Otello of Rohan

ft. Damsey FRH, Lord Diamond

Awatar użytkownika
7
lat
170
cm
Ujeżdżenie
Duży Sport
Otello of Rohan
ft. Damsey FRH, Lord Diamond
03.05.2015
Anglia, Orchard Stable
holenderski koń gorącokrwisty
ogier
ciemnogniada
ujeżdżenie
Duży Sport
Lisa Austen
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 1

W rozgrywkach nie zgadzam się na: -
Po uzgodnieniu zgadzam się na: rzeczy z poziomu 2ego
Początki
Otello urodził się w Orchard Stable jako potomek Ravallo's Queen i Orchida of Rohan, ogiera ze słynnej linii Sontesique. Zajeżdżony w wieku trzech lat, z rąk hodowcy trafił do Aaren Wayford, która była jego właścicielką przez długie lata. Zapowiadał się jako przyszłościowy koń ujeżdżeniowy o ogromnym talencie i zjawiskowym ruchu, lecz niestety o słabym temperamencie. Od zawsze cechowała go spora wrażliwość i bojaźliwość, które mogły być przeszkodą w dalszym rozwoju. Na szczęście, jak się okazało, w doświadczonych rękach nie miało to wielkiego znaczenia.
Dalszy rozwój
Aaren zdecydowała się przekazać konia w ręce zaprzyjaźnionego zawodnika, Luke'a Sugarmana, któremu powierzyła dalszy trening Otella. To pod jego okiem dorastał, rozwijał się i nabywał nowych umiejętności. Luke wprowadził go również w świat sportu i przeprowadził przez wszystkie etapy po kolei, aż do momentu, w którym stworzyli duet, który naprawdę zaczął się liczyć w świecie ujeżdżenia. Praca z Otellem co prawda nigdy nie należała do łatwych ani wdzięcznych, ale w miarę dorastania, jego psychika zaczęła się umacniać i stabilizować, do stopnia w którym treningi zaczęły obu stronom przynosić satysfakcję.
Teraźniejszość
W związku ze stałym wyjazdem właścicielki za granicę, Otello został sprzedany. Pozostał jednak w dotychczasowej stajni, głównie dzięki zawodnikowi, który wyraził dalszą chęć trenowania i prezentowania ciemnogniadego na zawodach, co dla właściciela stajni naturalnie stało się dobrą reklamą, zważywszy na to, że koń urodził się właśnie w niej. Obecnie przygotowuje się do pierwszych startów na poziomie GP.
Mów mi Otello. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita


Płeć:
ogier
Maść:
ciemnogniady
Rasa:
holenderski koń gorącokrwisty
Wzrost:
170 cm
Data urodzenia:
03.05.2015
Pochodzenie:
Anglia
Hodowca:
Anastazja Leneaure
Właściciel:
Lisa Austen


Głowa:
brak

Nogi:
Lewa przednia:
brak
Lewa tylna:
1/2 nadpęcia
Prawa przednia:
brak
Prawa tylna:
1/2 nadpęcia
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
zajęte miejsce
dyscyplina i klasa
ranga
jeździec
I msc
krajowe
Luke Sugarman
I msc
regionalne
Luke Sugarman
I msc
krajowe
Luke Sugarman
I msc
krajowe
Luke Sugarman
I msc
krajowe
Luke Sugarman
II msc
międzynarodowe
Luke Sugarman
II msc
krajowe
Amelie Halley
II msc
międzynarodowe
Luke Sugarman
II msc
krajowe
Luke Sugarman
II msc
krajowe
Luke Sugarman
II msc
krajowe
Luke Sugarman
II msc
regionalne
Luke Sugarman
III msc
międzynarodowe
Luke Sugarman
V msc
krajowe
Luke Sugarman
V msc
krajowe
Luke Sugarman
Eloise Morris
podpis wystawiającego
Lisa Austen
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty