stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Zawody WKKW
poziom regionalny

Zapraszamy do udziału w regionalnych zawodach WKKW, które odbędą się w formule jednodniowej w dniu 11 września. Tym razem to nasza stajnia, Orchard, została gospodarzem i zaprosiła zawodników z okolic do sportowej rywalizacji. Wpisowe wynosi £40 od konia.

Zapisy są przyjmowane do 8 września do godziny 23:59.

Dla kogo?

Są to zawody na poziomie regionalnym, co oznacza, że mogą w nich wziąć udział wyłącznie jeźdźcy Amatorzy oraz konie z Małego Sportu & Rekreacji, których przewodnią dyscypliną jest WKKW lub skoki.

Zasady

Zawody odbędą się na zasadach przedstawionych w mechanice gry, co oznacza, że poza szczęściem w kostkach, na wynik składają się również punkty doświadczenia postaci. Przypominamy, że znajomość mechaniki gry nie jest Ci potrzebna do udziału! O wszystko zadba Mistrz Gry, który dla każdej zgłoszonej pary otworzy temat z losowaniem i komentarzem do przejazdu. Pisanie przejazdów jest nieobowiązkowe, lecz w przypadku opisania przejazdu przez parę (ważne - nie może to być tylko post jeźdźca lub konia, muszą być oba), można liczyć na otrzymanie dodatkowych punktów doświadczenia, a dokładnie równowartości treningu ujeżdżeniowego/crossowego/skokowego (w zależności od rodzaju napisanego przejazdu). Zastrzegamy sobie prawo do przyznania mniejszej ilości punktów za niedbale i błędnie napisane posty.

Zajęcie któregokolwiek z ośmiu pierwszych miejsc gwarantuje wpis do Rankingu, którego zwycięzcy na koniec roku zostaną nagrodzeni! W każdym konkursie, niezależnie od ilości zgłoszeń, zostanie również wykonane losowanie dla 3 NPC.

Jeden koń może wystartować tylko raz w całych zawodach, natomiast jeden jeździec może zgłosić maksymalnie trzy konie.

Profile postaci ludzi zgłoszonych do zawodów powinny być uzupełnione o punkty doświadczenia (według zasad opisanych w Przewodniku) i dyscyplinę, zaś profile koni o punkty doświadczenia, klasę startów i link do Karty postaci. Nieuzupełnienie profilu będzie skutkowało brakiem losowania.

Konkursy

Dokonując zgłoszenia upewnij się, że możesz startować na danym poziomie. Rozpiskę dla ludzi znajdziesz w Przewodniku > Dla postaci > Punkty doświadczenia), a dla koni w Stajnia > Zawody konne.

Formularz zgłoszeniowy
Aby wziąć udział, wystarczy jedynie wypełnić poniższy formularz:

Kod: Zaznacz cały

[b]Imię i nazwisko: [/b]
[b]Imię konia: [/b] @
[b]Link do paszportu konia: [/b] [url=link]kliknij[/url]
[b]Klasa: [/b]
[b]Trening: [/b] [url=link]ujeżdżeniowy[/url] | [url=link]crossowy[/url] | [url=link]skokowy[/url]  

Jeżeli masz aktualny (czyli nie starszy niż 4 miesiące licząc od daty zakończenia zawodów), ukończony trening, możesz dołączyć go do formularza; aktualny trening jest jednym z modyfikatorów podnoszących wynik losowania, a także przysługują za niego dodatkowe punkty, wg. następującego schematu:
a) za dołączenie treningu ujeżdżeniowego/skokowego/crossowego* pary (jeździec z koniem, na którym startuje) odpowiednio: +1 pkt do końcowej klasyfikacji w ujeżdżeniu/skokach/próbie terenowej;
b) za dołączenie treningu ujeżdżeniowego/skokowego/crossowego* konia (pod innym jeźdźcem, niż startuje): +0,5 pkt do końcowej klasyfikacji w ujeżdżeniu/skokach/próbie terenowej;
c) za dołączenie treningu ujeżdżeniowego/skokowego/crossowego* jeźdźca (na innym koniu, niż startuje): +0,25pkt do końcowej klasyfikacji w ujeżdżeniu/skokach/próbie terenowej.

Bonusy łączą się tylko w jednym przypadku - jeśli uczestnik załączy swój trening i trening swojego konia pod inną osobą, wówczas otrzymuje 0,75pkt bonusu. Podsumowując, najbardziej opłaca się odbyć trening na koniu, na którym się startuje. :)

Zgłaszając kilka koni, należy wielokrotnie wstawić formularz w jednym poście. Paszporty koni znajdują się w ich Kartach postaci. Prosimy o oznaczanie kont.
Konia lub jeźdźca do pary można znaleźć ogłaszając się na shoutboxie, Discordzie lub w Poszukiwaniach.

Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Mary Anna Suárez Hargreeves
Awatar użytkownika
28
lat
170
cm
fizjoterapeutka
Techniczna Klasa Średnia
Imię i nazwisko: Mary Anna Suárez Hargreeves
Imię konia: @Peter Pan
Link do paszportu konia: kliknij
Klasa: 2*
Trening: -
2x podwójne punkty doświadczenia za kolejny trening
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Dla użytkownika

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Imię i nazwisko: Harper Josie Pearson
Imię konia: @Untouchable
Link do paszportu konia: kliknij
Klasa: ENTRY
Trening: -

Imię i nazwisko: Harper Josie Pearson
Imię konia: @Upleaser
Link do paszportu konia: kliknij
Klasa: ENTRY
Trening: -

Imię i nazwisko: Harper Josie Pearson
Imię konia: @Gamebreaker
Link do paszportu konia: kliknij
Klasa: ENTRY
Trening: -
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Naomi Eaton
Awatar użytkownika
29
lat
174
cm
instruktor jazdy konnej
Nowi Zasobni Pracownicy
Imię i nazwisko: @Naomi Eaton

Imię konia: @Fleau de Baian
Link do paszportu konia: kliknij
Klasa: 2*
Trening: skokowy pary

Imię konia: @Dark Princess
Link do paszportu konia: kliknij
Klasa: 2*
Trening: skokowy jeźdźca

Imię konia: @Red Star d'Argent
Link do paszportu konia: kliknij
Klasa: 1*
Trening: skokowy jeźdźca
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Joy#9747. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: nic strasznego w nich nie ma.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

stajnia Orchard
Awatar użytkownika
7
lat
1
cm
ośrodek jeździecki
Elita

Wyniki

Klasa entry
NPC2
Harper Josie Pearson & Untouchable, Harper Josie Pearson & Upleaser
(dla jeźdźca: 1 punkt do Skoków, 1 punkt do Crossu, 1 punkt do Ujeżdżenia; dla konia: 2 punkty do skoków, 1 punkt do ujeżdżenia, 1 punkt kondycji)
NPC1
Harper Josie Pearson & Gamebreaker, NPC3
(dla jeźdźca: 1 punkt do Skoków, 1 punkt do Obycia, 1 punkt do Ujeżdżenia; dla konia: 1 punkt do skoków, 1 punkt do ujeżdżenia, 2 punkty kondycji)
Klasa 1*
NPC3
NPC2
Naomi Eaton & Red Star d'Argent
(dla jeźdźca: 1 punkt do Skoków, 1 punkt do Crossu, 1 punkt do Ujeżdżenia; dla konia: 2 punkty do skoków, 1 punkt do ujeżdżenia, 1 punkt kondycji)
NPC1
Klasa 2*
Naomi Eaton & Dark Princess
(dla jeźdźca: 1 punkt do Skoków, 1 punkt do Crossu, 1 punkt do Ujeżdżenia; dla konia: 2 punkty do skoków, 1 punkt do ujeżdżenia, 1 punkt kondycji)
Naomi Eaton & Fleau de Baian, NPC2, NPC3
(dla jeźdźca: 1 punkt do Obycia 1 punkt do Crossu, 1 punkt do Ujeżdżenia; dla konia: 1 punkt do skoków, 1 punkt do ujeżdżenia, 2 punkty kondycji)
Mary Anna Suárez Hargreeves & Peter Pan
(dla jeźdźca: 1 punkt do Skoków, 1 punkt do Obycia, 1 punkt do Ujeżdżenia; dla konia: 1 punkt do skoków, 1 punkt do ujeżdżenia, 2 punkty kondycji)
NPC1
Rankingi zostały zaktualizowane.
Nagrody zostaną dodane do profili przez Administrację, podobnie jak wyniki do paszportów.
Mów mi Orchard. Piszę w -. Wątkom +18 mówię -.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty