Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Jeździeckie poszukiwania

Szukasz wymarzonego konia, który spełni określone wymagania? Twoja postać miała w przeszłości konia, w którego ktoś mógłby się wcielić? A może myślisz o założeniu konia lub jeźdźca, ale nie wiesz, czy znajdziesz właściciela/podopiecznego? W tym temacie możesz szczegółowo opisać kogo i dla kogo szukasz.

Uwaga - jeśli szukasz pary na aktualne zawody, konia lub jeźdźca do treningów, załóż temat w Szukam fabuły.
Nieaktualne ogłoszenia będą usuwane, podobnie jak ogłoszenia nieaktywnych Użytkowników.
Wzór

Kod: Zaznacz cały

[poszukiwania][h1] TYTUŁ POSZUKIWAŃ [/h1]
[img]GIF 1[/img][img]GIF 2[/img]
[poszukiwania2]
[h2] NAGŁÓWEK [/h2]
OPIS POSZUKIWAŃ [/poszukiwania2]
[poszukiwania3]AKTUALNE (DATA OSTATNIEJ AKTUALIZACJI)[/poszukiwania3]
[/poszukiwania]
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
14
lat
181
cm
Ujeżdżenie
Mały Sport & Rekreacja

Meridy Walecznej szukam!

ObrazekObrazek

...tak naprawdę to nie

Angus powstaje jako koń dla wszystkich początkujących jeźdźców i amatorów. Dzieci, dorośli, w zasadzie nie ma żadnych ograniczeń! Będzie to przyjazny, towarzyski, doświadczony i baaaardzo cierpliwy wałaszek, więc stworzony dla każdej osoby.

Jeśli rozważasz spróbowanie swoich sił w wątku jeździeckim, śmiało uderzaj do mnie (najlepiej na discorda albo Mię, bo tam najdłużej siedzę). Może to być pojedyncza jazda, jak i dłuższa współpraca - bardzo chętnie napiszę także pierwszy start w zawodach! Sama nie jeżdżę konno, ale mam jakieś doświadczenie w pisaniu takich rzeczy, więc nie musisz się obawiać pisania ze mną, ja z wielką przyjemnością napiszę każdy wątek, nawet samo głaskanie! <3
AKTUALNE ZAWSZE
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego.
Szukam początkujących jeźdźców.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: -.

Podstawowe

Osobowość

Eventy

Dla użytkownika

Anthony Wayford
Awatar użytkownika
31
lat
185
cm
zawodowy bokser wagi ciężkiej
Nowi Zasobni Pracownicy

Poszukiwany koń na własność

ObrazekObrazek
Jeździectwo nie jest dla Tonego szczególnie ważne, ale czasem jednak lubi pojeździć lub po prostu przyjść do stajni. Nie jest to postać, która mogłaby jeździć na różnych koniach, w związku z czym szukam mu konia na własność. Na wstępie zaznaczam, że Tony jeździ kiepsko i celowo piszę nim błędnie, więc byłoby wskazane, żeby userowi konia to nie przeszkadzało i żeby mniej-więcej wiedział w czym rzecz i nie pisał jakby wszystko było idealnie. Przy czym nie wykluczam osoby, która niewiele wie o samych koniach, bo fabuły z Tonym będą głównie lekkie - w stajni, w terenie, czasem jakieś nieskomplikowane treningi. Raczej bez zawodów, a jeśli już, to tylko z pisaniem przejazdu. Tony kiedyś regularnie skakał, a nawet startował w zawodach, więc kompletnie bez pojęcia nie jest. Po prostu nie jest do końca poprawne i ładne.

Z dodatkowych informacji - Tony pracował jako kowal i kocha zwierzątka, więc dla konia będzie miły tak długo, jak koń dla niego też będzie miły. xD

W skrócie

» Koń z Małego Sportu & Rekreacji;
» Skokowy lub bez dyscypliny;
» Poziom dowolny, bo przez lata gry nazbierało mi się punktów, więc mogą to być konie od LL do C w skokach.
» Minimum 170 cm w kłębie i solidnie zbudowany, bo Tony swoje waży i by mnie to za bardzo raziło xD;
» Płeć i maść obojętne;
» Charakter dowolny, byle nie skrajnie płochliwy.

Jeśłi miałoby to być konto zakładane od zera, to mogę pomóc w poszukiwaniach wizerunku.
Zainteresowaną osobę zapraszam na DC lub PW.
AKTUALNE (11.02.2023)
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Joy#9747. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, seks, rasizm, homofobia, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Odznaki od publiczności

Oliver Pelerieux
Awatar użytkownika
32
lat
186
cm
zawodnik skoków przez przeszkody
Uznana Klasa Średnia

ObrazekObrazek

Opis

Czteroletni, ciemnogniady ogier o skokowym rodowodzie - syn ogiera Shockwave (Multichampion Skoków) i klaczy Petit Coeur (World's Champion Skoków), postaci z poprzedniego forum. Ujeżdżony, ukierunkowany na skoki, mierzący 174cm w kłębie, z grupy Dużego Sportu. Konto już istnieje, ale nikt na nim nie pisał - z historią i cechami charakteru można się zapoznać w KP.

Dodatkowe informacje

Chciałabym, żeby Soldat należał do Oliego - więc jak tylko ktoś go przejmie, to od razu dokonam zakupu. Ze swojej strony oferuję regularne treningi i starty w zawodach, a w zamian oczekuję tego samego.

Zainteresowanych zapraszam na PW lub DC. <3
AKTUALNE (11.02.2023)
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w pierwszej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Odpowiedz