Capri

Luxus CML, Aganix du Seigneur

Awatar użytkownika
10
lat
165
cm
Mały Sport & Rekreacja
Capri
ft. Luxus CML, Aganix du Seigneur
10.12.2012
Anglia
Holenderski Koń Gorącokrwisty
Klacz
Kasztanowata
WKKW
Mały Sport & Rekreacja
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 1

W rozgrywkach nie zgadzam się na: Okaleczenia lub znęcanie się
Po uzgodnieniu zgadzam się na: wszystko, co było ustalone
Historia

Historia Capri zaczyna się w małej hodowli koni sportowych. Od samego początku rokowała bardzo dobrze ze względu na maść i godny zainteresowania rodowód. Szybko znalazł się kupiec chętny na malowanego, ciemnego kasztana i tak trafiła na Angelikę Callan – dziewczynkę nieświadomą uroków pracy z młodym koniem. Początki wydawały się całkiem poprawne, została przyzwyczajona do czyszczenia, nauczona szacunku do człowieka i podstawowej pracy z ziemi. Niestety podczas trzeciej lonży z siodłem początkująca amazonka popełniła błąd, zapominając o dociągnięciu popręgu co zapoczątkowało cały szereg niefortunnych zdarzeń. Niedopięty sprzęt zjechał pod brzuch, wywołując u Capri tak silny stres, że puściła się galopem przed siebie nie zważając na trzymającą lonżę dziewczynkę. W wyniku szarpnięcia Angelika upadła, bardzo mocno obijając wrażliwy brzuch i biodro, jednak nie był to jedyny problem. Złapanie i uspokojenie spanikowanej Kasztanki okazało się na tyle trudne, że rodzice amazonki jeszcze tego samego dnia podjęli decyzję o sprzedaży klaczy. W ten sposób trafiła do Orchardu, gdzie przepracowano z nią część problemów związanych z przebytą traumą. Niestety czas, którego potrzebowała i skora do zbyt silnego stresu psychika, wykluczyły ją z dużego sportu, a klacz rozpoczęła pracę w rekreacji. Ostatecznie stała się dobrym, ciągle delikatnym koniem do pracy, który wydaje się nie lubić ludzi. Przy każdym siodłaniu odwraca się zadem lub chodzi po boksie, a zajście jej od tyłu może skutkować kopnięciem.
Mów mi nick. Piszę w brak danych. Wątkom +18 mówię brak danych.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Calimero
m. Lovely


Płeć:
klacz
Maść:
kasztanowata
Rasa:
holenderski koń gorącokrwisty
Wzrost:
165 cm
Data urodzenia:
10.12.2012
Pochodzenie:
Anglia
Hodowca:
Mikelle van Dijk
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
łysina

Nogi:
Lewa przednia:
nadpęcie
Lewa tylna:
nadpęcie
Prawa przednia:
nadpęcie
Prawa tylna:
nadpęcie
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
zajęte miejsce
dyscyplina i klasa
ranga
jeździec
VII msc
regionalne
Harper Pearson
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty