Moderatorzy : Sirius Hartwood, Paul Delaney, Mistrz Gry

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Zadania od Mistrza Gry
wątek kryminalny

Zadania przedstawione w tym temacie służą zdobywania punktów fabularnych, które można wykorzystać na zakup broni lub awans w strukturze policji lub gangu. Jeśli Twoja postać jest policjantem albo przestępcą, jest to również świetny sposób na urozmaicenie sobie gry - większość zadań można wykonać z udziałem drugiej osoby lub Mistrza Gry.

Zasady

  1. Zadania są na bieżąco aktualizowane. Będziemy informować o pojawieniu się nowych zadań. Niektóre z nich będą dostępne przez cały czas, inne będą wymieniane na nowe.
  2. Zadania mogą wykonywać wyłącznie postaci, które mają założoną kartotekę przestępcy lub profil policjanta.
  3. Jednocześnie można wykonywać maksymalnie jedno zadanie. Dopiero po ukończeniu go można rozpocząć/zgłosić się po kolejne.
  4. Jeżeli zadanie wymaga udziału Mistrza Gry (z góry lub z własnego wyboru), zobowiązujesz się do aktywnego prowadzenia fabuły. Po tygodniu nieuzasadnionego nieodpisywania Mistrz Gry uznaje zadanie za przerwane i nie można go kontynuować.
  5. Większość zadań wymaga udziału innych osób, np. współpracowników z policji/gangu lub losowych mieszkańców. Jeżeli nie znajdziesz takiej osoby (np. w temacie Kto zagra? lub na Discordzie), możesz odegrać fabułę z Mistrzem Gry.
  6. Pamiętaj, że z uwagi na wybrany poziom MG (wszystkie postacie zaangażowane w wątek kryminalny mają min. poziom 2), Twojej postaci może coś się stać w trakcie wykonywania zadania.
  7. Jeśli zadanie można wykonać tylko określoną ilość razy i nie zostanie one wykonane przez osobę, która się do niego zgłosiła, zadanie wraca do puli. Przed zgłoszeniem upewnij się, że zadanie wciąż jest dostępne.
  8. Zdobyte punkty fabularne Mistrz Gry samodzielnie dopisuje do załączonej kartoteki przestępcy / profilu policjanta.

Formularz

Jeżeli do wykonania zadania potrzebujesz udziału MG, wypełnij poniższy formularz:

Kod: Zaznacz cały

[b]Nick/i postaci: [/b]
[b]Numer zadania: [/b]

[mention]Mistrz Gry[/mention] 
Dostępny Mistrz Gry zgłosi się do Ciebie w celu ustalenia szczegółów i/lub rozpocznie Ci/Wam wątek. Dodatkowo możesz oznaczyć MG na Discordzie, na kanale #oznacz-mnie, używając roli @Mistrz Gry - dzięki temu Twoje zgłoszenie zostanie od razu zauważone.


Jeśli chcesz wykonać zadanie bez udziału MG, nie musisz tego wcześniej zgłaszać. Natomiast po wykonaniu zadania zamieść poniższy formularz:

Kod: Zaznacz cały

[b]Nick/i postaci: [/b]
[b]Link do kartoteki / profilu policjanta: [/b]
[b]Numer zadania: [/b]
[b]Link do wykonanego zadania: [/b]

Dostępne zadania (ost. akt. 15.03)

Numer zadania: #1
Dla kogo? członkowie Street Dogz, niezrzeszeni przestępcy
Miejsce wykonania: dowolne
Zadanie można wykonać: nieograniczoną ilość razy
Na czym polega? Mimo ciągłych starań policji, handel narkotykami na ulicach Eastbourne wciąż ma się dobrze. Trudnią się tym nie tylko członkowie tutejszego gangu, ale też samodzielni dilerzy, którym niestraszna jest zorganizowana grupa. Twoje zadanie polega na fabularnym sprzedaniu narkotyków drugiej osobie. Żeby zadanie zostało zaliczone, należy napisać przynajmniej trzy posty na głowę.
Nagroda: 25 punktów fabularnych

Numer zadania: #2
Dla kogo? członkowie Street Dogz
Miejsce wykonania: dowolne
Zadanie można wykonać: nieograniczoną ilość razy
Na czym polega? Zauważył*ś, że ktoś spoza gangu na za wiele sobie pozwala i pod waszym nosem sprzedaje narkotyki na waszym terenie? Zrób z nim porządek! Nakryj niezrzeszonego dilera na gorącym uczynku, a następnie dorwij go na osobności i pokaż, gdzie jest jego miejsce. Może następnym razem lepiej przemyśli swoje zachowanie. Ale jeśli przegrasz pojedynek, lepiej zachowaj to dla siebie... Aby zadanie zostało za uznane, należy napisać przynajmniej cztery posty na głowę.
Nagroda: 25 punktów fabularnych (przysługują również niezrzeszonemu przestępcy za udział w fabule)

Numer zadania: #3
Dla kogo? członkowie Street Dogz
Miejsce wykonania: dowolne
Zadanie można wykonać: nieograniczoną ilość razy
Na czym polega? Przebywając na mieście zauważył*ś kogoś, kto mógłby okazać się przydatny? W szeregach Street Dogz wciąż brakuje osób, które mogłyby się zajmować najgorszą robotą, taką jak pilnowanie broni i towaru. Mogą to robić nawet dzieci, więc może warto rozejrzeć się pod szkołą i wybrać dzieciaka, któremu na pierwszy rzut oka brakuje kasy i przyjaciół? Aby zadanie zostało wykonane, należy napisać minimum trzy posty na głowę. Rezultat nie jest istotny.
Nagroda: 25 punktów fabularnych

Numer zadania: #4
Dla kogo? policja, wydział prewencji lub kryminalny
Miejsce wykonania: dowolna ulica (np. Terminus Road) lub podobna lokacja
Zadanie można wykonać: nieograniczoną ilość razy
Na czym polega? Podczas pieszych patroli zwykle nie dzieje się nic ekscytującego, ale czasem można w ten sposób uchwycić poszukiwanego przestępcę lub zapobiec nieszczęściu. Odbądź pieszy patrol po ulicach ze swoim współpracownikiem w celu zadbania o porządek. Nie zapomnij o spisaniu raportu! Aby zadanie zostało uznane za wykonane, należy napisać minimum cztery posty na głowę. Uczestnicy zadania mogą skorzystać z interwencji MG.
Nagroda: 25 punktów fabularnych

Numer zadania: #5
Dla kogo? policja, wydział prewencji lub kryminalny
Miejsce wykonania: wybierane przez MG
Zadanie można wykonać: 3 razy (0/3), przez różne osoby (ale można realizować w parze, wtedy wciąż się liczy jako 1 raz)
Na czym polega? W trakcie służby otrzymaliście zgłoszenie. Pojedź na miejsce zdarzenia i rozwiąż sprawę, podejmując właściwe kroki. Zadanie odbywa się wyłącznie z udziałem Mistrza Gry, można je wykonać w parze lub samodzielnie (wówczas partnerem staje się NPC). Rodzaj interwencji jest dobierany losowo przez MG, a uczestnicy poznają go dopiero po podjęciu się zadania.
Nagroda: 50 punktów fabularnych

Numer zadania: #6
Dla kogo? policja, wydział śledczy
Miejsce wykonania: Policja, pokój przesłuchań
Zadanie można wykonać: 3 razy (0/3), przez 3 różne osoby
Na czym polega? Na jednej z ulic w dzielnicy Devonshire doszło do napadu na samotnie spacerującą kobietę. Posterunkowi patrolujący tamtą okolicę zostali obowiązani do odnalezienia świadków tego zdarzenia. Dotarli do trzech osób, mogących wiedzieć coś na temat napadu na kobietę i sprawcy tego przestępstwa. Osoby te mają stawić się na komisariacie, a Twoim zadaniem jest przesłuchanie ich i sporządzenie raportu. W rolę świadków będzie się wcielać Mistrz Gry.
Nagroda: 25 punktów fabularnych

Numer zadania: #7
Dla kogo? policja, wydział śledczy
Miejsce wykonania: Crown Antiques
Zadanie można wykonać: 1 raz (0/1)
Na czym polega? Praca śledczych odbywa się zazwyczaj za biurkiem, ale zdarzają się momenty, kiedy i oni muszą udać się w teren, aby zrobić rozeznanie i zebrać dowody. Twoim zadaniem jest udanie się do sklepu z antykami Crown Antiques w dzielnicy Old Town i zebranie dowodów. W sklepie tym doszło do włamania i kradzieży kilku przedmiotów. Podczas wykonywania zadania obecny będzie Mistrz Gry.
Nagroda: 25 punktów fabularnych

Numer zadania: #8
Dla kogo? policja, wydział śledczy
Miejsce wykonania: Hampden Park Woods
Zadanie można wykonać: 3 razy (0/3), przez 3 różne osoby
Na czym polega? W parku Hampden Park Woods doszło do poważnego pobicia młodego mężczyzny. Ofiara pobicia trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Twoim zadaniem jest porozmawiać z osobami, które znalazły ledwo żywego mężczyznę oraz zrobić rozeznanie wśród osób, krążących dookoła i dowiedzenie się czy nie rzuciło im się w oczy nic podejrzanego. W rolę świadków będzie się wcielać Mistrz Gry.
Nagroda: 25 punktów fabularnych
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Odpowiedz