Anthony Wayford
Awatar użytkownika
29
lat
185
cm
zawodowy bokser wagi ciężkiej
Nowi Zasobni Pracownicy
Anthony Wayford
ft. Stephen James
12.12.1992
Northampton, Anglia
średnie
rozwodnik
zawodowy bokser wagi ciężkiej
Phoenix Boxing
Nowi Zasobni Pracownicy
St Anthony's Hill
ekstrawertyk vs introwertyk
pracowitość vs lenistwo
pokora vs pycha
idealizm vs materializm

Poziom MG: 3

W rozgrywkach nie zgadzam się na: śmierć, kalectwo
Po uzgodnieniu zgadzam się na: raczej wszystko
Trigger warning: brak
Narodziny pojawiłem się w momencie, kiedy świat potrzebował czarnego charakteru
12.12.1992
Rodzice Tonego byli w szczęśliwym, stabilnym związku już od paru lat, kiedy jego matka zaszła w nieplanowaną ciążę. Chociaż dla młodej pary - Danielle będącej wówczas w trakcie studiów i Gerarda grającego na gitarze w punk rockowym zespole - była to ogromna zmiana, to nie wpłynęła negatywnie na ich życie. Wręcz przeciwnie - pomogło im to w ustabilizowaniu się, ponieważ dotąd ich życie obracało się głównie wokół koncertów zespołu Wayforda. Podczas gdy Danielle próbowała pogodzić macierzyństwo z nauką, Gerard z czasem porzucił muzykę i zaczął pisać felietony do gazet. Po tym, jak udało im się przetrwać najcięższy, początkowy okres, ich życie układało się jak w bajce. Po trzech latach od narodzin Tonego zdecydowali się na drugie dziecko, które dopełniło obrazu szczęśliwej rodziny. Tony, choć początkowo okropnie zazdrosny o młodszą siostrę, szybko ją zaakceptował.
Dzieciństwo z natury jestem słodki, tak mnie wychowała mama...
1996 - 2004
Główne wspomnienia z dzieciństwa Tonego to zabawy z siostrą, konie i... kłótnie. Jego mama trzymała w przydomowej stajni dwa konie, na których Tony wraz z Isabelle nauczył się jeździć. Danielle wciągnęła w to całą rodzinę, ale jej mąż wolał w tym czasie pisać, co z czasem stało się przyczyną konfliktów w rodzinie. Brak weny, kiepskie pieniądze i ciągła frustracja ojca sprawiały, że coraz częściej sięgał po alkohol i coraz częściej był nieobecny, nie mając czasu dla dzieci, zwłaszcza dla wymagającego uwagi Tonego, który próbował ją uzyskać ściągając na siebie coraz to nowsze kłopoty.
Lata nastoletnie ... lecz ten pierdolony świat przerobił anioła na chama.
W szkole Tony sprawiał same kłopoty. Nie tylko miał trudności z nauką, ale też często wdawał się w bójki albo chodził na wagary. Ledwo zdawał z klasy do klasy, a nauczyciele nieustannie wzywali jego rodziców do szkoły, bez skutku. Starsze towarzystwo, w którym obracał się Wayford, stanowczo w tym nie pomagało. W połowie szkoły średniej, czyli w wieku 16 lat, rodzina zmusiła chłopaka do zmiany szkoły i przeprowadzki do Eastbourne, gdzie miał zamieszkać z ciocią. Zmiana środowiska miała mu pomóc, ale poprawa była tylko chwilowa. Tony prędko znalazł nowe towarzystwo, jak się miało okazać, jeszcze gorsze.
Błędy młodości nigdy nie chciałem sprzedać duszy, a diabeł się tylko uśmiechnął i przetarg ruszył...
Jako osiemnastolatek, Tony bardzo chciał się przypodobać starszym kolegom - Alainowi, Harleyowi i Seanowi - i dzielnie dotrzymywał im kroku w każdym pomyśle. Na imprezach, na które wspólnie chodzili, nie tylko lało się mnóstwo alkoholu, ale były też obecne narkotyki. W tamtym czasie Tony regularnie zażywał amfetaminę, którą dostarczał mu jeden z przyjaciół. Niestety pewnego dnia niewinna zabawa przerodziła się w poważne problemy - Wayford popadł w psychozę amfetaminową, podczas której dopuścił się niewybaczalnego czynu. Napadł na ulicy nieznajomą dziewczynę i zgwałcił ją w ciemnym zaułku. Nie poniósłby żadnych konsekwencji, gdyby nie to, że parę miesięcy później, ich ścieżki ponownie się ze sobą skrzyżowały, podczas domówki u wspólnej znajomej.
Problemy z prawem cześć chłopaki, jestem wariat, spalę wam dziś komisariat!
Dziewczyna rozpoznała w Wayfordzie swojego oprawcę i wielokrotnie próbowała dowieść jego winy, ale Tony nie dawał za wygraną. Wiedział, co mu za to grozi i skoro zupełnie nie czuł się winny, robił wszystko, żeby nie trafić za kratki. Niestety nie zdołał powstrzymać Genevieve przed złożeniem zeznań na policji i tym sposobem, 1 marca 2015 roku, został aresztowany jako główny podejrzany o gwałt. Doszły do tego oskarżenia o posiadanie narkotyków, co sprawiło, że Wayford spędził w areszcie parę miesięcy, czekając na rozwiązanie sprawy. Podczas pobytu wdał się w parę groźnych bójek, które zwiększyły jego wyrok - otrzymał parę lat więzienia w zawieszeniu ze względu na to, że nie zdołano mu udowodnić winy, czy raczej nie zebrano wystarczających dowodów, by wsadzić go do więzienia, bo nikt nie miał wątpliwości, że za tamtą zbrodnią stał Tony. Nie dał się jednak złamać podczas nieludzkich przesłuchań i to pozwoliło mu wyjść na wolność. Wiedział jednak, że jeśli czegoś nie zrobi z Genevieve, sytuacja prędko się powtórzy...
Ponadto, to właśnie podczas pobytu w areszcie został po raz pierwszy zdiagnazowany - stwierdzono u niego współistniejące zaburzenie osobowości typu borderline i antyspołeczne zaburzenie osobowości. Jednak nigdy nie zdecydował się na terapię ani leczenie.
Kłopotów ciąg dalszy mniej wiesz o mnie, to śpisz spokojniej
Wiszący nad Tonym wyrok skutecznie zniechęcał go do igrania z prawem, ale los miał dla innego plany. Po wyjściu z aresztu zamieszkał z Aaren, kobietą, z którą wówczas romansował i która pomogła mu wyjść na wolność. Codziennie ją okłamywał, wykorzystując jej uczucie i kontakty. Jego piękne kłamstwo wyszło na jaw dopiero, gdy po raz kolejny wpakował się w poważne kłopoty - przez ludzi poznanych w areszcie został zmuszony do popełnienia kolejnego przestępstwa, w wyniku którego zabił człowieka i porwał Genevieve dla okupu. Przerosła go ta sytuacja i gdy był o krok od skończenia ze sobą, Aaren go powstrzymała. Wyjawił jej wtedy całą prawdę o sobie i o kłamstwie, jakim ją karmił przez długie miesiące. Ich znajomość zawisła wtedy na włosku.
Na dwa fronty chcesz romantyka? dla Ciebie będę ch*j wie kim
Kolejne miesiące nie były dużo łatwiejsze dla Wayforda - musiał ułożyć sobie w głowie cały ten bałagan, jakiego narobił sobie w życiu. Stosunkowo prędko wkupił się z powrotem w łaski Aaren, z kontaktu z którą nie potrafił tak łatwo zrezygnować. Od zawsze łączyła ich silna chemia, która sprawiała, że Tony wracał jak bumerang. Nie przeszkodziło mu to jednak w tym, by w jego życiu pojawił się ktoś jeszcze - szesnastoletnia dziewczyna, którą poznał w klubie i pod wpływem alkoholu zaciągnął do łóżka, nie zdając sobie sprawy z tego, ile miała lat naprawdę. To miał być jednorazowy seks, ale Holly wyjątkowo wpadła Tonemu w oko. Właściwie kompletnie stracił dla niej głowę i ilekroć pojawiała się na horyzoncie, Tonego opuszczał zdrowy rozsądek. Było to dla niego nowe, niezrozumiałe uczucie, przed którym się bronił, ale dziewczyna owinęła go sobie wokół palca. Nie był z nią jednak do końca szczery i jednocześnie spotykał się z Aaren, przez parę miesięcy otwarcie lecąc na dwa fronty, o czym wiedzieli wszyscy z najbliższego otoczenia.
Tylko Ty uzależniłem się od Ciebie błyskawicznie
Z czasem Wayford zrozumiał, że to, co czuje do Holly nie jest przejściowe. Zdecydował, że postawi sprawę jasno i przestał mącić Aaren w głowie. Nie oznaczało to jednak dla niego happy endu - ukochana dziewczyna nie dała się uwieść jego obietnicom o wspólnym, szczęśliwym życiu i niedługo później, nagle zapadła się pod ziemię. Tony, nie mogąc o niej zapomnieć, postanowił jej szukać w rodzinnym mieście. Dopiero tam udało mu się ją przekonać, że jego uczucia są prawdziwe. Mimo odległości i nieprzychylności jej rodziców, przez parę miesięcy tworzyli związek na odległość. Dla Tonego były to jedne z najlepszych wspomnień, ale mimo to nadszedł czas, gdy ponownie przestało im się układać i podjęli wspólną decyzję o rozstaniu.
Złamane serce czemu mi to robisz, kiedy kocham Cię
przez Ciebie będę pić, alkohol wykończy mnie...
Rozstanie z Holly dotknęło Wayforda bardziej, niż mógłby się tego spodziewać. Nie radząc sobie z towarzyszącymi mu emocjami, wyjechał do Amsterdamu na kilka miesięcy i dosłownie zapadł się pod ziemią, nikomu nie udzielając żadnych wyjaśnień i nie zostawiając do siebie żadnego kontaktu. Pobyt w Holandii był prawdziwym szaleństwem, niekończącą się imprezą, co było sposobem Tonego na radzenie sobie z szalejącą po rozstaniu psychiką. Po upływie tego czasu wrócił do Eastbourne i z podkulonym ogonem wrócił do Aaren, którą przedtem zostawił dla Holly.
Kariera bokserska ryj nie szklanka, nie potłucze się
Tony od zawsze miał problemy z agresją i panowaniem nad sobą, ale wkrótce znalazło się rozwiązanie jego problemów. Wkręcił się w lokalny klub bokserski, w którym go zauważano i dano mu szansę na normalne życie - pracujący tam trener zauważył w Wayfordzie potencjał i obiecał mu treningi, pod warunkiem, że Tony będzie się trzymał z dala od kłopotów i słuchał się jego zaleceń. Ze względu na wyrok nie mógł sobie pozwolić na "normalną" pracę, więc przyjął propozycję. Tak zaczęła się ciężka praca nad sobą - swoimi nawykami, emocjami i wreszcie ciałem, któremu daleko było do dzisiejszej sprawności. Z czasem Tony zaczął się bić naprawdę, pierw jako amator, by wraz z każdym kolejnym sukcesem przybliżać się do ustalonego celu - zostania profesjonalnym bokserem.
Oświadczyny razem na zawsze, razem do śmie...kła
07.04.2018
Tego dnia wydarzyły się dwie niezwykle ważne rzeczy. Pierwszą z nich była gala bokserska, do której Tony przygotowywał się długie miesiące, mając konkretny cel - wygrać i zdobyć tytuł mistrza w wadze ciężkiej, co byłoby przełomem w jego karierze. Gala odbywała się w Liverpoolu, do którego Tony wrócił wtedy po raz pierwszy po latach. Z trudem, ale udało mu się osiągnąć zamierzony cel, który był punktem wyjściowym dla kolejnego ważnego wydarzenia tego dnia. Otóż podczas ogłoszenia wyników, Wayford postanowił się oświadczyć Aaren na ringu, na oczach publiczności liczącej kilka tysięcy i oczach kamer. Nagranie z tego wydarzenia krążyło po sieci jeszcze przez parę miesięcy.
Praca, dom, rodzina próbowałaś zmienić lwa w domowego kota
Kolejne miesiące upłynęły na planowaniu ślubu. Wreszcie nadszedł wielki dzień - 24 sierpnia Tony i Aaren zostali małżeństwem. Były to jedne z szczęśliwszych miesięcy w życiu Tonego, ale spokój nie potrwał długo. Ich związek, zarówno przed, jak i po ślubie, był bardzo burzliwy, gorzko-słodki, pełen namiętności i ognia, który czasami parzył... Wayford równie często szukał powodów do kłótni i wywoływał łzy, co czynił Aaren najszczęśliwszą kobietą na świecie. Wkrótce kupili swój pierwszy, wspólny dom na obrzeżach Eastbourne i zaczęli planować rodzinę. Dla Tonego to wszystko działo się zdecydowanie za szybko, co rodziło jeszcze więcej spięć, ale starał się to kontrolować. Wreszcie, po wielu bezowocnych próbach, na świecie pojawił się William - urodził się dokładnie w dniu kolejnej walki Tonego, 1 kwietnia.
W międzyczasie w mieście pojawiła się Jolene, siostra zmarłej Genevieve. Jej obecność i plany, z którymi nieopatrznie podzieliła się z Wayfordem, sprawiły, że do Tonego wróciły demony przeszłości. Czując nieodpartą potrzebę kontrolowania sytuacji, postanowił zaprzyjaźnić się z dziewczyną i w tajemnicy przed Aaren, zaczął ją trenować. Z czasem naprawdę ją polubił, ale ani na chwilę nie zapomniał o swoich prawdziwych intencjach - dopilnowaniu, by nie poznała prawdy dotyczącej jego i jej siostry. Ta znajomość pozwoliła mu przetrwać parę pierwszych miesięcy rodzicielstwa, w którym kompletnie się nie odnajdował.
Stare nowe uczucie może ostatni raz, gdy patrzę jej w oczy
chciałbym powiedzieć jej jak bardzo ją kocham
2021
Gdy William trochę podrósł, jego relacja z Tonym uległa znacznej poprawie. Chociaż w małżeństwie Wayforda wciąż były wzloty i upadki, to nic nie zapowiadało poważnego kryzysu, który nastąpił niedługo po przypadkowym spotkaniu z Holly. Od tamtego momentu nie mógł zapomnieć o dziewczynie, która wkrótce targnęła na swoje życie, czego Tony był świadkiem. Myśl, że mógłby ją stracić na zawsze, dosłownie wywróciła mu życie do góry nogami. Zrozumiał wtedy, że tak naprawdę nigdy nie przestał jej kochać, co potwierdziły kolejne tygodnie, podczas których regularnie widywał się z Holly.
Teraźniejszość ile szczęścia może dać jedna chmura na niebie?
Prawie dwa miesiące po próbie samobójczej Holly, Wayford zdecydował się rozstać z żoną. Była to ciężka, ale jedyna słuszna decyzja - po tym, co wydarzyło się między nimi w tym czasie, nie byliby w stanie dłużej być ze sobą. Skończyło się złożeniem papierów rozwodowych i wyprowadzką Wayforda, który do momentu uzyskania rozwodu, pojawiał się w życiu Aaren tylko wtedy, gdy przychodził odwiedzić syna. W pozostałym czasie układał sobie życie na nowo, spotykając się z Holly, z którą miał przecież wiele miesięcy na nadrobienia.
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Joy#9747. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przemoc, seks, rasizm, homofobia, wulgaryzmy.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 7 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra?. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem jeździeckim, z którego dowiesz się jak wygląda trening konia, oraz z Przewodnikiem po Anglii, który ułatwi Ci wczucie się w klimat miasta. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł lub skorzystać z social media. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty