Erpeiros de Ryo
Awatar użytkownika
6
lat
168
cm
Ujeżdżenie
Mały Sport & Rekreacja
Erpeiros de Ryo
ft. Zafiro, Ámbar
20/01/2016
Hiszpania, Jerez de la Frontera
PRE
ogier
perlino
ujeżdżenie
mały sport & rekreacja
Noa Sofía Connely-Carvajal
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: wykluczenie z treningów oraz zawodów.
Po uzgodnieniu zgadzam się na: kontuzje, wypadki, nawet śmierć — kwestia dogadania.
Hiszpania
Ogier został urodzony w stajni podlegającej pod instytucję jeździecką "Królewska Andaluzyjska Szkoła Sztuki Jeździeckiej" we Fronterze. Jego ukierunkowanie sportowe zostało więc narzucone przez lata tradycji i bardzo szczegółowej, a przy tym bezwzględnej selekcji przyszłych rodziców. Erpeiros wywodzi się z linii wyśmienitych koni, które podbijają serca tysięcy na wydarzeniach i pokazach ujeżdżeniowych od kilkudziesięciu lat. Erp został bardzo szybko zajeżdżony — co nie wpłynęło na niego negatywnie. Od małego ludzie wpajali mu różnego typu sztuczki i uczyli go różnorakich figur, co sprawiało mu niesamowitą radość. Od samego początku można było zauważyć, że ogier potrzebuje poczucia zadaniowości i rutyny, którą codzienna, ciężka praca mu dawały. Wtedy czuł się najlepiej, był spokojny i zrównoważony. Problem polegał jednak na tym, że nie zawsze ktoś znalazł dla niego czas. Chociaż zdobywał już swoje pierwsze osiągnięcia w zawodach, nie należał do czołówki koni w stajni. Byli zawsze starsi, lepsi, potrzebujący większej uwagi. Ogier zaczął stawać się apatyczny i zniechęcony, co zaczęło rzutować na jego zaangażowanie.
Przyjazd do kompleksu Orchard
Erp, jak wiele ogierów w jego przedziale wiekowym, został wystawiony na sprzedaż. Wierzono w jego umiejętności, ale wiedziano też, że pozostawienie go w Hiszpanii, nie ma najmniejszego sensu. Hodowcy wcale nie musieli długo czekać, aż wpłynęły pierwsze zapytania. Z racji na unikatową maść, barokową sylwetkę oraz umiejętności, jakie już posiadł w młodym wieku, pula osób, która chciała go tylko dla siebie, stała się bardzo duża. Jednak największą siłę przebicia miała Noa Sofía Connely-Carvajal, która ostatecznie ubiła targ z Yeguada de La Cartuja Hierro del Bocado, ściągając ogiera do siebie, do Anglii.
Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez#4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię x.
Szukam x.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: x.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Epiro de Ryo
m. Haverra


Płeć:
ogier
Maść:
perlino
Rasa:
Pura Raza Española
Wzrost:
168 cm
Data urodzenia:
20.01.2016
Pochodzenie:
Hiszpania
Hodowca:
Yeguada de La Cartuja Hierro del Bocado
Właściciel:
Noa Sofía Connely-Carvajal


Głowa:
brak

Nogi:
Lewa przednia:
brak
Lewa tylna:
brak
Prawa przednia:
brak
Prawa tylna:
brak
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
kciuk Proroka — charakterystyczne wgłębienia w szyi po prawej stronie
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
Eloise Morris
podpis wystawiającego
Noa Carvajal
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty