Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Poszukiwania związków

Jeśli masz szczególne wyobrażenia na temat partnera dla swojej postaci, przedstaw je tutaj innym Użytkownikom. Może akurat ktoś się skusi lub założy taką postać? Możesz też poszukać miłości ze szkolnych lat lub ex.

Nieaktualne ogłoszenia będą usuwane, podobnie jak ogłoszenia nieaktywnych Użytkowników.
Wzór

Kod: Zaznacz cały

[poszukiwania][h1] TYTUŁ POSZUKIWAŃ [/h1]
[img]GIF 1[/img][img]GIF 2[/img]
[poszukiwania2]
[h2] NAGŁÓWEK [/h2]
OPIS POSZUKIWAŃ [/poszukiwania2]
[poszukiwania3]AKTUALNE (DATA OSTATNIEJ AKTUALIZACJI)[/poszukiwania3]
[/poszukiwania]
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Sevastien Sheremetyev
Awatar użytkownika
33
lat
191
cm
lekarz internista
Techniczna Klasa Średnia

we're in this together

Obrazek

Szpitalna miłość lub romans

Życie Sevastiena kręci się wokół w pracy. Spędza w niej mnóstwo czasu, a gdy z niej wychodzi, myślami wciąż jest najczęściej obecny przy swoich pacjentach. Taki styl życia nie sprzyja nawiązywaniu podtrzymywaniu relacji, w szczególności tych romantycznych, które wymagają zaangażowania i czasu. Co innego jeśli twoja druga połówka siedzi w tym razem z tobą...

Jeśli tak jak ja uwielbiasz medyczne seriale, a najchętniej śledzisz w nich miłosne wątki, to prawdopodobnie szukam właśnie Ciebie! ^^

Zapewne też wiesz, że zawarte w nich historie zwykle nie są kolorowe i nie mają happy endów. Wspólne dyżury to okazja, żeby spędzać ze sobą dużo czasu, ale też źródło problemów i spięć. Gdy w grę wchodzą uczucia, trudniej pozostać obiektywnym i łatwiej popełnić błąd, który może nawet kosztować kogoś zdrowie... Poza tym ta praca, nawet wykonywana wspólnie, to wciąż sporo nerwów, zmęczenie i rozjechany grafik. Z drugiej strony, kto lepiej to zrozumie niż osoba, która również pracuje w szpitalu...

Jestem otwarta na różne propozycje - chętnie przystanę zarówno na aktualny związek, jak i zakończony z dowolnego powodu jakiś czas temu. W przypadku tego drugiego możemy grać w retrospekcjach i w teraźniejszości. Jeśli nie poważny związek, to przelotny romans także będzie w porządku. Specjalizacja i wiek (byle bez skrajności) są mi właściwie obojętne, także może to być istniejąca postać lub zupełnie nowa. Chętnie porozmawiam o szczegółach na discordzie lub PW. <3

Jeśli chodzi o mnie, to na tym koncie akurat piszę w pierwszej osobie (o czym od razu uprzedzam, bo nie każdemu to odpowiada) i na pewno nigdzie nie zniknę. Docenię, jeśli też nie porzucisz konta po chwili, choć w przypadku tej relacji nie nastawiam się szczególnie na coś trwałego. To właściwie wyjdzie w praniu.
AKTUALNE (23.01)
Uwaga, moje posty mogą zawierać: opisy wypadków, poważnych chorób, śmierci.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Odpowiedz