Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Rezerwacja wizerunków ludzi

 1. Z jednego konta można dokonać rezerwacji wyłącznie w temacie dla koni lub wyłącznie w temacie dla ludzi.
 2. Na jedno konto przypadają maksymalnie dwie rezerwacje: podstawowa i dodatkowa.
 3. Rezerwacja podstawowa trwa 72 godziny z możliwością jednorazowego przedłużenia jej o kolejne 72 godziny. W tym czasie należy stworzyć Kartę postaci i oddać ją do sprawdzenia poprzez podbicie tekstu postem, co automatycznie przedłuża rezerwację o 24 godziny, w trakcie których Administrator uzna Kartę lub poprosi o naniesienie ewentualnych poprawek, na których wykonanie Użytkownik otrzymuje kolejne 24 godziny.
 4. Rezerwacja dodatkowa trwa 24 godziny i nie podlega przedłużeniu. W tym czasie należy odebrać ją kontem, które docelowo będzie z niej korzystać; zmieni wówczas swój stan na rezerwację podstawową. Aby ją odebrać, zacytuj post, w którym została złożona.
 5. Wizerunek można przejąć po upłynięciu równej liczby dób od rezerwacji (czyli np. rezerwacja jest do 19:30, więc można ją przejąć dopiero o 19:31).
 6. Prosimy nie edytować postów. O każdej zmianie należy powiadomić poprzez cytowanie swojego poprzedniego posta.
 7. Rezerwacji można dokonać wyłącznie za pomocą formularza, wszystkie inne formy rezerwacji nie będą uwzględniane. W rezerwacji należy wpisać prawdziwe dane wizerunku, imię oraz nazwisko.
 8. Jedyna możliwość gry bliźniętami jednojajowymi to zajęcie wizerunków prawdziwych bliźniąt jednojajowych. Nie ma możliwości korzystania z jednego wizerunku przez dwie osoby.
 9. Wizerunek można przejąć kolejnego dnia po tym, jak konto zostanie uznane za nieaktywne według zasad Regulaminu, o ile jego Użytkownik nie zgłaszał nieobecności lub tymczasowo nie zawiesił konta. Żeby przejąć wizerunek, należy dokonać rezerwacji podstawowej (w przypadku nowych kont) lub dodatkowej (w przypadku aktywnych kont).
 10. Przywracając postać z grupy Nieaktywnych i chcąc otrzymać nowy wizerunek (lub odzyskać stary, pod warunkiem, że jest wolny) należy dokonać rezerwacji dodatkowej, a następnie napisać fabularnego posta i podsumować wszystko w Zamówieniach w trakcie trwania rezerwacji.
 11. Zgodnie z regulaminem złożenie rezerwacji podstawowej nie jest wymagane do rozpoczęcia gry. Można grać bez zarezerwowanego wizerunku, jednak trzeba się liczyć z tym, że ktoś może go wówczas zająć lub wykorzystać. Osoby, które mają już aktywne konto bez wizerunku i w trakcie gry zdecydują się to zmienić, mogą prosić o dodanie wybranego, wolnego (nieobjętego żadną rezerwacją) wizerunku do listy poprzez złożenie rezerwacji dodatkowej.
 12. Zmiana wizerunku na aktywnej postaci jest możliwa, pod warunkiem, że wizerunki nie będą się drastycznie różnić. Po upewnieniu się, że wizerunek nie jest zajęty, należy złożyć na niego rezerwację dodatkową.
 13. Prośby o przedłużenia należy kierować na PW do Administracji: Jessica Wrens, Mia Alight lub Rex Marigold.

Formularz rezerwacji

Kod: Zaznacz cały

[b]Rezerwacja podstawowa:[/b] imię i nazwisko
[b]Rezerwacja dodatkowa:[/b] imię i nazwisko

Rezerwacje podstawowe

26/11/2022
 • Troye Sivan (12:49)

Rezerwacje dodatkowe

00/00/2022
 • imię (00:00)
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Awatar użytkownika
26
lat
174
cm
Techniczna Klasa Średnia
Rezerwacja podstawowa: Troye Sivan

rezerwacja podstawowa uznana - Jessie
Mów mi nick. Piszę w brak danych. Wątkom +18 mówię brak danych.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.
Brak odznak
Odpowiedz