Moderatorzy : Paul Delaney, Mistrz Gry, Sirius Hartwood

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Zgłoś się do MG

Jeśli masz ochotę na to, by Mistrz Gry interweniował na Twojej fabule i trochę ją skomplikował bądź urozmaicił, wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz. Poniżej znajduje się również spis osób, które aktualnie pełnią tę funkcję i obszar, którym się głównie zajmują.

Dostępni MG:
Formularz:

Kod: Zaznacz cały

[b]Imię postaci:[/b]
[b]Rodzaj fabuły:[/b] (miasto/kryminalna/jeździecka)
[b]Link do fabuły:[/b]
[b]Ew. uwagi:[/b] 
Mistrz Gry, który będzie miał czas na dany rodzaj fabuły, edytuje Twój post pisząc, że bierze dany wątek i włączy się do Twojej rozgrywki. Czasem może to potrwać parę dni, dlatego prosimy o cierpliwość - prędzej czy później na pewno ktoś interweniuje! Możesz też oznaczyć konto @Mistrz Gry gry lub osoby, które zajmują się danym rodzajem fabuł, żeby ułatwić zauważenie Twojego zgłoszenia.
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Imię postaci: @Harper Pearson & @Stanley Harris
Rodzaj fabuły: miastowa
Link do fabuły: do ostatniego posta - klik
Ew. uwagi: niech zrobi się śmiesznie, niezręcznie albo nawet trochę niebezpiecznie, nie ograniczamy wyobraźni, byle było fajnie i coś się zadziało! <3

@Mistrz Gry @Billy Pilgrim
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Odpowiedz