Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Archiwum odznak od publiczności

Tutaj będą archiwizowane wszystkie formularze przyznawania odznak od publiczności.
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Konto: @Harvey Spencer
Nazwa odznaki: MYŚLICIEL
Uzasadnienie: Niemal każdy post Harvusia to emocjonująca wędrówka w głąb jego osobowości i historii. Fabuła, w której w poście padają dwie wypowiedzi, a pomiędzy nimi pojawiają się szczegółowe opisy uczuć i ogólnie poważne rozterki? Z nim takie gra się najlepiej. <3
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Harvey Spencer
Awatar użytkownika
27
lat
189
cm
Tatuator
Techniczna Klasa Średnia
Konto: @Harper Pearson
Nazwa odznaki: Myśliciel
Uzasadnienie: Jakby, wystarczy otworzyć którykolwiek jej post i to jest wystarczające wytłumaczenie <3 Harpuś nawet pod regałem z farbami znajdzie chwilę na rozważania o bezcelowości swojej egzystencji... a jak jeszcze pojawię się tam ja to już na 100% wiadomix, że przypomni sobie jak bardzo beznadziejne jest jej życie bez Harvusia i nie obędzie się bez kilkuset słów melodramatycznego opisu przed jakimkolwiek pierwszym wypowiedzianym słowem :uwu:
Mów mi nie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wulgaryzmy, seks, poza tym Harvuś jest milutki c:.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Etienn Delacour
Awatar użytkownika
25
lat
165
cm
Początkująca prawniczka
Techniczna Klasa Średnia
Konto: @Luke Sugarman
Nazwa odznaki: artysta pomagacz
Uzasadnienie: dzielnie zaopatruje chętnych w avatary i cierpliwie odpowiada na wszystkie, nawet te najgłupsze, pytania związane z grą forum <3 (przewodnik też pasuje, ale musiałam wybrać jedną odznakę :lol: )
Mów mi Myre. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda myre#4344. Piszę w 3 osobie, czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam starszego brata.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przekleństwa, erotykę, przemoc.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Dla użytkownika

Lisa Austen
Awatar użytkownika
26
lat
162
cm
zawodnik&beriter
Uznana Klasa Średnia
Konto: @Randolph Varmus i @Sergei Chernienko
Nazwa odznaki: I ship it!
Uzasadnienie: czy potrzeba tu słów? No spójrzcie tylko na nich *.*
Mów mi Liska. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda liska#2994. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię czemu nie.
Szukam koni do treningów.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: często nie wiem co piszę.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Konto: @Harvey Spencer
Nazwa odznaki: WHY SO SAD
Uzasadnienie: co prawda pisane już jakiś czas temu, ale pamiętam jak dziś, że spociły mi się oczy jak czytałam viewtopic.php?p=6320#p6320 *.*
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Keanan Barnaby Hale
Awatar użytkownika
33
lat
179
cm
Szef kuchni
Nowi Zasobni Pracownicy
Konto: @Mia Alight
Nazwa odznaki: I LOVE YOUR STYLE
Uzasadnienie: Powinna dostać na wszystkie swoje postaci, w sumie. Kto jak kto, ale Mia to ma zawsze sztos zestawy i wszystko aesthetic
Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez#4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yass, please.
Szukam najlepszego przyjaciela z dzieciństwa.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: choroby psychiczne, uzależnienia, wulgaryzmy, nagość, przemoc.

Podstawowe

Osobowość

Eventy

Harvey Spencer
Awatar użytkownika
27
lat
189
cm
Tatuator
Techniczna Klasa Średnia
Konto: @Harper Pearson
Nazwa odznaki: Prozaik
Uzasadnienie: Wystarczy otworzyć jej którykolwiek post, zawsze jest w pełni dopracowany. Nawet jak zdarzyło mi się dostać post z komentarzem "wrzucam, ale niesprawdzony", to wszystko było w nim na swoim miejscu, nie to co w moich po 3-krotnym przeczytaniu zawsze jakieś błędy xD Tak więc uważam, że sposobu i logiki pisania spokojnie można uczyć się od tej pani! :lofki:
Mów mi nie.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wulgaryzmy, seks, poza tym Harvuś jest milutki c:.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Jessica Wrens
Awatar użytkownika
30
lat
168
cm
zawodniczka ujeżdżenia
Uznana Klasa Średnia
Konto: @Jeremy Jonathan Wrens
Nazwa odznaki: Śmiechom nie było końca
Uzasadnienie: praktycznie każdy post JJ'a sprawia, że się uśmiecham, bo zawsze znajdzie się w nich coś zabawnego i jednocześnie tak dobrze i uroczo napisanego z perspektywy takiego malucha. nawet tatę @Keanan Hale rozbawił klej w cieście, więc jest moc :lol2: <3
Mów mi Zuza. Możesz się ze mną skontaktować przez GG 312087 lub Discorda Joy#9747. Piszę w w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię hell yeah ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szukam sześcioletniego synka.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: głupotę xD.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Sergei "Sierioża" Chernienko
Awatar użytkownika
33
lat
193
cm
Zawodnik allrounder,
Techniczna Klasa Średnia
Konto: @Duke Wellington @Paul Delaney
Nazwa odznaki: I ship it!
Uzasadnienie: Wsparcie środowiskowe? :lol2: Trzeba mieć jakiś ship forumowy oprócz własnego, a co! Stalczę mocno i niczego nie żałuję
Mów mi Zmieja, Nyśka, Serg. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda Chszatra#5727. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię no oczywiście, że tak, ale wybredna będę.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: problemy z kontrolą agresji, wątki 18+, zaborczość, terapię, dramy.

Podstawowe

Osobowość

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Randolph Varmus
Awatar użytkownika
34
lat
188
cm
Bereiter, instruktor NHM
Uznana Klasa Średnia
Konto: @Raya Harmond
Nazwa odznaki: I'M HOOKED
Uzasadnienie: Jestem pochłonięta całkowicie, każdorazowo czytając jej posty. Tak, jak nie stalkuję raczej, to tutaj przyznaję się do tego bez wstydu <3 Sposób kreowania charakteru postaci, prowadzenie jej zachowań, odruchów, emocji, ahh bardzo lubię. Cała Ray'a jest świetna i dochodzę do wniosku, że potrzebuję więcej jej wszędzie, bo jest jak dobra książka, która nie powinna się kończyć.
Mów mi Klaudia. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda krez #4898. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię zawsze na tak.
Szukam brak.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: seks, przekleństwa, przemoc, uzależnienia.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Konto: @Randolph Varmus
Nazwa odznaki: GADUŁA
Uzasadnienie: nasz czatowy Kwiatuszek zawsze ładnie się udziela, opowiada historyjki, podrzuca tiktoczki i memiki <3
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Harper Josie Pearson
Awatar użytkownika
25
lat
168
cm
kelnerka/początkujący masztalerz
Pracownicy Usług
Konto: @Mia Alight
Nazwa odznaki: bon vivant
Uzasadnienie: nie tylko gra, ale i regularnie przypomina innym o graniu (motywując ich do tego najlepszą emotką -> :stare:) <3
Mów mi luczkowa. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda luczkowa#6559. Piszę w trzeciej osobie czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię yes, daddy.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: wspominki o samookaleczaniu i poronieniu, bitchy attitude.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Za fabuły

Eventy

Dla użytkownika

Odznaki od publiczności

Zamknięty