Olivia Potter

ft. Jessica Springsteen

Olivia Potter
Awatar użytkownika
31
lat
176
cm
zawodniczka skoków
Uznana Klasa Średnia
Olivia Potter
ft. Jessica Springsteen
10.09.1992
Montreal, Kanada
wyższe, przerwany doktorat z inżynierii biomedycznej
wdowa
zawodniczka skoków przez przeszkody
Orchard Stable
Uznana Klasa Średnia
Ratton
ekstrawertyk vs introwertyk
pracowitość vs lenistwo
pokora vs pycha
idealizm vs materializm

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: kontuzje, które wykluczyłyby ją ze sportu na dłuższą metę
Po uzgodnieniu zgadzam się na: hulaj dusza piekła nie ma
Trigger warning: brak
you are the dancing queen, young and sweet only seventeen 1992-2011
W życiu Olivii konie były od zawsze. Państwo Beauséjour, jako wielcy pasjonaci jeździectwa, zaszczepili tę miłość w swojej jedynej córce. Przy tym wszystkim mieli na tyle dużo pieniędzy, by móc bez problemu inwestować w swoje dziecko, które uczęszczało na wiele zajęć dodatkowych. Inwestowali w jej edukację, dając jej pole do tego, żeby zaszła jak najdalej w dorosłości. Przy tym wszystkim nigdy nie narzucali jej kierunku, w który miała iść - równie dobrze mogła skończyć prawo, medycynę, jak i kurs na kosmetyczkę. Ostatecznie Olivia obrała dość obiecującą i wymagającą ścieżkę, chcąc pracować w agencji kosmicznej. Jak wiadomo, trzeba się bardzo postarać, aby dostać się do NASA, więc młoda Beauséjour od zawsze stawiała sobie poprzeczkę bardzo wysoko.
i wanna dance with somebody, with somebody who loves me 2011-2017
Wybrała kierunek równie ciężki, bo inżynierię biomedyczną, który odrobinę rozbiegał się z pierwszym pomysłem pracy w NASA. Na drugim roku studiów wyjechała do Anglii na wymianę studencką, gdzie też poznała Jacka Pottera - faceta, w którym zakochała się w przeciągu kilku tygodni, z wzajemnością. Powrót do Kanady rok później był trudniejszy niż myślała, bo przez ten czas na tyle związała się z Jackiem, że pół roku później zdecydowała się na przeniesienie się właśnie do Anglii. Mając świetne oceny, nie miała problemu z tym, by dostać się na Oxford. Tak daleka przeprowadzka była dużym krokiem w dorosłość, ale rodzice wspierali ją na każdym kroku. Żadną nowością nie było to, że Wielka Brytania od zawsze żyła jeździectwem, więc także w tej kwestii Olivia miała szansę się rozwinąć, mimo że nie przepadała za wyścigami. Ukończywszy studia pierwszego stopnia z oceną bardzo dobrą, od razu rekrutowała się też na studia magisterskie, na tej samej uczelni. To właśnie w tym okresie jej życia Jack jej się oświadczył, na co kobieta bez zawahania się zgodziła.
tonight i'm gonna have myself a real good time lato 2017 do 2018
Ślub odbył się w Kanadzie, na co nalegała sama Olivia, tęskniąc za swoją rodziną. Miał miejsce krótko po uzyskaniu przez nią tytułu magistra, więc przy okazji mogli udać się na podróż poślubną po części Stanach Zjednoczonych oraz Ameryce Południowej - prawdziwe spełnienie marzeń obojga. Podróż trwała pół roku i była najdłuższym i najszczęśliwszym wyjazdem, na którym była Beauséjour. Po powrocie do Anglii rozpoczęła pracę w zespole związanym z projektowaniem aparatury medycznej. Łączyła to z jazdą konną, w weekendy zaczynając nieśmiałe starty na zawodach regionalnych i towarzyskich, które szybko przekształciły się w krajowe. Jej drugim, największym szczęściem było dostanie się do szkoły doktorskiej na Oxfordzie, co wprawiło w dumę wszystkich jej najbliższych, jak i samą Olivię. Poświęciła się tej pracy przez najbliższych kilka miesięcy, aż do wieści od lekarza, że jest w ciąży.
speak a language of love like you know what it means 2018-2019
Dziecko było czymś, o czym Olivia nigdy nie myślała, ale gdy już pojawiła się perspektywa posiadania córeczki, nie potrzebowała niczego więcej do spełnienia życiowego. Kontynuowała naukę w szkole doktorskiej tak długo, jak była tylko w stanie, na dwa ostatnie miesiące ciąży biorąc ostatecznie urlop. Mała Abby przyszła na świat pierwszego dnia wiosny, czyniąc młodych rodziców najszczęśliwszymi na świecie. Była chyba najbardziej rozpieszczanym dzieckiem na świecie, już od najmłodszych lat. Olivia nalegała na to, by ich dziecko także poszło w jej ślady z jeździectwem. Po porodzie kobieta to właśnie na tym postanowiła się skupić, chcąc wrócić na studia od kolejnego roku akademickiego. Rozpoczęła regularne treningi i starty w zawodach ze swoim koniem, odnosząc całkiem zadowalające osiągnięcia.
at first i was afraid, i was petrified od 2020
Wszystko runęło wraz ze śmiercią Jacka. Wracający z pracy mąż Olivii został ofiarą pijanego kierowcy, z którym wpakował się w czołówkę. Po paru miesiącach śpiączki podjęła najgorszą decyzję w swoim życiu - o odłączeniu go od aparatury. Wydarzenie to kompletnie zmiotło ją z planszy. Zrezygnowała ze studiów i wyjechała na pewien czas do Kanady, do rodziców. To właśnie tam była w stanie zdecydować o tym, co dalej z nią i Abby, która była jeszcze za malutka, by zrozumieć, co się stało. Finalnie przeprowadziła się do Eastbourne, kierując się spokojnym, małym miasteczkiem przy wybrzeżu. Skusił ją również tutejszy ośrodek jeździecki, w którym rozpoczęła pracę jako zawodniczka, wbrew poprzednim marzeniom o pracy naukowej.
Mów mi Ola ogarnij się. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam terapii uzależnień.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: opisy wypadków.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Dla użytkownika

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 7 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra?. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia, oraz z Przewodnikiem po Anglii, który ułatwi Ci wczucie się w klimat miasta. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł lub skorzystać z social media. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty