Awatar użytkownika
23
lat
166
cm
bezrobotna
Pracownicy Usług
Heather 'Holly' Anne Duke
ft. Luanna Perez
14.02.1999
Liverpool, Anglia
średnie
panna
bezrobotna
brak
Pracownicy Usług
Upperton
ekstrawertyk introwertyk
pracowitość lenistwo
pokora pycha
idealizm materializm

Poziom MG: 3

W rozgrywkach nie zgadzam się na: poważne choroby przewlekłe (nowotwór etc.)
Po uzgodnieniu zgadzam się na: gwałt, ciążę, wypadki, śmierć członka rodziny
Trigger warning: -
Urodziny 14.02.1999
Te walentynki zdecydowanie miały być jednymi z najgorszych w życiu Sarah i Arthura. Nie dało się ukryć, że Holly - w przeciwieństwie do jej starszego brata, Thomasa - nie była chcianym dzieckiem i spędzenie święta zakochanych na porodówce było dla nich istnym koszmarem. Na jej (nie)szczęście była wcześniakiem i sporo czasu spędziła w szpitalu, gdzie w głównej mierze zajmowali się nią lekarze, a nie matka. Jak się wkrótce okazało, po wyjściu ze szpitala niewiele się zmieniło.
Dzieciństwo
Państwu Duke nigdy nie dokuczała bieda, a wręcz przeciwnie. Bez problemu mogli sobie pozwalać na życie na wyższym poziomie, co zapewniała im stabilna, dobrze płatna praca jako lekarka kardiologii oraz przedstawiciel handlowy. Wydawać by się mogło, że Heather, będąc najmłodszym dzieckiem, mogła liczyć na pełnię uwagi, ale nic bardziej mylnego. Tata był pracoholikiem, a matka usuwała się z wychowywania swoich dzieci, pozostawiając tę kwestię mężowi oraz niańce. Dyktatura Arthura była jednak wyjątkowo nie w smak małej Holly.
Dorastanie i młodzieńczy bunt
Szkoła od zawsze sprawiała jej problemy. Presja wywierana przez ojca, który chciał posłać oboje swoich dzieci na dobre studia, nie pomagała jej w odnalezieniu się w tym świecie. Nigdy nie miała dobrych relacji z rodziną, a problemy w domu sprawiły, że wpadła w nieodpowiednie towarzystwo w bardzo młodym wieku. Wizyty na dywaniku u dyrekcji oraz szlabany (których oczywiście nie przestrzegała) stały się dla niej codziennością, ale niewiele sobie z tego robiła i dalej szła w zaparte, robiąc wszystkim na przekór.
Ucieczka z domu połowa roku 2015
Myśl o wyrwaniu się od rodziny męczyła ją od dłuższego czasu. Ku jej zadowoleniu, wkrótce nadarzyła się taka okazja. Wybierający się na studia Thomas mógł "przygarnąć" ją ze sobą. Mając zaledwie 16 lat, przeprowadziła się z nim na drugą stronę kraju, do Eastbourne, gdzie dzielili niewielkie mieszkanie. Wbrew poprzednim zapewnieniom, chodzenie do szkoły w nowym mieście było jej jeszcze mniej po drodze niż w Liverpoolu. Choć z Eastbourne nie pokrywała żadnych większych planów, traktując je głównie jako miejsce tymczasowe na czas swojej niepełnoletności (swoją drogą ciągle ukrywanej), to to jedno spotkanie w jednym z klubów miało wiele zmienić w jej życiu.
Ucieczka od uczuć
Do tej pory nie miała odwagi pozwolić komukolwiek zbliżyć się do siebie, będąc zbyt przerażona uczuciami. Jej relacja z Tonym zaczęła się niepozornie, poznanie w klubie zakończone w łóżku, potem kolejne spotkania, z którymi stawali się sobie coraz bliżsi. Wkrótce wszystko to zaczęło ją to przerastać i wymykać się spod kontroli. Z jednej strony pragnęła bliskości z nim, a z drugiej bała się wykorzystania. Naturalnym mechanizmem obronnym była ucieczka, więc z podkulonym ogonem wróciła do rodziców, łamiąc tym nie tylko swoje serce.
Ucieczka od odpowiedzialności
W niedługim czasie Tony złożył jej niespodziewaną wizytę w Liverpoolu. Wspólnie dali sobie jeszcze jedną szansę i spróbować kontynuować tę relację na odległość. Niestety, takie spotkania były ciężkie dla obu stron i ostatecznie postanowili się rozstać. Początkowo nie miało to na nią większego wpływu, ale był to tylko wierzchołek góry lodowej. Trzy miesiące później pierwszy raz targnęła się na swoje życie, nie radząc sobie z bólem i tęsknotą za Tonym. Odratowana przez brata, zaczęła szukać innych sposobów, by zapomnieć o nim, począwszy od alkoholu, idąc przez głodówki, a kończąc na przygodnym seksie. Był to dla niej prawdopodobnie najbardziej destrukcyjny okres w życiu, którego punktem kulminacyjnym była kolejna próba samobójcza.
Zderzenie z rzeczywistością jesień 2019
Wydarzenia z ostatnich miesięcy mocno osiadły na psychice Heather. Zdecydowała się ponownie wyjechać z rodzinnego miasta, stawiając na Eastbourne jako miejsce, które już znała. Udało jej się nawiązać nowe znajomości, zaczęła się czuć lepiej sama ze sobą. Taki stan rzeczy długo się nie utrzymał, a Holly w zasadzie wpadła z deszczu pod rynnę. Brak wystarczających pieniędzy od rodziców sprawił, że w jej życiu zaczęli gościć dwukrotnie starsi mężczyźni skłonni płacić jej za spotkania o różnym charakterze, głównie za seks. Nigdy nie czuła do siebie tak dużego obrzydzenia jak wtedy, gdy godziła się na wszystko, będąc przekonaną, że jest to warte swojej ceny i jedyny sposób utrzymania się.
Nadzieja(?) lipiec 2021
Ten okres okazał się dla niej niemalże tak trudny jak ten po zerwaniu kontaktu z Tonym. Nieustające konflikty z rodziną na temat jej sposobu życia narastały z miesiąca na miesiąc. Zawsze chowała się za maską obojętnej, ale tak naprawdę Heather zawsze miała dość słabą psychikę. Kumulacja kłótni z ojcem, ciągły kontakt ze swoim sponsorem oraz przypadkowe spotkania z Tonym doprowadziły ją do skraju wytrzymałości. Wiadomość od Arthura o tym, że nigdy więcej jej nie pomoże i wyrzeka się jej, była wisienką na torcie, która ostatecznie przelała czarę goryczy i zmotywowała ją do tego, by znowu targnąć się na swoje życie. W ostatniej chwili została odnaleziona i uratowana przez Tonego.
Teraźniejszość
Ironicznie, właśnie to próba samobójcza ponownie zbliżyła Tonego i Holly do siebie oraz sprawiło, że wbrew wszelkim trudnościom i niedogodnościom wrócili do siebie po latach. Wraz z biegiem czasu wszystko zdawało się zmierzać ku lepszemu: otrzymała pomoc finansową od brata, dzięki któremu mogła zostać w swoim starym mieszkaniu, a dzięki temu poczuła się dużo stabilniej. Wkrótce, aby odciążyć Thomasa, zamieszkała ze współlokatorem, dzięki czemu poczuła się także lepiej psychicznie.
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak proszę.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: seks, myśli samobójcze, samookaleczenie, wulgaryzmy, zaburzenia odżywiania.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 7 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra?. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem po Anglii, który ułatwi Ci wczucie się w klimat miasta. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł lub skorzystać z social media. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty