Whatever Impossible

Billy Congo & Kel'star du Vingt Ponts

Whatever Impossible
Awatar użytkownika
7
lat
175
cm
Mały Sport & Rekreacja
Whatever Impossible
ft. Billy Congo & Kel'star du Vingt Ponts
15.08.2015
Niemcy
Holsztyńska
Ogier
Kara
Skoki
Mały Sport & Rekreacja
Orchard Stable
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 0

W rozgrywkach nie zgadzam się na: Na nic
Po uzgodnieniu zgadzam się na: Na nic
Narodziny & młodość 15.08.2015 - 2016
Jego hodowczyni prowadziła niewielką rodzinną stajnię obok swojego domu, posiadając w niej ledwo kilka koni. W tym sprawdzoną wcześniej w sporcie na wysokim poziomie, matkę ogierka. Planowała ją pokryć równie dobrym koniem, by uzyskać jak najlepsze cechy, uzyskując konia z jak najlepszymi predyspozycjami do skoków, a przy tym o spokojniejszym i zrównoważonym charakterze. Dlatego też wyruszyła w podróż do Anglii, by pokryć swoją klacz jednym z ówczesnych wtedy najlepszych koni Orchardu. Z tego wyjazdu kilka miesięcy później na świat przyszedł kary ogierek, który od razu podbił serce właścicielki. Dbała o niego jak najlepiej potrafiła, poświęcając mu sporo uwagi i dając mu jak najwięcej miłości. Jednak z czasem zaczęły się u niej kłopoty finansowe i musiała sprzedać kilka koni, a w tym także czarnego księcia.
Wyjazd do Anglii & teraźniejszość 2016 -....
Dlatego też ogier w wieku ponad 6 miesięcy wyjechał do Eastbourne do Orchard Stable. Czyli inaczej mówiąc do stajni w której mieszkał jego ojciec. Kilka pierwszych dni było ciężkie, bo młodzik nie do końca rozumiał co właściwie się stało i dlaczego został sam. Jednakże dość szybko się ostatecznie zaaklimatyzował i z czasem tylko rósł i rósł. Tym sposobem nie wiadomo kiedy minęły trzy lata, gdzie ogier następnie został zajeżdżony i zaczął być wprowadzany w świat zawodów. Obecnie głównie na tym skupia się jego życie na treningach i zawodach, a co przyniesie los? Czas pokaże.
Mów mi Whatever Impossible. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda karoliniaa94#3933. Piszę w 3 osobie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
m. Zarah DKG


Płeć:
ogier
Maść:
kara
Rasa:
koń holsztyński
Wzrost:
175 cm
Data urodzenia:
15.08.2015
Pochodzenie:
Niemcy
Hodowca:
Sara Ruthers
Właściciel:
Orchard Stable


Głowa:
strzałka, chrapka

Nogi:
Lewa przednia:
1/2 pęciny
Lewa tylna:
1/2 nadpęciny
Prawa przednia:
1/2 pęciny
Prawa tylna:
1/2 nadpęciny
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
Eloise Morris
podpis wystawiającego
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty