Gabriel Kendrick
Awatar użytkownika
25
lat
173
cm
florysta i cukiernik po godzinach
Pracownicy Usług
Gabriel Kendrick
ft. Troye Sivan
05.06.1999
Eastbourne
średnie
kawaler
florysta, dorabia jako cukiernik
Buds That Bloom Florist
Pracownicy Usług
Upperton
ekstrawertyk vs introwertyk
pracowitość vs lenistwo
pokora vs pycha
idealizm vs materializm

Poziom MG: 2

W rozgrywkach nie zgadzam się na: -
Po uzgodnieniu zgadzam się na: wszystko
Trigger warning: brak
Dzieciństwo
Wśród swojego licznego rodzeństwa (2 siostry i 3 braci, istny koszmar) Gabriel zawsze był tym najbardziej ekspresyjnym i rozrywkowym. Jako najmłodszy z chłopaków, a najstarszy wśród dziewczyn (bliźniaczek na dodatek, naprawdę horror) mógł narzekać na najwięcej dokuczania, bo przecież siostry to mogli co najwyżej ciągać za warkocze... Z tego powodu chyba od najmłodszych lat Gabriel miał spory dystans do siebie i nie przejmował się opinią innych. Jednak mimo wszystko byli dużą, naprawdę kochającą się rodziną. Rodzice zawsze właśnie o takiej marzyli i dbali pieczołowicie o to, żeby poza tradycyjnymi przepychankami między braćmi, nie zabrakło miejsca na miłość. Jego bracia oczywiście twierdzili, że to bzdury i przesadzają, ale Gabriel sobie bardzo brał do serca te słowa. Nie bez powodu mama zawsze jego brała za przykład, kiedy wracała z wywiadówek zganiać braci za złe oceny i zachowanie - nie to co Gabriel , który zawsze był grzeczny i dobrze się uczył!
Nastoletniość i młoda dorosłość
W nastoletnich latach świetnie łączył integracje ze szkołą, nie tracąc na znajomych ani ocenach. Niektórzy nie wierzyli, jak potrafił balować cały weekend, żeby następnie w poniedziałek rano zjawić się na zajęciach z biologii. Chociaż uczył się dobrze, to nie był bardzo zainteresowany studiami. Poszedł na nie głównie przez wzgląd na swoich rodziców, których nie chciał zawieść. Wybrał kierunek, który wydawał mu się najciekawszy i najmniej wymagający - psychologię w biznesie. Mając komfort studiowania w mieście rodzinnym, mógł sobie pozwalać na więcej imprez i szaleństwa. Rodzice mu na to bez problemu pozwalali, bo przecież na tym polegają młodzieńcze lata. Generalnie Gabriel zawsze mógł liczyć na wsparcie najbliższych, którzy często przymykali oko na jego wybryki - kolejna zaleta bycia środkowym dzieckiem, czasami bywał niewidzialny.
Rzucenie studiów
Po drugim roku studiów Gabriel ostatecznie stwierdził, że to jednak nie dla niego i nie wiąże z tym przyszłości. Zrezygnował ze studiowania, co nie spodobało się rodzicom stawiającym na edukację. Nalegali na to, by zainwestował w siebie w jakiś inny sposób, więc postawił na kursy. Dzięki temu zdobył wiele umiejętności: uczęszczał na kurs barmański, projektowania, gotowania, kosmetyczny, a nawet florystyczny. Człowiek orkiestra, można pomyśleć, choć nie wszystkie ukończył. Dzięki temu nie miał problemu ze znalezieniem pracy, której łapał się bez zająknięcia. Odkładanie pieniędzy pozwoliło mu na wynajęcie własnego mieszkania bez pomocy finansowej rodziców, co było dla niego najlepszą nagrodą za to wszystko.
Jeździ konno?: nie
Poziom: nie dotyczy
Mów mi Ola. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 49825838 lub Discorda alek#7308. Piszę w 3 osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: cringe i gejozę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Akceptacja!

Bardzo się cieszymy, że dołączył*ś do naszego grona! Pamiętaj, że na rozpoczęcie pierwszej fabuły masz 7 dni, w czym pomoże Ci temat Kto zagra?. Nie zapomnij również o odebraniu przysługujących Ci na start odznak! W wolnej chwili zalecamy zapoznanie się z Przewodnikiem po Anglii, który ułatwi Ci wczucie się w klimat miasta. Jeśli masz ochotę, możesz rozwinąć informacje dotyczące Twojej postaci w Informatorze, założyć Kalendarz, który pomoże Ci w kontrolowaniu przebytych fabuł lub skorzystać z social media. W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą. Miłej zabawy!
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Zamknięty