Milky Way

ft. Richelieu’s Fièvre d’Or, Bosco

Awatar użytkownika
5
lat
168
cm
WKKW
Duży Sport
Milky Way
ft. Richelieu’s Fièvre d’Or, Bosco
24.12.2017
Anglia, Orchard Stable
holenderski koń gorącokrwisty x koń westfalski
ogier
izabelowata
WKKW
Duży Sport
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 3

W rozgrywkach nie zgadzam się na: śmierć, urazy trwale wykluczające z użytkowania pod siodłem
Po uzgodnieniu zgadzam się na: przewlekłe choroby
Początki
Milky Way urodził się w Orchardzie w wyniku skojarzenia kasztanowatej klaczy Charmeur du Rouet i cremello ogiera Peter Pan. Celem hodowcy było uzyskanie "kolorowego" konia, stąd wybór padł na tego, a nie innego reproduktora, który nie mógł się pochwalić wybitnymi wynikami w sporcie. Miał jednak dobrą głowę i poprawną budowę, dzięki czemu po połączeniu go ze znacznie zdolniejszą Charmeur, na świat przyszedł długo wyczekiwany, izabelowaty ogierek. Początkowo nie zakładano, że w przyszłości będzie sportowym koniem, ale gdy okazało się, że rośnie poprawnie, postanowiono dać mu szansę i spróbować jego możliwości w WKKW.
Dalszy rozwój
Od razu po zajeżdżeniu zaczął być trenowany pod kątem WKKW. Prędko się okazało, że choć nie uczy się specjalnie szybko, to ma znacznie lepszą technikę skoku niż ojciec, a także więcej siły. Pod kątem umiejętności zdecydowanie wdał się więc w matkę, która cały ten czas odnosiła kolejne sukcesy w sporcie, podczas gdy Milky dopiero miał zacząć stawiać w nim pierwsze kroki. Nie brakowało mu też charakteru i chęci, co jedynie utwierdziło hodowcę w tym, że zostawienie go ogierem i niespisanie go przedwcześnie na straty okazało się dobrym wyborem.
Teraźniejszość
Milky ma już za sobą parę startów w zawodach z zadowalającymi wynikami. Pod siodłem chodzi jednak dopiero niecały rok, w związku z czym to dopiero jego początek, a jego przyszłość stoi przed nim otworem. Szuka jeźdźca, który dalej pokieruje jego karierą i będzie pracował nad dalszym rozwojem izabelowatego w WKKW.
Mów mi Milky. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita


Płeć:
ogier
Maść:
izabelowata
Rasa:
holenderski koń gorącokrwisty x koń westfalski
Wzrost:
168 cm
Data urodzenia:
24.12.2017
Pochodzenie:
Anglia
Hodowca:
Bastian Collins
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
szeroka łysina

Nogi:
Lewa przednia:
1/2 nadpęcia, nieregularnie
Lewa tylna:
3/4 nadpęcia
Prawa przednia:
nadpęcie
Prawa tylna:
brak
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty