Sadie Wilkes
Awatar użytkownika
20
lat
169
cm
Baristka
Pracownicy Usług
Profil Karta postaci

Przyjaciele Szukam grupki osób, z którymi Sadie mogłaby się kręcić po mieście, z którymi mogłaby konie kraść (znaczy ten, może nie dosłownie, może), zażywać życia i tak dalej. Zależy mi na osobach zarówno tych, którym może powiedzieć o wszystkim, jak i tych, z którymi zadaje się... W sumie sama nie wie czemu. Nie musimy być best friends forevach, Sadie nie koniecznie wiele myśli nad tym, kim się otacza, może chcesz ją tylko wykorzystać, może wcale jej tak naprawdę nie lubisz, a jedynie udajesz? A może jesteś tą osobą, za którą wskoczy w ogień? Przygarnę każdą opcję!

Nie daj mi być grzeczną Skoro Sadie nie bardzo poświęca czas na myśleniu, z kim w ogóle się zadaje, szukam też osób, które będą w stanie jeszcze bardziej popsuć dziewczynę z dobrego domu. Może zawrócisz jej w głowie, a może skusisz dobrą zabawą i zaciągniesz gdzieś, gdzie nie bardzo powinno jej być? Im więcej znajomości niekoniecznie dobrych i bezpiecznych, tym lepiej. W końcu główny talent Sadie to pakowanie się w kłopoty.

Miłostki byłe i przyszłe Dziewczę to nie jest za bardzo stałe w związkach. Miała już wiele przygód za sobą, kończyły się one różnie, czasem zwykłym rozejściem się, czasem wielką kłótnią, czasem były to tylko jednonocne spotkania - rzadko, ale nie może temu zaprzeczyć. Nie poddaje się jednak i ciągle czegoś szuka. Czy to na tinderze, czy to na mieście - rzadko kiedy odmówi randki. Czasem po prostu trudno jej odmówić ewentualnej dobrej zabawie. Może jednak znajdzie się w końcu ktoś, kto sprawi, że zauroczenie przekształci się w coś o wiele głębszego? Może nawet niekoniecznie odwzajemnionego? Jeśli chcesz, możemy to sprawdzić!

Mów mi Agnis. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Agnis#9981. Piszę w 3 osobie liczby pojedyńczej. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam wrażeń, młodszego rodzeństwa, przyjaciół.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nałogi, wulgaryzmy, może nagość i seks.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Odpowiedz