stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Karnawałowe zawody treningowe
skoki przez przeszkody

Zapraszamy do udziału w treningowych zawodach w skokach przez przeszkody. Zawody odbywają się na terenie ośrodka Orchard, głównie dla jego pensjonariuszy, ale też par z okolicznych stajni. Są to zawody karnawałowe, więc liczymy na to, że zachwycicie nas przebraniami!
Przejazdy można realizować do 29 stycznia. Jest to również ostatni dzień przyjmowania zapisów.

Dla kogo?

W otwartych parkurach może wziąć udział każdy jeździec, niezależnie od grupy i poziomu doświadczenia. Dotyczy to również koni - wszystkie konie z Małego Sportu&Rekreacji (bez względu na dyscyplinę) oraz Dużego Sportu (skokowe&WKKW) są uprawnione do udziału. Wyjątkowo jeźdźcy Amatorzy mogą startować na koniach z Dużego Sportu, i na odwrót - Zawodowcy na koniach z Małego Sportu & Rekreacji.

Zasady

Losowania odbędą się zgodnie z mechaniką gry przedstawioną w Przewodniku. Są to jednak zawody treningowe, co oznacza, że uczestnicy mogą poprawiać swoje błędy w trakcie przejazdu. Przykładowo, jeśli zawodnik spadnie z konia, może ponownie na niego wsiąść i kontynuować przejazd. Dodatkowo w trakcie losowań nie są brane pod uwagę eliminacje, rezygnacje, dyskwalifikacje i poważne urazy wyrzucone przez kostkę. W przypadku wylosowania któregoś z powyższych, rzut jest traktowany jako czysty.

Przejazdy wykonane w ramach zawodów treningowych liczą się jako trening (z datą 29.01) - otrzymuje się za nie tyle samo punktów doświadczenia i można je wykorzystać jako aktualny trening do zawodów. Wyniki przejazdów nie są w żaden sposób oceniane, nie ma również wpisu do rankingu, paszportów ani dodatkowych nagród.

Zgłaszając się, obowiązujesz się do napisania przejazdu. Niezrealizowanie przejazdu równa się otrzymaniu 0 punktów doświadczenia. Przejazd musi być napisany zarówno przez jeźdźca, jak i konia.

Jeden koń może wystartować maksymalnie raz w całych zawodach, natomiast jeździec może wystartować maksymalnie cztery razy w całych zawodach.

Są to zawody karnawałowe, co oznacza dodatkowy bonus. Każda para, która umieści w zgłoszeniu rysunek przedstawiający przebranie pary, otrzyma dodatkowy punkt w Skokach, jeśli zrealizuje przejazd (dla jeźdźca i konia). Rysunek może być wykonany odręcznie lub komputerowo, można korzystać z gotowych lineartów.

Konkursy

Wybierając parkur, możesz wybrać parkur ze swojej klasy lub niższej/wyższej o jeden poziom niż posiadasz/posiada koń. Rozpiskę dla ludzi znajdziesz w Przewodniku (Dla postaci > Punkty doświadczenia), natomiast dla koni w zakładce Stajnia > Zawody konne.

Parkur LL - kliknij - 1 rzut
Parkur L - kliknij - 1 rzut
Parkur L1 - kliknij - 1 rzut
Parkur P - kliknij - 2 rzuty
Parkur P1 - kliknij - 2 rzuty
Parkur N - kliknij - 3 rzuty
Parkur N1 - kliknij - 3 rzuty
Parkur C - kliknij - 4 rzuty
Parkur CC - kliknij - 4 rzuty
Parkur CS - kliknij - 5 rzutów
Formularz zgłoszeniowy
Aby wziąć udział, wystarczy jedynie wypełnić poniższy formularz:

Kod: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko: [/b]
[b]Imię konia: [/b]
[b]Parkur: [/b]
[b]Przebranie:[/b] [url=link]klik[/url]
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Elizabeth White
Awatar użytkownika
26
lat
176
cm
Zawodnik
Uznana Klasa Średnia
Imię i nazwisko: @Elizabeth White
Imię konia: @Despacito
Parkur: N
Przebranie: -
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Elizabeth White#8338. Piszę w 3 os. czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, please.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Oliver Pelerieux
Awatar użytkownika
32
lat
186
cm
zawodnik skoków przez przeszkody
Uznana Klasa Średnia
Imię i nazwisko: @Oliver Pelerieux
Imię konia: @Cruzeiro
Parkur: N1
Przebranie: może później dodam

Imię i nazwisko: @Oliver Pelerieux
Imię konia: @Salvatore
Parkur: L1
Przebranie: może później dodam
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w pierwszej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Mary Anna Suárez Hargreeves
Awatar użytkownika
28
lat
170
cm
fizjoterapeutka
Techniczna Klasa Średnia
Imię i nazwisko: @Mary Anna Suárez Hargreeves
Imię konia: @Devocatis
Parkur: CS
Przebranie: -
2x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Dla użytkownika

Olivia Potter
Awatar użytkownika
31
lat
176
cm
zawodniczka skoków
Uznana Klasa Średnia
Imię i nazwisko: @Olivia Potter
Imię konia: @Smuggler
Parkur: L
Przebranie: -

Imię i nazwisko: @Olivia Potter
Imię konia: @Sojuz
Parkur: P
Przebranie: -
Mów mi Ola ogarnij się. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam terapii uzależnień.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: opisy wypadków.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Dla użytkownika

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Wyniki

Nagrodę za ukończenie przejazdu w postaci: 3 punktów do Skoków (dla jeźdźca) oraz 4 punktów do Skoków, 1 punktu do Kondycji, 2 punktów do Szybkości (dla konia) otrzymują pary:

  • Oliver Pelerieux & Salvatore
  • Olivia Potter & Smuggler
  • Mary Anna Suárez Hargreeves & Devocatis

Pamiętajcie, że przejazd wykonany na tych zawodach liczy się jako aktualny trening skokowy z datą 29.01!

Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Odpowiedz