Awatar użytkownika
13
lat
165
cm
Ujeżdżenie
Duży Sport
Valenciano V
ft. Coroado, George
23.08.2009
Hiszpania
Pura Raza Española
ogier
siwa
ujeżdżenie
Duży Sport
Mia Alight
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 1

W rozgrywkach nie zgadzam się na: -
Po uzgodnieniu zgadzam się na: po uzgodnieniu może być coś z 2ego poziomu, 1wszy przyjmuję bez zastrzeżeń
Początek 2009 - 2013
Urodził się w jednej z lepszych, hiszpańskich hodowli koni pełnej krwi andaluzyjskiej, jako syn cenionego Discreto XIII. W tej samej stajni mieszkał do osiągnięcia wieku 3,5 lat. Do tego czasu został ujeżdżony, w myśl Hiszpańskiej Szkoły Jazdy, co jednak nie przeszkodziło w znalezieniu kupca z Anglii, który zdecydował się importować ogiera z planem wdrożenia go w czworoboki. Ostatecznie przyjechał do Anglii w lutym 2013, co było dla niego sporym zaskoczeniem, zważywszy na nagłą zmianę klimatu.
Trening 2013 - 2017
Początki w nowej stajni, Orchard Stable, nie były dla ogiera najłatwiejsze. Jego życie dosłownie wywróciło się do góry nogami, ponieważ trafił pod skrzydła zawodniczki ujeżdżenia, która nauczyła go od wszystkiego od nowa. Niby był już ujeżdżony, ale tak naprawdę, było wiele do odrobienia i wypracowania na nowo. Oznaczało to wiele wysiłku z obu stron i wiele godzin spędzonych na treningach, co z czasem jednak zaczęło przynosić pierwsze efekty. Noa Sofía Connely-Carvajal, bo tak nazywała się ta osoba, doprowadziła konia do wysokiego poziomu i sprawiła, że bez wstydu mógł się równać z innymi, bardziej ku temu predysponowanymi, końmi na czworobokach. Ten proces trwał parę lat, ale ostatecznie Sheridan wystartował w swoim pierwszym GP.
Teraźniejszość 2018 - obecnie
Osiagnąwszy najwyższy poziom wyszkolenia, po odniesieniu kilkunastu sukcesów w ujeżdżeniu został wystawiony na sprzedaż. Trafił w ręce Mii Alight, zawodniczki ujeżdżenia, pod którą kontynuuje trening i starty w zawodach. W niczym już nie przypomina krnąbrego czterolatka, jakim był na początku swojej drogi - trening dał mu nie tylko umiejętności, ale również sporo pokory. Obecnie rywalizuje z najlepszymi, co nieustannie kosztuje go sporo wysiłku, zważywszy na fakt, że konie andaluzyjskie nie cieszą się dobrą opinią w wysokim ujeżdżeniu na międzynarodowej arenie. W ostatnich latach jednak powoli się to zmienia, a niektóre z nich dorównują, a nawet przebijają "typowe" sportowe konie, czego Valenciano V jest najlepszym przykładem.
Mów mi Sheridan. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Za fabuły

Eventy

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Discreto XIII
m. Elegida XI

Maść:
siwa
Rasa:
Pura Raza Española
Wzrost:
165 cm
Data urodzenia:
23.08.2009
Pochodzenie:
Hiszpania
Hodowca:
Manolo Enríquez Díaz
Właściciel:
Mia Alight

Głowa:
brak

Nogi:
Lewa przednia:
brak
Lewa tylna:
brak
Prawa przednia:
brak
Prawa tylna:
brak
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
zajęte miejsce
dyscyplina i klasa
ranga
jeździec
I msc
międzynarodowe
Elizabeth White
I msc
regionalne
Mia Alight
II msc
krajowe
Elizabeth White
II msc
krajowe
Elizabeth White
II msc
krajowe
Luke Sugarman
II msc
krajowe
Noa Sofía Connely-Carvajal
II msc
krajowe
Luke Sugarman
II msc
krajowe
Mia Alight
III msc
międzynarodowe
Mia Alight
IV msc
krajowe
Luke Sugarman
IV msc
krajowe
Noa Sofía Connely-Carvajal
IV msc
krajowe
Mia Alight
VII msc
krajowe
Mia Alight
Eloise Morris
podpis wystawiającego
Mia Alight
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.

Dla użytkownika

Zamknięty