Arthur M. Moore
Awatar użytkownika
41
lat
188
cm
Inspektor
Uznana Klasa Średnia
Profil Karta postaci

Zawodowe relacje Szukam przede wszystkim partnera zawodowego, ale przyjmę inne mniejsze lub większe znajomości z pracy

Osoby powiązane z gangiemStarszy brat Arthura prowadził lata temu sprawę, która miała związek z miejscowym gangiem. Niestety zginął on w wypadku. Sprawa nieco śmierdzi, a Moore uważa, że te dzikusy maczały w tym palce. Od tamtej pory próbuje odkryć prawdę.

RodzinaUkocham za członków rodziny. Ci z Londynu mogliby się tu przeprowadzić, ale jacyś dalsi krewni mogą przecież żyć w Eastbourne

Sąsiedzi, przypadkowe znajomości Tutaj wezmę w zasadzie wszystko. Kłótnie ze wścibską sąsiadką. Pomoc z rozklekotanym autem na środki drogi. Jak to mówią - co dwie głowy to nie jedna.

Mów mi King Arthur. Piszę w Trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię Tak.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Przekleństwa, przemoc, erotyka.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Bishop Higgs
Awatar użytkownika
40
lat
185
cm
Nadinspektor, wydział kryminalny
Techniczna Klasa Średnia
@Arthur M. Moore
Melduje się Bishop, nadinspektor w kryminalnym. Wpadł mi do głowy pomysł, nie wiem jednak jak z jego realizacją - czy pokryje się to jakoś w czasie i czy będzie Ci oczywiście pasować. Higgs pracuje w policji w Eastbourne od 2004 roku, więc już kawał czasu. Zdązył zapewne poznać wielu ludzi, możliwe że wpadł akurat na Connora. Mogli się znać, mogli razem pracować, może Bishop też poczuł się dotknięty przez utratę tak świtnego policjanta, ale również i kolegi. Arthur jest z śledczego, Bishop z kryminalnego, może oboje snują się po Eastbourne, a ta stara, nierozwiązana sprawa śmierci brata i przyjaciela wciąż zajmuje im głowy. I wciąż szukają.
Można też rozegrać tutaj jakąś negatywną relację, choć bardziej pasuje mi jednak coś pozytywnego, skoro Bishop chce ukrócić tutejszy gang, a Moore pragnie sprawiedliwości.
Jeśli pomysł się spodoba, możemy się dogadać bardziej szczegółowo, a jeśli wpadnie Ci coś innego to chętnie posłucham :serducho:
Mów mi jak tylko chcesz. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda sheriam#2454. Piszę w trzeciej osobie, czas przeszły. Wątkom +18 mówię czemu nie.
Szukam rozwiązań.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Przemoc, używki, możliwe wątpliwe stany psychiczne, erotyka.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Arthur M. Moore
Awatar użytkownika
41
lat
188
cm
Inspektor
Uznana Klasa Średnia
@Bishop Higgs Hej! Wybacz, że dopiero teraz się tutaj odzywam, ale w ostatnim czasie sporo rzeczy mi się zwaliło na głowę i umknęło mi po prostu to, aby Tobie odpisać.
Mnie jak najbardziej pomysł przypadł do gustu. Panowie mogą się znać, przez wzgląd na Connora i jeśli chcesz trochę bardziej zakazanie się pobawić, to mogliby sami, za plecami innych próbować dowiedzieć się prawdy ^^
Mów mi King Arthur. Piszę w Trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię Tak.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Przekleństwa, przemoc, erotyka.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Bishop Higgs
Awatar użytkownika
40
lat
185
cm
Nadinspektor, wydział kryminalny
Techniczna Klasa Średnia
@Arthur M. Moore jak najbardziej pasuje mi taka opcja c:
Sama mam sporo na głowie, ale odezwę się na pewno o jakąś fabułę jak będzie troszkę luźniej.
Mów mi jak tylko chcesz. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda sheriam#2454. Piszę w trzeciej osobie, czas przeszły. Wątkom +18 mówię czemu nie.
Szukam rozwiązań.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: Przemoc, używki, możliwe wątpliwe stany psychiczne, erotyka.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Odpowiedz