Elizabeth White
Awatar użytkownika
26
lat
176
cm
Zawodnik
Uznana Klasa Średnia
Elizabeth White
ft. Caroline Einhoff
18.04.1995
Toronto, Kanada
wyższe - magister finansów i rachunkowości
panna
zawodniczka
Orchard Stable
Uznana klasa średnia
Meads
ekstrawertyk vs introwertyk
pracowitość vs lenistwo
pokora vs pycha
idealizm vs materializm

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: Uśmiercenie postaci lub doprowadzenie jej do sytuacji/stanu, które uniemożliwiłyby jej dalszą jazdę konno.
Po uzgodnieniu zgadzam się na: Wszystko inne.
Trigger warning: -
DZIECIŃSTWO
Urodziła się 18 kwietnia 1995 roku w największym mieście Kanady - Toronto. Jej rodzice byli zamożnymi ludźmi, którzy mieli sporo smykałki do biznesu i jeszcze więcej szczęścia. Co prawda jako prawnicy z własną kancelarią nie narzekali na marne zarobki, ale to dobrze zainwestowane pieniądze w nieruchomości przyniosły im rzeczywisty majątek. Początkowo mieszkali w centrum miasta, ale Elizabeth nie pamięta tego okresu w swoim życiu, bo dość szybko po jej narodzinach przeprowadzili się na obrzeża, do świeżo pobudowanego domu. Jak się można domyśleć, małej Eli nic w życiu nie brakowało. No może oprócz większej ilości uwagi ze strony najbliższych, aczkolwiek braki miłości i atencji skutecznie uzupełniały jej opiekunki, które z perspektywy czasu wspomina bardzo ciepło. Chodziła do prywatnej szkoły, oraz na liczne dodatkowe zajęcia. Dość wcześnie zaczęła również jeździć konno, co nie spotykało się z aprobatą matki, która uważała ten sport za zbyt niebezpieczny dla jej jedynaczki. Ojciec jednak był innego zdania - ''pchał'' Elizabeth w stronę koni, załatwiał jej najlepszych trenerów i opłacał wszelakie wydatki, które nie były wcale małe. Szybko się okazało, że Panna White ma do tego smykałkę i pierwsze starty na zawodach zaczęły przynosić również pierwsze zwycięstwa. Był to jednak dość ciężki czas w życiu dziewczynki, która w tak młodym wieku musiała łączyć sport, naukę i wszystkie dodatkowe głupoty, które wymyślała jej matka.
STUDIA
Po przebyciu całej drogi podstawowej edukacji, przyszedł czas by myśleć o przyszłości. Tutaj opcji pojawiło się wiele, jako że Elizabeth nie ograniczały pieniądze, a wyniki w nauce były naprawdę zadowalające. Pewne było to, że dziewczyna nie chciała studiować w Kanadzie, tylko wyjechać gdzieś dalej i zaznać życia bez rodziców. Oni zaś nie negowali tego pomysłu, choć oczywistym był dla nich wybór jednej z Amerykańskich, prestiżowych uczelni. Taka opcja jednak nie satysfakcjonowała Elki, która gdzieś w głębi duszy już od jakiegoś czasu spoglądała w kierunku Anglii. Rozmowy na ten temat były dość ciężkie i burzliwe, a gdy zaczęły obierać już bardziej optymistyczny tor, to skupiły się na Londynie, który trochę kłócił się z wizją Panny White. Ona bowiem rozglądała się w międzyczasie również za porządną stajnią, gdzie dalej mogłaby rozwijać swoją jeździecką karierę i pech (albo szczęście!) chciał, że jej uwagę skupiło Eastbourne z Orchardem na czele. Była to trochę beztroska decyzja, bo gdyby nie miała poczucia i tak już zapewnionej przyszłości, zapewne wybrałaby inne miejsce do nauki. Ale w jej sytuacji zawsze mogła wrócić do Toronto, gdzie rodzice na pewno nie daliby jej zaznać biedy. I stało się tak, jak sobie to zaplanowała. Rozpoczęła naukę na kierunku finanse i rachunkowość, nie czując pociągu do prawa jak jej rodzice. Krótko po przeprowadzce, ojciec postanowił kupić jej dom. Wcale o to nie prosiła, ale mężczyzna tłumaczył swoją decyzję inwestycją na przyszłość, więc nie próbowała z nim dyskutować. Z resztą, komu nie pasowałaby taka opcja? Takim sposobem, usamodzielniła się bardzo szybko - a przynajmniej tak wyglądało to w jej głowie, bo dom nie był zapisany na nią, a spore sumki co miesiąc spływały na konto Elizabeth, na te potrzebne i te nie potrzebne wydatki. No i oczywiście jeszcze na stajnie, bo przecież nadal odgrywała ona sporą rolę w życiu Kanadyjki. Takim rytmem mijały lata, podczas którym działo się sporo, ale nie działo się również nic, co mogłoby przewrócić jej życiem. Uczyła się, trenowała, startowała na zawodach i coraz bardziej łapała wiatr w żagle. W międzyczasie poznała Bastiana, z którym to łączyła ją namiętna, aczkolwiek mocno skomplikowana relacja. Bywało między nimi i lepiej i gorzej, chłopak czasami znikał na całe miesiące bez słowa, a potem wracał z kwiatami i znowu zaczynał mieszać w życiu i sercu Elizabeth. Trwało to do momentu, aż pewnego razu wyszedł od niej jak zawsze, ale tym razem nie pojawił się po wielu tygodniach, z przeprosinami i obietnicą poprawy. Elka tak naprawdę do tej pory nie wie co się z nim stało, aczkolwiek już od dawna podejrzewała, że jest on zamieszany w jakieś szemrane interesy.
DOROSŁOŚĆ
Ku niezadowoleniu swoich rodziców, Elizabeth zdecydowała, że po studiach nie wróci do Kanady. Było jej w Eastbourne dobrze. Obroniła magistra, zarabiała całkiem nieźle robiąc to, co kochała. Ogółem, wiodła wygodne życie, bez większych zmartwień czy innych dramatów. Co prawda cierpliwie musiała przeczekać próby nakłonienia jej do powrotu, ale gdy takowe ustały, ojciec postanowił przepisać dom na nią. Ot, w ramach nagrody za ukończone studia. Teraz już zaczęła utrzymywać się sama. A dzięki zaangażowaniu i umiejętnościom, nie musiała nawet rezygnować z dotychczasowych wygód, zarabiając na jeździectwie całkiem nieźle.
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Elizabeth White#8338. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, please.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 7 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra?. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia, oraz z Przewodnikiem po Anglii, który ułatwi Ci wczucie się w klimat miasta. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł lub skorzystać z social media. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty