Winnie the Pooh
Awatar użytkownika
7
lat
168
cm
Ujeżdżenie
Mały Sport & Rekreacja
Winnie the Pooh
ft. Springbank II VH, Foundation
11.02.2016
Anglia
westfalska
wałach
kasztanowata
ujeżdżenie
Mały Sport & Rekreacja
Harper Pearson
Odwaga
Ambitność
Temperament
Inteligencja
Towarzyskość

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: trwałe uszkodzenia wykluczające z dalszej pracy pod siodłem
Po uzgodnieniu zgadzam się na: raczej wszystko
Narodziny 2016
Klacz, której synem jest Winnie, należała do młodej, zdolnej zawodniczki ujeżdżenia. Wspólnie z nią podbijała regionalne i krajowe czworoboki, aż do dnia, kiedy poważna kontuzja przekreśliła sportowe plany tej pary. Właścicielka nie wyobrażała sobie jednak, żeby miała sprzedać swoją ukochaną klacz, więc postanowiła uczynić ją matką, a wyhodowanego przez siebie źrebaka zostawić sobie jako jej następcę. Pokryła więc klacz jednym z młodych, obiecujących ogierów, pochodzącym z popularnych niemieckich linii i odliczała dni do momentu narodzin wymarzonego źrebaka. Wreszcie się pojawił - intensywnie rudy, rozbrykany ogierek o nieprzeciętnej urodzie.
Dorastanie 2016-2020
Od dnia naradzin Winnie spędzał całe dnie na łąkach. W stajni, której się urodził, miał towarzystwo paru rówieśników, z którymi dorastał przez kolejne cztery lata. Jego właścicielce nie spieszyło się z zajazdką - zależało jej na tym, żeby koń jej służył przez długie lata, a spokojny rozwój był tego podstawą. Został wykastrowany dość późno, bo dopiero w wieku 3,5 roku, gdy kobieta ostatecznie zdecydowała, że nie ma wobec Winniego większych planów i będzie jej łatwiej trzymać go wałachem. Przejawiło się to tym, że pozostało mu wiele ogierzych zachowań, zwłaszcza względem innych koni, ale nigdy nie sprawiały one nikomu problemów. Po wygojeniu się został przygotowany do zajeżdżenia i w wieku 4,5 roku przyjął jeźdźca i opanował wszystkie podstawy.
Wczesna młodość 2020-2022
Przez kolejne dwa lata wałach był w ujeżdżeniowym treningu dostosowanym do swojego wieku. Niestety wydarzenia na świecie, które miały miejsce w latach 2020-2022, sprawiły, że wspólna przyszłość Winniego i jego właścicielki stanęła pod znakiem zapytania. Wałach dodatkowo doznał niegroźnej kontuzji, która jednak wykluczyła go z pracy na parę miesięcy. Niedługo po tym, jak wrócił do regularnego treningu, klamka zapadła - kobieta musiała go sprzedać, bo nie było jej stać na utrzymanie dwóch koni.
Teraźniejszość 2023-teraz
Koniem interesowało się dość sporu kupców, ale kobiecie zależało, żeby wałach trafił w dobre ręce; do osoby, która go pokocha i której będzie oczkiem w głowie. Tak pojawiła się w jego życiu Harper Pearson, która po paru próbnych jazdach, zdecydowała się kupić konia, ku zadowoleniu dotychczasowej opiekunki, która była przekonana, że to dobry wybór.
Zdjęcie: kliknij
Pełne imię: Winnie the Pooh
Ojciec: Welty
Matka: Donna Blue
Wysokość w kłębie: 168
Hodowca: Harriet Stevens

Odmiany: GŁOWA: gwiazdka
KOŃCZYNY:
LEWA PRZEDNIA: pęcina
LEWA TYLNA: ze stawem pęcinowym
PRAWA PRZEDNIA: brak
PRAWA TYLNA: 1/2 nadpęcia
KŁODA: brak
ZNAKI SZCZEGÓLNE: brak
Mów mi Winnie. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przejawy małego rozumku.

Podstawowe

Osobowość

Za fabuły

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 14 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra? oraz zarezerwowaniu boksu. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita
o. Welty
m. Donna Blue


Płeć:
wałach
Maść:
kasztanowata
Rasa:
koń westfalski
Wzrost:
168 cm
Data urodzenia:
11.02.2016
Pochodzenie:
Anglia
Hodowca:
Harriet Stevens
Właściciel:
Harper Pearson


Głowa:
gwiazdka

Nogi:
Lewa przednia:
pęcina
Lewa tylna:
ze stawem pęcinowym
Prawa przednia:
brak
Prawa tylna:
1/2 nadpęcia
Kłoda:
brak
Znaki szczególne:
brak
00/00/0000
Opis wywiadu:
tekst
Zabiegi:
tekst
Zalecenia:
tekst
Weterynarz:
tekst
zajęte miejsce
dyscyplina i klasa
ranga
jeździec
... msc
...
...
Eloise Morris
podpis wystawiającego
Harper Pearson
podpis lub pieczątka właściciela
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty