Obrazek
Eastbourne to jeden z sześciu dystryktów należących do hrabstwa East Sussex. Pozostałe, czyli Hastings, Rother, Wealden, Lewes i Brighton&Hove, stanowią najbliższe okolice Eastbourne i są często odwiedzane przez jego mieszkańców.

 • Hastings
  Blue Reef Aquarium Aiden Craven
  Obrazek
  Leżące nad Kanałem La Manche miasto, które zasłynęło dzięki bitwie pod Hastings, która miała miejsce w 1066 roku. Kiedyś kurort turystyczny popularny wśród Anglików, jednak w ostatnich latach turystyka regionu nieco podupadła.
  7
  tematów
  26
  postów
 • Rother
  Guestling Wood Keanan Hale
  Obrazek
  Dystykt Rother to idealne miejsce dla miłośników starych budowli - znajduje się tu sporo dobrze zachowanych zamków oraz zabytkowych kościołów.
  7
  tematów
  64
  postów
 • Wealden
  Drusillas Park Billy Pilgrim
  Obrazek
  Dystrykt Wealden do hrabstwo z siedzibą administracyjną w Hailsham. Zawdzięcza swoją nazwę The Weald - regionu zalesionych grzbietów, który leży między kredowymi wzgórzami North Downs i South Downs.
  7
  tematów
  25
  postów
 • Lewes
  Saltdean Beach Harper Pearson
  Obrazek
  W sercu Sussex leży piękne, intrygujące hrabstwo Lewes.
  Jego średniowieczne uliczki i staroangielskie kościoły pozwalają odwiedzającym na wgląd w prawdziwą esencję minionych epok.
  7
  tematów
  27
  postów
 • Brighton&Hove
  Brighton Lanes Gerard Wayford
  Obrazek
  Brighton (nazywane letnią stolicą Anglii) słynie z atrakcji skupionych na wybrzeżu - znajduje się tu słynne Brighton Pier przypominające wesołe miasteczko, najstarsze na świecie akwarium oraz największy na Wyspach Brytyjskich port jachtowy.
  7
  tematów
  9
  postów
Ogłoszenia
Ogłoszenia
NOWY TEMAT