Charleston Disasterpiece
Awatar użytkownika
9
lat
181
cm
Ujeżdżenie
Duży Sport
Charleston Disasterpiece
ft. Charmeur & Duvalier
14.06.2013
Niemcy
Koń hanowerski
Ogier
Kasztanowata
Ujeżdżenie
Duży Sport
Jessica Wrens
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 1

W rozgrywkach nie zgadzam się na: urazy i kontuzje wykluczające z użytkowania pod siodłem
Po uzgodnieniu zgadzam się na: utrudnienia podczas treningów, zdarzenia powodujące chwilową niedyspozycję sportową
WASTED CHANCES 2013 - 2019
Wyhodowany w stajni nastawionej na rozpłód nowoczesnych koni sportowych, kupiony przez zakład treningowy przeznaczony dla młodych i obiecujących ujeżdżeniowców. Zanim trafił do Orchardu, zrobionego do P klasy czterolatka zakupiła rodzina Kroehner z myślą o młodej, jakże zapalonej do jeździectwa córeczce. Jako, że współpracowali oni z trenerem pozornie tylko dobrze wykwalifikowanym (albo przede wszystkim z niezbyt pochwalanymi metodami), dziewczyna zaś nie miała w sobie wystarczająco wyczucia ani jeździeckiej intuicji, coś w końcu musiało się popsuć. Kasztan zaczął sprawiać niechętne wrażenie, jego temperament i ruch znacząco przygasły, a myślenie pod siodłem zmieniło kierunek. Kiedy koń przestał chodzić na co dzień i dobrowolnie tak, jak na początku jego posiadania, zwyczajnie odsprzedano go za śmieszne jak na jego pochodzenie i możliwości pieniądze.
GIVE ME SOME PATIENCE 2019 - obecnie
W tutejszej stajni musiał przewinąć się pod tyłkami iluś jeźdźców, zanim trafił pod taki, z którym się dogadał. No dobra, nie było tak prosto - i też wcale nie chodzi o to, że dogadać się nie chciał. Niestety zrażony długotrwałą złą jazdą miał ogromne problemy z zaufaniem człowiekowi na grzbiecie. Momenty poprawy zwłaszcza początkowo były bardzo ulotne, aczkolwiek z czasem pojawiały się częściej i trwały dłużej. Choć obecnie pozostaje treningowo w dobrych rękach pani Wrens, niektóre jego problemy nadal się za nim ciągną, o czym najlepiej wie sama zawodniczka, gdyż ten kiepski okres w jego karierze wierzchowca jeszcze odbija się echem na ich współpracy. Niemniej Charl nie raz już pokazał, że poświęcony mu czas nie idzie na marne, a jest szansa, żeby sukcesywnie było coraz lepiej.
Mów mi luczkowa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Christ 3
m. Delikatesse


Płeć:
ogier
Maść:
kasztanowata
Rasa:
koń hanowerski
Wzrost:
181 cm
Data urodzenia:
14.06.2013
Pochodzenie:
Niemcy
Hodowca:
Hannoveraner Verband
Właściciel:
Jessica Wrens


Głowa:
gwiazdka

Nogi:
Lewa przednia:
1/2 stawu pęcinowego
Lewa tylna:
powyżej stawu pęcinowego
Prawa przednia:
pęcina
Prawa tylna:
ze stawem pęcinowym
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
zajęte miejsce
dyscyplina i klasa
ranga
jeździec
I msc
międzynarodowe
Jessica Wrens
I msc
krajowe
Jessica Reese
I msc
krajowe
Jessica Wrens
I msc
krajowe
Jessica Reese
I msc
krajowe
Jessica Reese
II msc
krajowe
Oliver Pelerieux
II msc
krajowe
Jessica Wrens
III msc
krajowe
Jessica Wrens
IV msc
regionalne
Oliver Pelerieux
IV msc
międzynarodowe
Jessica Wrens
IV msc
międzynarodowe
Jessica Wrens
VI msc
międzynarodowe
Jessica Wrens
VIII msc
krajowe
Jonah Wrens
VIII msc
krajowe
Jessica Wrens
VIII msc
krajowe
Jessica Wrens
Eloise Morris
podpis wystawiającego
Jessica Wrens
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty