Awatar użytkownika
8
lat
165
cm
Ujeżdżenie
Duży Sport
Devon Heir
7 lipca 2014
Hiszpania
koń andaluzyjski
wałach
izabelowaty
ujeżdżenie
Duży Sport
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: Uśmiercenie i poważne uszczerbki na zdrowiu, zagrażające życiu lub w znacznym stopniu to życie utrudniające.
Po uzgodnieniu zgadzam się na: Różnego rodzaju niewielkie kontuzje, łatwo uleczalne choroby – jestem otwarta na propozycję, więc rozważę każdą.
MŁODOŚĆ
Ogier został urodzony w jednej z hiszpańskich stajni, słynącej z hodowli pięknych koni andaluzyjskich. Właściciele stadniny bardzo dbali o dobrobyt wszystkich swoich koni, doglądali i obdarzali potrzebną opieką. Ich konie sprzedawane były w różne zakątki świata, a te które zostały brały czynny udział w treningach oraz zawodach. Stadnina mogła pochwalić się latami doświadczenia i umiejętnością wyciągnięcia z konia tego, co w nim najlepsze. Devon zrodził się z połączenia wspaniałej klaczy oraz ogiera odnoszącego wysokie osiągnięcia na czworobokach. Okres źrebięctwa płynął spokojnie, ale gdy przyszła pora na pierwsze treningi i zajeżdżenie, zaczął się dla izabelowatego bardzo aktywny czas. Od początku wykazywał duże predyspozycje do sportu, trzeba było tylko troszkę nad nim popracować. Młodego ogiera trenowano więc w kierunku ujeżdżenia.
ORCHARD STABLE
W końcu pięcioletni Devon został sprzedany do stajni Orchard Stable, mieszczącej się w Anglii, gdzie krótko po przyjeździe zaskarbił sobie względy pewnej amazonki. Wzięła go pod swoje skrzydła i stała się jego właścicielką, wynosząc jego umiejętności w ujeżdżeniu na jeszcze wyższy poziom i dając poznać smak zawodów. Niestety niedługo potem kobieta musiała opuścić Anglię, co wiązało się ze sprzedażą ogiera stajni, w której się znajdował. Nowym właścicielem stał się Orchard Stable. Izabelowaty mocno odczuł nieoboecność swojej dotychczasowej właścicielki, bo chociaż pracownicy stajni starali się zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu, to treningi z prawdziwego zdarzenia odbywał rzadko. Zresztą jest tak do tej pory, ponieważ sytuacja ogiera wcale się od tamtego czasu nie zmieniła. Jego właścicielem wciąż jest stajnia, nikt nie zawiesił na nim dłużej oka.
Mów mi Devon. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego.
Szukam Osób chętnych na treningi.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Szczegółowe opisy wszelkich kontuzji oraz chorób..

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Devon Rex
m. Vinata


Płeć:
ogier
Maść:
izabelowata
Rasa:
koń andaluzyjski
Wzrost:
165 cm
Data urodzenia:
07.07.2014
Pochodzenie:
Hiszpania
Hodowca:
Santiago Abrego
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
łysina

Nogi:
Lewa przednia:
brak
Lewa tylna:
1/3 nadpęcia
Prawa przednia:
pęcina
Prawa tylna:
3/4 nadpęcia
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty