Rex Marigold

ft. Laura Gwyneth Butler

Rex Marigold
Awatar użytkownika
24
lat
170
cm
Petsitter
Techniczna Klasa Średnia
Tyria "Rex" Marigold
ft. Laura Gwyneth Butler
26.02.1999r.
Londyn
Średnie
Panna
Petsitter
Buddies Pet Services
Techniczna Klasa Średnia
Ratton
ekstrawertyk vs introwertyk
pracowitość vs lenistwo
pokora vs pycha
idealizm vs materializm

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: Trwałe uszkodzenia ciała
Po uzgodnieniu zgadzam się na: Traumy, przykrości, noże w brzuchu, złamania
Trigger warning: brak
Wczesne dzieciństwo 1999 - 2006
Tyria urodziła się w zamożnej londyńskiej rodzinie jako najmłodsza z trójki rodzeństwa. Zarówno jej ojciec jak i matka (oraz dziadkowie i szereg innych krewnych) cieszyli się posadami chirurgów, mając nadzieję, że każde z dzieci pójdzie w ich ślady. Mała Tyria często więc dostawała zabawki w tematyce medycznej, a jej ulubioną lalką szybko stała się barbie lekarka, ku uciesze wszystkich dorosłych.
Było z niej urocze i raczej mało problematyczne dziecko, choć już od najmłodszych lat zdarzały jej się niefortunne sytuacje. Podczas jej pierwszego roku w szkole inne dzieci bardzo szybko wyczaiły, że Tyria brzmi jak tyranozaur, a fakt, że urodziła się w dzień dinozaura tylko przypieczętował nazywanie jej Tyrianozaurem. W przypływie chwilowego geniuszu dziewczynka uznała, że skoro tak, to mogą mówić na nią Rex (ku uciesze większości, która miała problem z wymówieniem długich słów) i tak właśnie Tyria została królową podstawówki, a samodzielnie nadana sobie ksywka szybko zamieniła się w imię, którym najczęściej się posługuje.
Koniec szkoły 2018
Rex, jak co roku, wybierała się na wakacje aby odwiedzić w Eastbourne ciotkę, która spędzała tam lato. Tym razem jednak zabierała ze sobą szkolne przyjaciółki, aby móc razem świętować zdane egzaminy końcowe. Wszystkie miały plan we wrześniu rozpocząć studia medyczne, a Rex była z nich najbardziej podekscytowana, bo jej rodzice skutecznie zarazili ją swoją pasją, a dziewczyna dodatkowo miała poczucie dumy, że spełnia rodzinną tradycję. Niestety grupce licealistek nie dane było dotrzeć do nadmorskiego kurortu, gdy po drodze ich drogę zajechał pijany kierowca, a one zamiast na plaży, skończyły w szpitalnych łóżkach. Podczas gdy jej znajome z wypadku wyszły z połamanymi kończynami i ogólnym poobijaniem, Rex obudziła się niepamiętając niczego. Minęło trochę czasu, zanim przypomniała sobie kim jest jej rodzina i kim jest ona sama, jednak jej pamięć nigdy nie była taka sama. W lepsze dni zdarza jej się pamiętać, co mniej więcej robiła poprzedniego wieczoru, w gorsze nie wie nawet, jak się nazywa.
Próba normalnego życia 2019-obecnie
Po wypadku szansa na normalne studia w Londynie przepadła, co spotkało się z wyraźnym rozgoryczeniem u rodziców, mocno liczących na sukces najmłodszej córki. Ich (nieco koślawe) próby wspierania Rex w tym trudnym okresie, połączone z zawiedzionymi szeptami wszystkich dookoła zaczęły wywoływać coraz częstsze spięcia między rodziną, aż w końcu dziewczyna wyjechała do Eastbourne i zamieszkała w domu swojej ciotki. W tym samym roku próbowała podjąć studia medyczne na lokalnym uniwersytecie, jednak nie wytrwała nawet jednego semestru (nic dziwnego, skoro zapominała o wszystkich pracach i testach, a przede wszystkim o tym, że w ogóle studiuje). Gdy pogodziła się z myślą o tym, że medycyna nie jest jedna jej pisana, zaczęła szukać pracy w okolicznych firmach i lokalach, czasem udawało jej się wytrwać kilka tygodni, a czasem jej kariera kończyła się po kilku dniach próbnych. Po kilku miesiącach wspólnego mieszkania ciotka, nie mogąc już wydłużać swojego urlopu, postanowiła wrócić do Londynu. Kobieta miała bardzo miękkie serce, nic więc dziwnego, że szybko zgodziła się, aby Rex pozostała w jej domu, szczególnie gdy dziewczyna obiecała regularnie się meldować i mieć współlokatorkę, która jej o tym przypomni.
Mów mi Mi. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Mi#9438. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię Nah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać:
wulgaryzmy, źle postawione przecinki oraz nadmiar nawiasów
.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 7 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra?. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem po Anglii, który ułatwi Ci wczucie się w klimat miasta. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł lub skorzystać z social media. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty