Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Rezerwacja wizerunków koni

 1. Z jednego konta można dokonać rezerwacji wyłącznie w temacie dla koni lub wyłącznie w temacie dla ludzi.
 2. Konie mogą korzystać z dwóch wizerunków, w związku z czym na jedno konto przypadają dwie rezerwacje podstawowe oraz dwie dodatkowe. Nie ma obowiązku wykorzystania obu.
 3. Rezerwacja podstawowa trwa 72 godziny z możliwością jednorazowego przedłużenia jej o kolejne 72 godziny. W tym czasie należy stworzyć Kartę postaci i oddać ją do sprawdzenia poprzez podbicie tekstu postem, co automatycznie przedłuża rezerwację o 24 godziny, w trakcie których Administrator uzna Kartę lub poprosi o naniesienie ewentualnych poprawek, na których wykonanie Użytkownik otrzymuje kolejne 24 godziny.
 4. Rezerwacja dodatkowa trwa 24 godziny i nie podlega przedłużeniu. W tym czasie należy odebrać ją kontem, które docelowo będzie z niej korzystać; zmieni wówczas swój stan na rezerwację podstawową. Aby ją odebrać, zacytuj post, w którym została złożona.
 5. Wizerunek można przejąć po upłynięciu równej liczby dób od rezerwacji (czyli np. rezerwacja jest do 19:30, więc można ją przejąć dopiero o 19:31).
 6. Prosimy nie edytować postów. O każdej zmianie należy powiadomić poprzez cytowanie swojego poprzedniego posta.
 7. Rezerwacji można dokonać wyłącznie za pomocą formularza, wszystkie inne formy rezerwacji nie będą uwzględniane.
 8. Wizerunek można przejąć kolejnego dnia po tym, jak konto zostanie uznane za nieaktywne według zasad Regulaminu, o ile jego Użytkownik nie zgłaszał nieobecności lub tymczasowo nie zawiesił konta. Żeby przejąć wizerunek, należy dokonać rezerwacji podstawowej (w przypadku nowych kont) lub dodatkowej (w przypadku aktywnych kont).
 9. Przywracając postać z grupy Nieaktywnych i chcąc otrzymać nowy wizerunek (lub odzyskać stary, pod warunkiem, że jest wolny) należy dokonać rezerwacji dodatkowej, a następnie napisać fabularnego posta i podsumować wszystko w Zamówieniach w trakcie trwania rezerwacji.
 10. Zgodnie z regulaminem złożenie rezerwacji podstawowej nie jest wymagane do rozpoczęcia gry. Można grać bez zarezerwowanego wizerunku, jednak trzeba się liczyć z tym, że ktoś może go wówczas zająć lub wykorzystać. Osoby, które mają już aktywne konto bez wizerunku i w trakcie gry zdecydują się to zmienić, mogą prosić o dodanie wybranego, wolnego (nieobjętego żadną rezerwacją) wizerunku do listy poprzez złożenie rezerwacji dodatkowej.
 11. Zmiana wizerunku na aktywnej postaci jest możliwa, pod warunkiem, że maść konia pozostanie taka sama; odmiany mogą się nieznacznie różnić. Po upewnieniu się, że wizerunek nie jest zajęty, należy złożyć na niego rezerwację dodatkową.
 12. Wizerunek konia musi odpowiadać jego opisowi/wyglądowi:
  - nie można zarezerwować konia ewidentnie innej rasy niż rasa postaci (chodzi o skrajności typu PRE jako KWPN, duży koń jako kucyk);
  - maść wizerunku musi odpowiadać maści konia (jeżeli postać jest kara, to wizerunek nie może być skarogniady/ciemnogniady*; jeśli Użytkownik zdecydował się na zwykłego kasztana, niech nie rezerwuje wątrobianego*; jeśli postać jest "malowana", wizerunek nie może być bez odmian**.
  - wizerunek konia powinien, ale nie musi odpowiadać jego dyscyplinie***.
 13. Prośby o przedłużenia należy kierować na PW do Administracji: Jessica Wrens, Mia Alight lub Rex Marigold.

  * kare konie blakną od słońca, więc ta maść nie zawsze jest widoczna w oczywisty sposób, niemniej w razie wątpliwości można zapytać o to inne osoby. Odcień maści także powinien odpowiadać wyborowi Użytkownika, żeby uniknąć sytuacji w których jeden koń ma zajęte dwa zupełnie różne wizerunki.
  ** nie chodzi o stuprocentową zgodność z tym, co jest napisane w paszporcie, tylko o skrajności typu koń z odmianami vs koń bez odmian, szczególnie na głowie.
  *** w celu uniknięcia sytuacji, że np. Ujeżdżeniowiec blokuje wizerunek Skokowcowi, a nigdy nie skorzysta ze zdjęć na parkurze.

Formularz rezerwacji

Kod: Zaznacz cały

[b]Rezerwacja podstawowa #1:[/b] imię
[b]Rezerwacja podstawowa #2:[/b] imię
[b]Rezerwacja dodatkowa:[/b] imię

Rezerwacje podstawowe

00/00/2022

Rezerwacje dodatkowe

00/00/2022
  Mów mi Eastbourne.
  Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

  Dla użytkownika

  Awatar użytkownika
  1
  lat
  174
  cm
  Duży Sport
  Rezerwacja podstawowa #1: Diamond's Boy GBS Z
  Rezerwacja podstawowa #2: Nevados S
  Mów mi nick. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię brak danych.
  Szukam brak danych.
  Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

  Podstawowe

  Odpowiedz