Obrazek
Otoczone torem wyścigowym zewnętrzne place do jazdy są przeznaczone do całorocznego użytku. Znajdą tu dla siebie miejsce miłośnicy jazdy na świeżym powietrzu ze wszystkich dyscyplin, o ile niestraszny im wiatr i mnogość bodźców.

 • Czworoboki
  Mia Alight & Dies'irae Dies'irae
  Obrazek
  Na terenie ośrodka znajdują się trzy zewnętrzne ujeżdżeniowe czworoboki - dwa karcowe, mały i duży, oraz jeden trawiasty, dedykowany WKKWistom przygotowującym się do próby ujeżdżeniowej.
  9
  tematów
  64
  postów
 • Obrazek
  Dwa z trzech parkurów, kwarcowy i piaszczysty, spełniają międzynarodowe normy i są wykorzystywane do organizacji zawodów. Na co dzień jednak zapewniają doskonałe warunki treningowe wszystkim miłośnikom skoków.
  8
  tematów
  41
  postów
 • Obrazek
  Między placami są ustawione terenowe przeszkody, które można wykorzystać do treningu crossowego. Wykorzystano na nie całą wolną powierzchnię, dzięki czemu trenujący mają do dyspozycji parę kilometrów crossu.
  7
  tematów
  31
  postów
 • Obrazek
  Wszystkie zewnętrzne obiekty treningowe na terenie ośrodka są otoczone dwoma bieżniami przeznaczonymi do trenowania wyścigów konnych. Zewnętrzna bieżnia jest pokryta darnią, natomiast wewnętrzna piaskiem.
  2
  tematów
  8
  postów
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Tematy
Tematy
NOWY TEMAT