Aneesa O'Neill
Awatar użytkownika
24
lat
158
cm
dżokej
Techniczna Klasa Średnia
Aneesa O'Neill
ft. WILLA FITZGERALD
31.12.2000
Eastbourne
wyższe
panna
dżokej
Orchard Stable
Techniczna Klasa Średnia
Ratton
ekstrawertyk vs introwertyk
pracowitość vs lenistwo
pokora vs pycha
idealizm vs materializm

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: -
Po uzgodnieniu zgadzam się na: raczej wszystko
Trigger warning: -
Dzieciństwo Słodka beztroska
Aneesa urodziła się jako jedynaczka w rodzinie należącej do jednej z grup raczej zamożniejszych - wyłącznie z powodu ciężkiej pracy poprzedzających pokoleń. Wczesny okres dzieciństwa przebiegał jej wyjątkowo spokojnie, choć rodzice od zawsze widzieli w niej spory potencjał. Pierwsze litery czy słowa zaczęła rozróżniać bardzo szybko, by w pierwszych klasach podstawówki czytać płynnie. Mimo to był to okres beztroski i radosny. Uwielbiała spędzać czas z tatą, z którym często wybierała się na spacery. W szkole radziła sobie bez większego trudu, na zajęciach grzecznie uważając i od samego początku traktując ją jak coś wielkiego!
Lata naste Nastoletni bunt
Kontynuowała pilną naukę, zdobywając wysokie oceny przy niemalże każdej możliwej okazji. Czasem miewała trudności, ale zazwyczaj w dzienniku pod jej nazwiskiem pojawiały się krągłe oceny świadczące o tym, jak dobrze szło jej przyswajanie szkolnej wiedzy. Ponadto uwielbiała sport, w którym także radziła sobie całkiem dobrze. Wtedy poznała też pierwszą przyjaciółkę, która zesłała na nią końską plagę. To ona zaczęła zabierać ją do stajni będącej chlubą Eastbourne - nic więc dziwnego, że obie dziewczynki były zafascynowane Orchard Stables. Niestety, rodzice Aneesy nie przyjęli tego tak samo entuzjastycznie, co ich córka - zupełnie niekońscy, a do tego przepełnieni obawą nie godzili się na stajenne wypady. Pierwszy raz musieli grozić swojej pociesze szlabanami, co tylko rozbudziło w niej iskrę buntu, którą nosiła zawsze. Rozpoczęło się więc wymykanie się, chociażby i z lekcji, aby pobyć w stajni i dowiadywać się coraz to nowszych rzeczy. Czasem sadowiła się na końskim grzbiecie w zamian za pomoc przy podopiecznych stajni, ale wtedy jeszcze nie odbyła swojej pierwszej, pełnoprawnej lekcji jazdy konnej.
Studia Postawić na swoim
Rodzice byli przeciwni kursowi, jaki obrała. Oboje piastowali bardzo cenne stanowiska, dotyczące technologii i stomatologii, więc nie pochwalali zamiłowania córki do sportu. Zdecydowała więc sama, podejmując edukację na jednym ze sportowych wydziałów Uniwersytetu Brighton. Po raz pierwszy została także obiektem drwin z powodu niskiego wzrostu i wątłej postury, co zdecydowanie obniżyło jej morale i chęci do nauki na studiach. Kto by się spodziewał, że dorośli studenci wciąż będą zaprzątać głowę docinkami? Nie zapomniała jednak o marzeniu małej dziewczynki, choć nie miała już przy sobie szkolnej przyjaciółki. Zamierzała nauczyć się jazdy konno, więc gdy usamodzielniła się, prędko podjęła naukę jeździectwa. Z początku nie szło jej tak dobrze, jak myślała. Zaczęła jednak z czasem rozumieć, o co chodzi, aż stała się wystarczająco dobra, by galop nie robił na niej wrażenia większego, aniżeli przyspieszone bicie serca.
Dorosłość Jak zostać dżokejem?
Znalazła więc specjalizację, w której mogła być dobra. Po ukończeniu studiów poświęcała koniom jeszcze więcej czasu, zanim nie podsunięto jej pomysłu szkolenia się na jeźdźca biorącego udział w wyścigach konnych. Początkowo sceptycznie do tego podchodziła, ale słysząc o własnych predyspozycjach do wykonywania zawodu dżokeja, postanowiła spróbować, znowu - ku niezadowoleniu wyżej sytuowanych rodziców. Pierwsze treningi sportowe na torze, a później także starty, jak można było się spodziewać, nie były zbyt dobre. Dążyła jednak do osiągnięcia dostatecznie dobrego poziomu, trenując każdego dnia. Starała się mieć do czynienia z różnymi końmi, więc zgłaszała się na ochotnika do jazdy ilekroć pojawiła się sposobność. Obecnie nadal uczy się profesjonalnego ścigania się. Marzy o tym, by któregoś dnia kupić własnego konia, a od kiedy zamieszkała bliżej stajni Orchard Stables, obudziła się w niej nowa ku temu motywacja.
Jeździ konno?: tak
Poziom: zawodowiec
Mów mi Pomiotek. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda pomiotek. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak, ale zależy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 7 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra?. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia, oraz z Przewodnikiem po Anglii, który ułatwi Ci wczucie się w klimat miasta. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł lub skorzystać z social media. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty