Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Eastbourne Bandstand
scena muzyczna

Obrazek
Eastbourne Bandstand to estrada na wybrzeżu nadmorskiego miasta Eastbourne, z dołączoną kolumnadą i tarasami widokowymi. Budowla utrzymana jest w ciepłych odcieniach kremu oraz beżu, z elementami zieleni, błękitu i czerni. Zapierające dech w piersiach widoki na morze pięknie komponują się z charakterem oraz architekturą tego miejsca. Odbywają się tu zarówno liczne koncerty, jak również ceremonie ślubne.
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
0
lat
0
cm
Elita
Obrazek

Śpiewać każdy może - trochę lepiej lub trochę gorzej
Meads (3/5)

Najwyższa pora żeby się przekonać, które z Was ma talent do śpiewania. Stwórzcie wspólnie tekst piosenki (może być krótki), której tematyka jest związana z morzem, a następnie zaśpiewajcie ją na scenie. Tekst nie musi być idealnie dopracowany, ale musi być autorski - nie można wykorzystać czyjegoś dzieła. Dajcie z siebie wszystko, a może któryś z przechodniów się nad Wami zlituje i rzuci Wam parę pensów…
dodatkowe informacje
Minimalna ilość postów (razem): 6
W przypadku napisania min. 5 postów na głowę, można otrzymać dodatkową odznakę “Muzyk” (jeśli postacie dodatkowo grały na jakichś instrumentach).

@Nate Harrison, @June King, @Jojo King, @Mason Robins, @Jessica Wrens
Mów mi Mistrzu Gry.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .
Brak odznak
Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
- Mogli nas uprzedzić, że to będzie konkurs talentów... - skomentowała opis kolejnego zadania, które miało na celu przetestowanie artystycznych umiejętności grupy. - Ale dobra, co to dla nas! Ktoś z was potrafi śpiewać? Ja nie, ale na karaoke zawsze bawię się świetnie, więc jak coś - mogę śpiewać - zaoferowała się, wiedząc, że większość ludzi miała raczej problem z tym, żeby występować publicznie i robić z siebie pośmiewisko. Jessie wstydu nie miała, więc było jej wszystko - mogła się wygłupić przed wszystkimi na środku ulicy i zaśpiewać cokolwiek, co przyjdzie im do głowy. Nie miała wiele praktyki, nie licząc tych paru wizyt w pubie z karaoke po paru piwach lub śpiewania na całe gardło w aucie, więc nie liczyła na spektakularne efekty, ale jednego była pewna - zabawa musiała być przednia.
- Ale do wymyślania tekstów nie mam głowy. Piosenka o morzu? Od razu pomyślałam o jakichś szantach... Czego lubicie słuchać? - Zapytała, nie wiedząc nawet, w jaki gatunek muzyczny powinni celować. Podejrzewała jednak, że jeśli postawią na coś, co lubi większość, to będzie im prościej stworzyć to wątpliwe dzieło muzyczne. Osobiście było jej wszystko jedno, czy ma coś zarapować, zaśpiewać czy wykrzyczeć, była otwarta na wszystko, choć klimaty morskich opowieści jako pierwsze nasuwały się na myśl.

@Nate Harrison, @June King, @Jojo King, @Mason Robins
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Mason Robins
Awatar użytkownika
29
lat
180
cm
programista
Techniczna Klasa Średnia
- U mnie ze śpiewaniem raczej przeciętnie, uszy jeszcze nikomu nie zwiędły. - Wzruszył ramionami, odpowiadając na pytanie Jessie. Daleko mu było do scenicznego artysty, ale równie daleko do Kakofoniksa i jego marnych losów...- Więc też mogę śpiewać. Myślę, że i tu będziemy się przednio bawić. - Czy miał zamiar zrobić show? Może nie, ale w razie co gotowy był się trochę powygłupiać i zbłaźnić przed nieznajomymi przechodniami, bo nie miał z tym większych problemów, a ważne, żeby zaliczyć zadanie i lecieć dalej.
- Jak szanty to piraci, nie? Bitwy morskie czy inne przygody wśród fal. - Podłapał temat, siadając na skraju sceny i patrząc na zgromadzoną resztę. - Mam nadzieję, że któreś z was ma talent do rymowania? - W końcu nie tak źle poszło im z rysowaniem, to może i do pisania tekstów ktoś miał ukrytą smykałkę. - W sumie słucham wszystkiego po trochu. - Wzruszył ramionami, bo rzeczywiście zazwyczaj po prostu odpalał radio czy mixy na platformach muzycznych i tyle. -⁣ Chyba, że córka nalega na jakieś piosenki z bajek, ale nie wiem, czy baby shark nada nam się na melodię. Już chyba lepsze te szanty. - Pokiwał głową, zamyślając się nieco i próbując odnaleźć jakąś piosenkę, która mogłaby im posłużyć jako tło, jednak nie udało mu się nic wymyślić, więc pozostawało czekać na propozycje reszty grupy.

@Jessica Wrens @Jojo King @June King @Nate Harrison
Mów mi Mi. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Mi#9438. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię lol nie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przekleństwa, przecinki lub ich brak, cringe, głupoty.

Podstawowe

June Janet King
Awatar użytkownika
18
lat
173
cm
uczennica i córeczka tatusia
Uznana Klasa Średnia
- Jak kolejny będzie konkurs z tańcem, to już się chyba poddaję - powiedziała, nieświadoma tego, że ten los spotkał jej brata. Mało tego, na szpilkach i pewne było to, że gdy tylko miała się o tym dowiedzieć, to plułaby sobie w brodę, że tego nie widziała i nie nagrała, żeby potem ciągle truć mu dupsko z tym. :lol:
W zasadzie June trochę siedziała w poezji i zapewne jakiś tekst potrafiłaby z tego ukleić, ale raczej nie nadawałoby się to do piosenki z zadania. Prędzej mogłaby się poświęcić i zaśpiewać przygotowany utwór, o ile tylko miała jej w tym towarzyszyć młodsza siostra. W końcu to z nią kilka lat temu regularnie praktykowała karaoke, więc w teorii podobne upokorzenie przed obcymi nie mogło być takie złe...
Jakie było jej zdziwienie, kiedy kolejna osoba przyznała się do posiadania dziecka. W tym momencie poczuła się już zupełnie jak gówniara, bo do tej pory zakładała, że byli mniej więcej w podobnym wieku, a tu zaraz miało się okazać, że prędzej bliżej im było do jej rodziców - oczywiście z przesadą, która była naturalna u June.
Usiadła na brzegu sceny, spuszczając nogi i starając się wpaść na jakiś pomysł. - Na górze róże, na dole plewy, skupmy się, to już nie przelewy, za burtę trafić muszą mewy - wymamrotała coś, co przyszło jej do głowy, a może miało zainspirować kogoś mądrzejszego od niej. Nijak to pasowało do wybranych przez nich szantów, ale może chociaż tematyka jebania drugiej drużyny miała się przydać. :lol2:

@Jojo King @Nate Harrison @Jessica Wrens @Mason Robins
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię jak sama dorosnę to ok :(.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nie wiem, gejostwo.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Josephine Joseph King
Awatar użytkownika
16
lat
161
cm
uczennica
Uznana Klasa Średnia
Chyba ochujeli.
- Chyba ochujeli - westchnęła ciężko.
Nie zamierzała brać udziału w śpiewaniu, nawet jeśli robiła to regularnie lata temu, jak śpiewała z rodzeństwem disnejowskie hity. Teksty miały być autorskie, więc niestety Mam tę moc nie przejdzie. Pytanie, czy ktokolwiek zweryfikuje, że tekst został częściowo napisany przez AI? Nie znalazła takiej informacji, a obecne technologie pozwalają na takie rzeczy, że szkoda nie skorzystać. Szczególnie, że nikt się nie przyznawał do talentu muzycznego bądź pisarskiego.
Przygotowała telefon i w notatniku pospisywała przygotowany przez Sztuczną Inteligencję tekst, gdzie pozmieniała parę słów i 'podrasowała', żeby nie brzmiał jak z generatora. Co mogło pójść nie tak!
Z gotowym tekstem przysunęła się bliżej June i szturchnęła ją w ramię palcem, pokazując telefon. Mimo wszystko, była trochę zbyt nieśmiała, by go pokazać reszcie nie-tak-znanym osobom.
Tekst brzmiał;
Morze fale ma i sztormy,
I piratów historie w sobie nosi,
Pachnie wolnością,
Nieokiełznane serca topi,
Odważne ręce łamie,
Ale warto dać się ponieść,
Okrucieństwie fal,
By opaść na dnie,
Zostać częścią legend,
I z legendami spocząć

Tekst nie był dobry, ba, czuła że nie był nawet śpiewalny, ale tak naprawdę nie miała innej propozycji. Może June nie wyśmieje jej prób pomocy drużynie.

@Nate Harrison @Jessica Wrens @Mason Robins @June King
Mów mi rolka/szysza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda rolkie#3002. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię spójrz na jej wiek.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

June Janet King
Awatar użytkownika
18
lat
173
cm
uczennica i córeczka tatusia
Uznana Klasa Średnia
Ułożenie tekst piosenki okazało się zadaniem trudniejszym i bardziej czasochłonnym niż chyba wszyscy myśleli. Każdy zdawał się zachodzić w głowę nad czymkolwiek, co miałoby sens. Z tego powodu June nawet nie zauważyła momentu, kiedy jej siostra wpadła na pomysł oszukania systemu i spróbowania wygenerowania tekstu przez sztuczną inteligencję. A gdyby już to dostrzegła, to pewnie tylko byłaby wściekła, że sama na to wcześniej nie wpadła - w końcu w zasadach nic na ten temat nie było!
Siedząc na podłodze ze wzrokiem wbitym tępo w ekran telefonu, była na tyle skupiona, że nagłe szturchnięcie niemalże wywołało wypuszczenie komórki (tym razem nie mózgowej), która z łomotem upadłaby na ziemię z niemałej wysokości. - Jojo, kur... - nie dokończyła, bo rzuciła spojrzenie w stronę siostry, która podsuwała jej przygotowany przez nią tekst. Przeleciała wzrokiem przez kolejne linijki, które nie wydawały się złe jak na to, że były sztucznie stworzone. - Nie jest złe, ale chyba ciężko będzie to zaśpiewać - odezwała się do Jojo, nie chcąc zupełnie przekreślać jej podejścia. - Poczekaj, daj - poprosiła o jej telefon, po czym gwałtownie wstała i odwróciła się w stronę reszty. - Ej, myślicie, że da się coś z tym zrobić? Jojo coś takiego wymyśliła. Może ktoś umie ułożyć melodię do tego - zapytała, pokazując grupie ułożony tekst, o ile tylko druga Kingówna nie wyraziła sprzeciwu (w przeciwnym razie zapewne po prostu by jej wyciągnęła tę komórkę siłą, ale ćśś).

@Jojo King @Nate Harrison @Jessica Wrens @Mason Robins
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię jak sama dorosnę to ok :(.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nie wiem, gejostwo.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
- O nie, dlaczego powiedziałeś to na głos... - Jęknęła, gdy Mason na głos wspomniał o baby shark. Już samo wspomnienie wystarczyło, żeby Jessie usłyszała w głowie tę melodię. Jako matka dziecka, które ledwo rozpoczęła szkołę, była zaznajomiona z tą piosenką bardziej, niż by sobie tego życzyła. Był taki czas, kiedy słuchali jej godzinami, dzień w dzień. I nie było od tego żadnej ucieczki.
- Hmm? - Zareagowała na wołanie June, która wyraźnie chciała im coś pokazać. Wszyscy byli zamyśleni, trudno powiedzieć, czy nad tworzeniem tekstu piosenki, czy walką o pozbycie się baby shark z głowy, więc gdy najmłodsze uczestniczki drużyny nagle zaczęły się przepychać, zapewne nie tylko Jessie była wybita z rytmu. Prędko się jednak okazało, że June chciała im pokazać tekst napisany przez siostrę (czy raczej - przerobiony). Zajrzała więc razem z innymi w ekran telefonu, na którym wyświetlało się parę linijek tekstu.
- Całkiem niezłe! Co prawda nie przychodzi mi do głowy, do jakiej melodii można to zaśpiewać, ale... Nikt nie powiedział, że to musi pięknie brzmieć, prawda? Najważniejsze - tekst - mamy, więc zagrajmy cokolwiek i miejmy to już z głowy - zaproponowała. Po chwili zajęła się próbami wytworzenia jakiejkolwiek melodii, rytmu, zapewne wraz z innymi próbując jakkolwiek dopasować go do tekstu, z lepszym lub gorszym skutkiem. Nie mieli jednak nic do stracenia, a jeśli chodzi o Jess - podtrzymywała swoją propozycję, że zaśpiewa im wszystko i do wszystkiego, bo było jej wszystko jedno, co mieli sobie pomyśleć jacyś przechodnie. W najgorszym wypadku będą uciekać przed strażą miejską za zakłócanie innym spokoju. :lol:

@Jojo King @Nate Harrison @June King @Mason Robins
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Odpowiedz