Regulamin forum
Przypominamy, że w tym temacie przypada JEDEN temat na Użytkownika, czyli na WSZYSTKIE jego postacie! :) Jeśli się pomylił*ś, daj znać Jessie, połączę Twoje tematy w jeden.
Madeleine Choi
Awatar użytkownika
28
lat
167
cm
Tłumaczka chińskiego i koreańskiego
Uznana Klasa Średnia
Profil Karta postaci Informator

Zlecenia Nie wiem czy jakieś konkretnej postaci przyda się tłumacz od języka chińskiego i koreańskiego, ale kto wie? Może ktoś będzie przeprowadzał jakieś spotkania biznesowe, gdzie się mogłaby Mad przydać? Albo jakiś obcokrajowiec zostanie zatrzymany przez policję i nie będzie umiał porozumieć się w języku angielskim? Madeleine chciałaby też kiedyś napisać swój własny podręcznik do chińskiego, więc pewnie będzie potrzebowała pomocy od strony wydawniczej i jak się za to w ogóle zabrać

Znajomości Zwykłe niezobowiązujące znajomości też mogą się na coś przydać, mogą się nawet przerodzić w jakieś przyjaźnie. A może Twoja postać mieszka niedaleko jej obecnego miejsca zamieszkania i mogą się niedługo poznać? Albo wręcz przeciwnie, pomieszkiwała niegdyś w sąsiednim domu, gdzie mieszkała ze swoim mężem i zastanawia się czemu się przeprowadziła? Nawet nie określiłam konkretnego poprzedniego jej miejsca zamieszkania, więc można się dogadać w tej kwestii!

Męski Kumpel Przydałby się takowy, by pokazał, że nie wszyscy mężczyźni są tacy jak jej były mąż, który nie traktował jej jako człowieka samego w sobie tylko jako obiekt, który będzie opiekował się domem, spełniał zachcianki i którym można się pochwalić przed kolegami

Konie nie są złe Madeleine generalnie lubi konie i jeździć na nich, ale obecnie czuje do nich nie chęć. Chciałabym, dzięki komuś wróciła do tego co lubiła niegdyś robić

Wierzchowce Po pokonaniu niechęci nie sądzę, że będzie aspirowała do posiadania własnego kopytnego, ale może czyjeś konie czy szkółkowe zabierać na jakieś treningi!

Przeszłość Wcześniej mieszkała w Liverpoolu, więc jeśli ktoś tam kiedyś się znalazł, mieszkał, urodził się czy coś, można pomyśleć nad jakimiś powiązaniami!

Mów mi Leida. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Leida#0757. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię raczej tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: błędy, dziwnie złożone zdania i literówki.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Odpowiedz