Prada

ft. Cadeau Noir, Glamourdale

Atterupgaards Prada
Awatar użytkownika
7
lat
171
cm
Ujeżdżenie
Duży Sport
Atterupgaards Prada
ft. Cadeau Noir, Glamourdale
21.04.2017
Dania
duński koń gorącokrwisty
klacz
kara
ujeżdżenie
Duży Sport
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: kontuzje wykluczające z treningów i zawodów na stałe
Po uzgodnieniu zgadzam się na: wszystko pozostałe
A queen is born 21.04.2017
Prada jest owocem skojarzenia ogiera Barcelo z klaczą Havana po Totilasie, której matka z kolei była córką De Niro. Nie byle jaki rodowód sprawił, że pokrywano duże nadzieje w narodzinach Prady. Wszystko wskazywało na to, że cel jej hodowcy - stworzenie wyjątkowego konia o talencie po dziadku i temperamencie ojca, który w przyszłości zabłyśnie na międzynarodowych czworobokach - został osiągnięty. Od najmłodszych lat doglądało ją grono najbardziej doświadczonych trenerów i jeźdźców, by zapewnić jej jak najlepszą przyszłość. Zajeżdżona została po osiągnięciu 3,5 roku, już w tym wieku wykazując dużą siłę i inteligencję. Szybko się uczyła, więc po ułożeniu została sprzedana za całkiem sporą sumką.
Gotta find me a future move out of my way
Trafiła do niemieckiego zawodnika ujeżdżenia, z którym rozpoczęła regularne, intensywne treningi. Świetnie się w tym odnajdywała, prezentując niesamowity ruch i chęć do pracy mimo dość krnąbrnego charakterku. Na wierzch wyszła duża tendencja do myślenia za jeźdźca oraz stosunkowo częstego ponoszenia. Rozpoczęła swoje pierwsze starty w zawodach krajowych, na których została zauważona przez właściciela Orchard Stable, który zechciał dać jej szanse pod swoimi skrzydłami. Negocjacje nie trwały długo, a parę miesięcy później Pradę czekała najdalsza dotychczasowa przeprowadzka, bo aż do Anglii.
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: -.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Atterupgaards Barcelo
m. Havana


Płeć:
klacz
Maść:
kara
Rasa:
duński koń gorącokrwisty
Wzrost:
171 cm
Data urodzenia:
21.04.2017
Pochodzenie:
Dania
Hodowca:
Antoine Vanderstraeten
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
brak

Nogi:
Lewa przednia:
pół pęciny
Lewa tylna:
brak
Prawa przednia:
brak
Prawa tylna:
brak
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
zajęte miejsce
dyscyplina i klasa
ranga
jeździec
I msc
krajowe
Sergei Chernienko
I msc
krajowe
Jessica Wrens
III msc
krajowe
Sergei Chernienko
V msc
krajowe
Luke Sugarman
V msc
międzynarodowe
Randolph Varmus
VI msc
krajowe
Jessica Wrens
VI msc
międzynarodowe
Randolph Varmus
VII msc
międzynarodowe
Oliver Pelerieux
IX msc
międzynarodowe
Lisa Austen
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty