jolą. Tony z oczywistych względów nie może, a z NPC to nie to samo, także jeśli miałabyś ochotę, to my jesteśmy 2xtak. <3 Ale nawet jeśli nie odpowiada Ci taka forma, to w pojedynkę też możemy popisać, tylko musiałybyśmy wykminić jak do tego doszło. :lol:

@Sonia A. Aristova
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Sonia Andriejewna Aristova
Awatar użytkownika
19
lat
176
cm
Asystentka, stawia też tarota
Pracownicy Usług
@Jessica Wrens

Nie nie, bardzo mi odpowiada pomysł trenowania w trójkę i chętnie posparuję z Jolene! <3 Także podpisuję wszystkim, czym się da i jak będziecie chciały to rozegrać, to krzyczcie do mnie :love:
Uwaga, moje posty mogą zawierać: opisy wypadku samochodowego i jego konsekwencje, nadużywanie alkoholu, przemoc, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
Podbijam! Ostatnio nie mam za bardzo czasu, ale jeśli komuś nie przeszkadza, że praktycznie nie ma mnie od poniedziałku do środy, to chętnie zacznę jakieś nowe fabuły którąś z postaci wymienionych w temacie. Najchętniej CJ'em, Tylerem, Gerardem lub Sevastienem, ponieważ nie miałam zbyt wiele okazji do popisania nimi. :( Także jeśli ktoś ma ochotę na dowolny wątek, to zachęcam do zgłaszania się! <3
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Odpowiedz