Awatar użytkownika

lat

cm
Elita

Poszukiwania związków

Jeśli masz szczególne wyobrażenia na temat partnera dla swojej postaci, przedstaw je tutaj innym Użytkownikom. Może akurat ktoś się skusi lub założy taką postać? Możesz też poszukać miłości ze szkolnych lat lub ex.

Nieaktualne ogłoszenia będą usuwane, podobnie jak ogłoszenia nieaktywnych Użytkowników.
Wzór

CODE: Zaznacz cały

[poszukiwania][h1] TYTUŁ POSZUKIWAŃ [/h1]
[img]GIF 1[/img][img]GIF 2[/img]
[poszukiwania2]
[h2] NAGŁÓWEK [/h2]
OPIS POSZUKIWAŃ [/poszukiwania2]
[poszukiwania3]AKTUALNE (DATA OSTATNIEJ AKTUALIZACJI)[/poszukiwania3]
[/poszukiwania]
Mów mi Eastbourne.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: .

Dla użytkownika

Etienn Delacour
Awatar użytkownika
25
lat
165
cm
Początkująca prawniczka
Techniczna Klasa Średnia

I can't escape it – this is how it feels when you try to numb the pain with a thousand pills

ObrazekObrazek

You'll never get away when you're running from the past

W 2013 roku Etienn została porwana przez grupę mężczyzn, torturowana i dotkliwie pobita. Dopiero kilka miesięcy później dowiedziała się, że napastnicy byli ludźmi, którym jej brat był dłużny dużą kwotę pieniędzy, ona robiła jedynie za narzędzie kary i zastraszenia.
Wspomnienia z napaści są wyrywkowe, jak klatki w czarno-białym filmie. Najlepiej pamięta emocje i uczucia - strach, ból, bezsilność, wstyd. Do szpitala trafiła w stanie krytycznym z obrażeniami głowy, dłoni i nóg. Powrót do zdrowia i rehabilitacja trwały blisko trzy miesiące.
Dziewczyna rozpadła się na miliony kawałków, których do tej pory nie potrafi zebrać w całość. Stwierdzono u niej zespół stresu pourazowego, epilepsje i depresję z myślami samobójczymi. Raz targnęła się na swoje życie, ale w porę wezwano pomoc.
Po dopasowaniu odpowiednich leków i rozpoczęciu terapii Etiennette nauczyła się na nowo funkcjonować - w świecie pełnym strachu i bólu.
Żeby tego było mało, jakiś czas później była świadkiem bójki brata z dwoma mężczyznami, którzy uczestniczyli w napaści na nią. Jeden z tych mężczyzn zmarł na skutek obrażeń, a jej brat trafił do więzienia. Od tamtego momentu nic nie było już takie samo. Pasje Etienn przestały się liczyć, a o grze na gitarze, przez swoje kalectwo, mogła zapomnieć. Jej przypadłości wykluczyły również karierę aktorki, z resztą to też przestało być dla niej ważne.

Jako, że odpadł mi ważny wątek, poszukuję dla Etienn relacji związanej z jej przeszłością. Do głowy wpadły mi dwa pomysły, ale jestem otwarta na wszelkie modyfikacje i inne pomysły. Oprócz tego poszukiwany jest wyżej wspomniany brat (w dziale poszukiwania rodziny).
Poniżej przedstawiam zarys moich wymysłów:

1. And you can never change all the things that you did - chłopak, który miał coś wspólnego z porwaniem NIEAKTUALNE

Za porwanie odpowiadała grupa przestępcza - mógł to być gang lub jakaś mniejsza grupa złodziei/dealerów, która udzieliła pożyczki jej bratu, a on nie miał potem kasy, aby ją spłacić. Chłopak mógłby być jedny z tych, którzy ją porwali lub po prostu należeć do tej grupy. Spotykają się po latach, obecnie i coś między nimi iskrzy. Ona na pewno go nie pamięta, a on? Szczegóły najlepiej ustalić.
Główne założenie jest takie, że jemu zaczyna bardzo na niej zależeć, ale co będzie jak prawda wyjdzie na jaw? Zapraszam <3

2. I was there on the day truth died - policjant, który zajmował się jej sprawą AKTUALNE

Tutaj widzę mężczyznę dojrzałego, sporo starszego od Etienn. Policjant, może detektyw, który zajmował się sprawą porwania Etienn lub sprawą jej brata, który został skazany za morderstwo jednego z gangsterów. Te dwie sprawy oczywiście się łączą. Obecnie okazuje się, że z więzienia niedługo ma wyjść nie tylko brat Etienn, ale i jeden ze sprawców porwania, który jako jedyny za nie odpowiedział (pewnie dlatego, że krył resztę)Gangsterzy planują zemścić się za śmierć jednego ich kolegi i odsiadkę drugiego, więc zarówno brat Eti, jak i ona, są na celowniku. Policjant dostaje cynk i robi wszystko, żeby ochronić pannę Delacour, no i banalnie się w niej przy okazji zakochuje. Szczegóły do dogadania <3
AKTUALNE (26.05)
Mów mi Myre. Możesz się ze mną skontaktować przez Discorda myre#4344. Piszę w 3 osobie, czasu przeszłego. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam starszego brata.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: przekleństwa, erotykę, przemoc.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Eventy

Dla użytkownika

Hazel Judy Pearson
Awatar użytkownika
27
lat
175
cm
Rysownik komiksów
Prekariat
.
Mów mi . Piszę w 3os, czas przeszły. Wątkom +18 mówię tak.
Szukam brak danych.
Uwaga, moje posty mogą zawierać: brak danych.

Podstawowe

Za fabuły

Parker Quinn
Awatar użytkownika
38
lat
170
cm
burmistrz Eastbourne
Elita

Co to za miłość, jak PR włazi z butami

Obrazek

Komedie romantyczne to bullshit

Co musisz wiedzieć o Parker:
- jest panią burmistrz
- stosunkowo niedawno zmarł tragicznie jej mąż i chodzą ploty, że ona sama się do tej śmierci przyczyniła, żeby mieć spokój
- ploty te, z którymi nierozłącznie powiązani są wścibscy dziennikarze i znudzeni poszukiwacze kontrowersji, dość skutecznie utrudniają jej obecnie życie (łącznie z tym psychicznym, któremu nigdy nie poświęcała za dużo czasu, bo zajęta była karierą, ale teraz cierpiąca na bezsenność oraz dziwną pustkę w klatce piersiowej sama nie wie; związek małżeński od początku był przede wszystkim układem, a żałoba obecnie jest na pokaz dla wspomnianych dziennikarzy... czy naprawdę zależało jej na mężu?)
- gdyby miała wybierać między PRem, a posiadaniem dziecka, to wybrałaby dziecko, bo robi świetnie na PR
- prawdopodobnie najbliższy obecnie jest jej kot przybłęda, który co jakiś czas pojawia się w jej ogrodzie i domaga żarcia
- nie ma problemu ze swoją orientacją, ma za to bardzo duży problem z wynikiem przyszłych wyborów i wszelkimi czynnikami, które mogą na tenże wynik źle wpływać
- ale lubi robić komuś kawę rano i wspólnie oglądać filmy

Kogo szukam:
- pani
- takiej do gorzkawej (przynajmniej na początku) i ostrej relacji, gdzie więcej jest niespełnionych oczekiwań i napięcia, aniżeli głaskania po główce oraz trzymania się za rączki
- to może być relacja, która już trwa jakiś czas - może wiedzą o swoich uczuciach do siebie i wiedzą, że nic z tym nie mogą zrobić (przez przeklęty PR?), a może jeszcze nie wiedzą, ale to napięcie i przyciąganie zawsze gdzieś tam było?
- to może być też relacja nowa i świeża; może budujesz swoją karierę pisarską i doszukujesz się prawdy o wypadku? Może jesteś nową pracownicą ratusza i wkurza cię chodzenie na palcach dookoła Parker? Może zamieszkałaś właśnie w sąsiednim domu i chciałaś tylko uciec od wszystkiego, a dostałaś cholerną polityczkę za płotem, która przyciąga dziwne typy do siebie?
- a może jesteś tym typem, który przeszedł przez największe bagno, więc jest goldem retriverem dla wszystkich i zwyczajnie widzisz, że Parker trzyma się na dystans, bo nie umie inaczej? I że, chociaż zaprzecza, to potrzebuje kogoś bliskiego?
- słowem, jeżeli opis Parker brzmi jak coś, z czym chcesz pograć kluczową relację to dawaj znać! (najlepiej na konto @Billy Pilgrim, bo tam najczęściej siedzę)
AKTUALNE 22 sierpnia
Uwaga, moje posty mogą zawierać: not enough lesbian content politykę i klasizm.

Podstawowe

Osobowość

Sevastien Sheremetyev
Awatar użytkownika
33
lat
191
cm
lekarz internista
Techniczna Klasa Średnia

we're in this together

Obrazek

Szpitalna miłość lub romans

Życie Sevastiena kręci się wokół w pracy. Spędza w niej mnóstwo czasu, a gdy z niej wychodzi, myślami wciąż jest najczęściej obecny przy swoich pacjentach. Taki styl życia nie sprzyja nawiązywaniu podtrzymywaniu relacji, w szczególności tych romantycznych, które wymagają zaangażowania i czasu. Co innego jeśli twoja druga połówka siedzi w tym razem z tobą...

Jeśli tak jak ja uwielbiasz medyczne seriale, a najchętniej śledzisz w nich miłosne wątki, to prawdopodobnie szukam właśnie Ciebie! ^^

Zapewne też wiesz, że zawarte w nich historie zwykle nie są kolorowe i nie mają happy endów. Wspólne dyżury to okazja, żeby spędzać ze sobą dużo czasu, ale też źródło problemów i spięć. Gdy w grę wchodzą uczucia, trudniej pozostać obiektywnym i łatwiej popełnić błąd, który może nawet kosztować kogoś zdrowie... Poza tym ta praca, nawet wykonywana wspólnie, to wciąż sporo nerwów, zmęczenie i rozjechany grafik. Z drugiej strony, kto lepiej to zrozumie niż osoba, która również pracuje w szpitalu...

Jestem otwarta na różne propozycje - chętnie przystanę zarówno na aktualny związek, jak i zakończony z dowolnego powodu jakiś czas temu. W przypadku tego drugiego możemy grać w retrospekcjach i w teraźniejszości. Jeśli nie poważny związek, to przelotny romans także będzie w porządku. Specjalizacja i wiek (byle bez skrajności) są mi właściwie obojętne, także może to być istniejąca postać lub zupełnie nowa. Chętnie porozmawiam o szczegółach na discordzie lub PW. <3

Jeśli chodzi o mnie, to na tym koncie akurat piszę w pierwszej osobie (o czym od razu uprzedzam, bo nie każdemu to odpowiada) i na pewno nigdzie nie zniknę. Docenię, jeśli też nie porzucisz konta po chwili, choć w przypadku tej relacji nie nastawiam się szczególnie na coś trwałego. To właściwie wyjdzie w praniu.
AKTUALNE (23.01)
Uwaga, moje posty mogą zawierać: opisy wypadków, poważnych chorób, śmierci.

Podstawowe

Osobowość

Likes & dislikes

Odpowiedz