Lubię jak tak mówisz do mnie

Etienn, Lucille, Percival, Camila, William i Sienna

Lucy Umbridge
Awatar użytkownika
33
lat
172
cm
Dziennikarka, prezenterka telwizyjna
Uznana Klasa Średnia
Profil Karta postaci

rodzina OPIS

znajomi i przyjaciele OPIS

współpracownicy OPIS

narzeczony w śpiączce OPIS

Profil Karta postaci

znajomi ze szkoły OPIS

bliższe osoby OPIS

współpracownicy OPIS

starszy brat OPIS

Profil Karta postaci

młodsza siostra OPIS

znajom z gangu OPIS

prrzyjaciele OPIS

sąsiedzi OPIS

Profil Karta postaci

HASŁO 1 OPIS

HASŁO 2 OPIS

Profil Karta postaci

HASŁO 1 OPIS

HASŁO 2 OPIS

Profil Karta postaci

HASŁO 1 OPIS

HASŁO 2 OPIS

Mów mi Myre. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda myre#4344. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam rodzeństwa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przekleństwa, erotykę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
Skoro Etienn pomaga w stajni, to pewnie się zna z Mią, co Ty na to? Wpadły na siebie gdzieś na korytarzu bądź coś w tym stylu? :hihi:
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Harriet L. Pemberton
Awatar użytkownika
29
lat
173
cm
właścicielka Premier Inn
Nowi Zasobni Pracownicy
Chętnie podrzuciłabym Ci Harriet dla @Lucille Umbridge; obie są tutejsze, nie stronią od alkoholu i mają raczej towarzyskie usposobienie :hm:

A dla @Etienn Delacour mogę Ci dać Ell lub Dillona. Albo oboje :hihi:
Mów mi Karolina. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Presta#1949. Piszę w Trzeciej osobie liczby pojedynczej czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię Bardzo chętnie lecz ze smakiem.
Szukam byłego męża i potencjalnego partnera.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Etienn Delacour
Awatar użytkownika
25
lat
165
cm
Początkująca prawniczka
Techniczna Klasa Średnia
@Mia Alight, bardzo chętnie. Etienn pomaga w stajni już kilka ładnych lat, więc może nawet udało im się kilka razy chwilę pogadać i złapać pozytywną nić porozumienia? Delacour jest osobą skrytą i wycofaną, ale wystarczy do niej trafić i można się mile zaskoczyć, że z niej jednak całkiem ciekawy człowiek jest. :happy:

@Harriet L. Pemberton
Harriet jest piękna, zdolna i ambitna, a w dodatku lubi się bawić. Czego chcieć więcej? Na pewno pasuje do Lucille, więc bardzo się cieszę, że się znają i nawet zaproponuję, żeby było koleżankami z dłuższym stażem, które chętnie spędzają ze sobą czas.

Etienn jest trudną postacią, głownie ze względu na swoje traumy i napady lękowe, więc potrzebuję dla niej osób cierpliwych, które się łatwo nie zrażają i będą w stanie ją rozruszać i wydobyć z niej tą dawną Etienn, pełną energii, pasji i talentów. :serducho:
Mów mi Myre. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda myre#4344. Piszę w 3 osobie, czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam starszego brata.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przekleństwa, erotykę, przemoc.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
29
lat
164
cm
Zawodniczka w Orchardzie
Techniczna Klasa Średnia
@Etienn Delacour
No to idealnie, bo Mia to z początku też trochę introwertyczka! Pewnie z początku było ciężko z tego powodu, ale potem to już tylko miłość. <3 Może np. Etienn pomogła złapać któregoś z koni Mii jak się bawił w Houdinego i tak jakoś się do siebie bardziej zbliżyły, o.
1x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Szukam bogatego męża kogokolwiek.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Etienn Delacour
Awatar użytkownika
25
lat
165
cm
Początkująca prawniczka
Techniczna Klasa Średnia
@Mia Alight, brzmi fantastycznie. Jak tylko najdzie cię ochota na grę, to pisz śmiało! @Harriet L. Pemberton, ty też :happy:
Mów mi Myre. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda myre#4344. Piszę w 3 osobie, czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam starszego brata.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przekleństwa, erotykę, przemoc.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Dla użytkownika

Odpowiedz