• Miasto
  Preston Park JJ King
  Tutaj znajdziesz informacje o eventach, które są przeznaczone dla wszystkich mieszkańców miasta, oraz pojedyncze zadania do wykonania na fabule. Znajduje się tu również subforum z Konkursami dla Użytkowników.
  56
  tematów
  714
  postów
 • Jeśli interesuje Cię udział w wątku kryminalnym, to tutaj znajdziesz zadania dla policjantów oraz członków gangu, ich kartoteki oraz sklepik, w którym możesz wymienić zdobyte punkty na broń. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wątku zajrzyj do Przewodnika po forum.
  29
  tematów
  29
  postów
 • Niezależnie od tego, czy jeździsz na profesjonalnym, czy rekreacyjnym poziomie, prędzej czy później zapewne zapragniesz zmierzyć się z innymi jeźdźcami na zawodach. Tutaj znajdziesz informacje o aktualnych zawodach i imprezach jeździeckich.
  21
  tematów
  324
  postów
 • Nie jeździsz konno i nie wiesz co i jak, ale chcesz rozwinąć wątek jeździecki w swoich fabułach? A może po prostu masz postać początkującego jeźdźca lub chcesz się trochę podszkolić? To właśnie miejsce dla Ciebie. Umów się z Instruktorem lub Trenerem, który fabularnie wprowadzi Cię w świat jeździectwa.
  5
  tematów
  24
  postów