Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Zasady i odbiór odznak

  1. Użytkownik, którego Karta postaci została zaakceptowana, może odebrać na start następującą ilość odznak dla swojej postaci: 5 odznak dla mieszkańca (+1 dla mieszkańca jeżdżącego konno), 4 odznaki dla konia. Odznaki oznaczone gwiazdką nie wliczają się do limitu i są przyznawane przez Administrację automatycznie, tuż po zaakceptowaniu Karty, w oparciu o umieszczone w niej dane. Spis odznak znajduje się tutaj.
  2. Po napisaniu każdych 20 fabularnych postów, Użytkownik może odebrać kolejną odznakę. Wszystkie odznaki, które otrzymuje się na start i za ilość postów, można wybierać wyłącznie z kategorii Podstawowe, Osobowość lub Likes&Dislikes.
  3. Po odznakę z kategorii Za fabuły można zgłosić się dopiero gdy wątek zostanie zakończony. Fabuła musi liczyć minimum 5 postów na głowę, żeby można było otrzymać za nią odznakę, chyba że w opisie danej odznaki zaznaczono inaczej.
  4. Jeżeli fabuła liczyła mniej niż 15 postów na głowę, można odebrać za nią maksymalnie 3 odznaki. Powyżej 15 postów można odebrać nieograniczoną ilość odznak.
  5. Każdy odbiera odznaki sam za siebie, indywidualnie. Należy je odbierać z tego konta, którego dotyczą.
  6. Jeżeli grał*ś na Orchard Stable, możesz odebrać odznaki za zdobyte tam osiągnięcia lub rozegrane tam fabuły, pod warunkiem, że podasz do nich linki.
  7. Odznaki z kategorii dla Użytkownika odbiera się w momencie spełnienia wymagań przedstawionych w ich opisie. Żeby zostały dodane na każdym multikoncie, należy je oznaczyć.
  8. Jeżeli uważasz, że jakiejś odznaki brakuje lub masz pomysł na nową, napisz w Zamówieniach.

Kod: Zaznacz cały

[b]Konto:[/b] tekst
[b]Nazwa odznaki:[/b] tekst
[b]Kategoria:[/b] podstawowe/osobowość/likes/za fabułę/dla użytkownika
[b]Uzasadnienie:[/b] [url=LINK]link do fabuły[/url] lub opis
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Odpowiedz