Hollywood Hell'o

ft. Greenpoint's Cupido & Zanzibar

Hollywood Hell'o
Awatar użytkownika
7
lat
177
cm
Ujeżdżenie
Duży Sport
Hollywood Hell'o
ft. Greenpoint's Cupido & Zanzibar
01.05.2015
Niemcy
Koń oldenburski
Ogier
Gniada
Ujeżdżenie
Duży Sport
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 1

W rozgrywkach nie zgadzam się na: urazy i kontuzje wykluczające z użytkowania pod siodłem
Po uzgodnieniu zgadzam się na: utrudnienia podczas treningów, zdarzenia powodujące chwilową niedyspozycję sportową
WAITING FOR SOMETHING SPECIAL 2015 - 2019
Jako źrebak nie różnił się specjalnie od każdego innego młodziutkiego konia z dobrymi papierami, był ciekawski i zaczepny, do tego oczywiście bardzo ładnie się ruszał. Wraz z biegiem czasu w usposobieniu stał się jednak bardziej wycofany i zdystansowany - choć z człowiekiem miał kontakt na okrągło już od pierwszych dni życia, częsta rotacja osób wokół niego w pewien sposób go onieśmieliła. Przez to był nieco niedoceniany w tych kilku stajniach, w których przebywał. Dopóki nie miał stałego opiekuna, nie miał też chęci do tworzenia więzi z ludźmi, chociaż na treningach w miarę postępowania szkolenia stawał się coraz bardziej pilny oraz pracowity, czym zdecydowanie nadrabiał ten swój przytłumiony charakter. Niemniej sprzedano go z ostatniej stajni, bo w pewnym momencie zaczął wykazywać strach względem mężczyzn i już nikt za bardzo nie miał ochoty w biegu dnia zbyt ostrożnie obchodzić się z koniem wprawdzie utalentowanym, ale przez swoje przewrażliwienie kłopotliwym w obyciu.
I'LL GIVE YOU MY ALL 2019 - obecnie
Na szczęście są tacy, co w pozornie beznadziejnych przypadkach potrafią dostrzec więcej niż inni. Niedługo po tym, jak trafił do Orchardu, zakręciła się koło niego taka jedna. Miła, delikatna, kochaniutka - w każdym razie wobec niego. Stopniowo, kroczek za kroczkiem, zaskarbiała sobie jego sympatię i zaufanie, aż w końcu miała już jego końskie serce w garści, całkowicie jej oddane i przede wszystkim szczęśliwe. Właśnie tego brakowało mu wcześniej, a ten brak nie pozwalał mu prawdziwie zabłysnąć jako wierzchowcowi. Kiedy swego rodzaju pustka została wypełniona, gniadosz zaczął zdecydowanie rozkwitać jako sportowiec. Z odzyskaną pewnością siebie udowodnił, że faktycznie płynie w nim krew ujeżdżeniowców z prawdziwego zdarzenia, co oczywiście znalazło przełożenie na konkursowych czworobokach, na których z zapałem partneruje swojej amazonce. Ale mimo, że jego wiek robi się już bardziej poważny, a umiejętności godne podziwu, wewnętrznie jeszcze bywa takim dużym końskim dzieckiem. Chyba mamka go trochę za bardzo rozpieszcza... Nie, wcale nie za bardzo!
Obrazek
Mów mi luczkowa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nieudolne próby żartowania.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Ampere
m. Herbstkönigin

Maść:
gniada
Rasa:
koń oldenburski
Wzrost:
177 cm
Data urodzenia:
01.05.2015
Pochodzenie:
Niemcy
Hodowca:
Richard Wiegert
Właściciel:
Orchard Stable

Głowa:
brak

Nogi:
Lewa przednia:
brak
Lewa tylna:
brak
Prawa przednia:
brak
Prawa tylna:
brak
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
zajęte miejsce
dyscyplina i klasa
ranga
jeździec
I msc
krajowe
Ruth Allen
I msc
krajowe
Ruth Allen
I msc
krajowe
Nicole Velien
I msc
regionalne
Ruth Allen
III msc
krajowe
Ruth Allen
III msc
regionalne
Oliver Pelerieux
V msc
regionalne
Oliver Pelerieux
V msc
krajowe
Ruth Telegins-Allen
VI msc
krajowe
Ruth Allen
VI msc
regionalne
Ruth Allen
VII msc
towarzyskie
Ruth Allen
VIII msc
krajowe
Ruth Allen
IX msc
międzynarodowe
Lisa Austen
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty