Dies'irae

ft. Ferguson & Gunner KS

Awatar użytkownika
8
lat
174
cm
Ujeżdżenie
Duży Sport
Dies'irae
ft. Ferguson & Gunner KS
22.04.2015
Holandia
Holenderski koń gorącokrwisty
Klacz
Kasztanowata
Ujeżdżenie
Duży Sport
Mia Alight
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 1

W rozgrywkach nie zgadzam się na: urazy i kontuzje wykluczające z użytkowania pod siodłem
Po uzgodnieniu zgadzam się na: utrudnienia podczas treningów, zdarzenia powodujące chwilową niedyspozycję sportową
THE DAY IS FORETOLD 2015 - 2020
Pochodzenie, choć samo w sobie nie jest gwarantem sukcesu, może o koniu powiedzieć wiele. O niej mówi - wyhodowana do sukcesu. Klacz od małego była ciekawa otaczającego ją świata, dzielna ale przy tym rozważna. Dorastała w dużej mierze na łąkach z innymi młodzikami, jednak dzięki regularnemu kontaktowi z człowiekiem uczyła się respektować te dwunożne stworzenia w swoim otoczeniu. Zajeżdżona jako czterolatka i trenowana w sposób uwzględniający możliwości młodego konia, bez przeciążeń i wymagań ponad normę. Jako posłuszny wierzchowiec z dużymi możliwościami dość szybko została sprzedana do ośrodka treningowego, w którym kontynuowano jej szkolenie oraz wprowadzono w świat zawodów, co miało podbić cenę jej kolejnej sprzedaży po kolejnym roku.
TIME HAS COME 2020 - obecnie
Została zakupiona przez stajnię Orchard, aby docelowo zasilić stawkę jednego z tutejszych zawodników. Mimo charakteru bardzo nastawionego na ciężką pracę na treningach oraz zawodach, nie od razu znalazł się dla niej stały jeździec. W końcu jednak znalazła się jedna naprawdę chętna osoba na współpracę z wymagającą Dies. Od tego czasu, pod skrzydłami Mii Alight, klacz zaczyna na poważnie rozkładać własne, z kipiącym z niej wręcz zaangażowaniem stawiając czoła coraz to bardziej wymagającym czworobokom.
Mów mi luczkowa. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Iconic B
m. Desiree


Płeć:
klacz
Maść:
kasztanowata
Rasa:
holenderski koń gorącokrwisty
Wzrost:
174 cm
Data urodzenia:
22.04.2015
Pochodzenie:
Holandia
Hodowca:
Judith Huizinga
Właściciel:
Mia Alight


Głowa:
łysina

Nogi:
Lewa przednia:
1/2 pęciny
Lewa tylna:
do 1/2 stawu pęcinowego
Prawa przednia:
do 1/2 stawu pęcinowego
Prawa tylna:

pęcina
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
zajęte miejsce
dyscyplina i klasa
ranga
jeździec
I msc
krajowe
Mia Alight
III msc
regionalne
Sara Richardson
IV msc
krajowe
Mia Alight
IV msc
towarzyskie
Mia Alight
IV msc
krajowe
Mia Alight
IV msc
międzynarodowe
Mia Alight
IV msc
międzynarodowe
Mia Alight
IV msc
międzynarodowe
Mia Alight
VI msc
krajowe
Mia Alight
VII msc
międzynarodowe
Mia Alight
VII msc
krajowe
Mia Alight
VII msc
krajowe
Mia Alight
VIII msc
krajowe
Mia Alight
Eloise Morris
podpis wystawiającego
Mia Alight
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty